بدون نظر
 
گزارش/
رانندگان خطی تربت حیدریه از وضعیت موجود گلایه دارند/مسئولان تدبیر کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۴۳ ب.ظ
 
بسیاری از رانندگان خطی محور تربت حیدریه به مشهد از وضعیت موجود و نابسامانی ها گلایه مند هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رانندگان خطی معتقدند با توجه به اینکه از آنها هزینه عوارض شهرداری و صورت حساب دریافت می شود نباید خودروهای عبوری به راحتی مسافر آنها را سوار کنند.

 

اکبری یکی از رانندگان خودروی سمند محور تربت حیدریه به مشهد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هزینه هر صورتحساب مبلغ 90 هزار ریال می باشد که از این مبلغ حدود 25 هزار ریال به عوارض شهرداری و بیمه تعلق می گیرد و الباقی نیزصرف هزینه های دفتر سمند سیر می شود.

 

وی خواستار کاهش نرخ صورتحساب شد و افزود: هزینه هر مسافر از تربت حیدریه به مشهد مبلغ 115 هزار ریال است و با این وضعیت رانندگان ضرر می کنند.

 

این راننده خطی تصریح کرد: بخاطر این موضوع بارها رانندگان سمند با سایر وسایل نقلیه عمومی درگیر شده ولی متاسفانه هیچ تدبری از سوی مسئولان اتخاذ نشده است.

 

اکبری اذعان کرد: این موضوع در شورای ترافیک شهر مطرح شده و معضلات و مشکلات موجود به گوش مسئولان رسانده شده و ما همچنان منتظر تعیین تکلیف در این خصوص هستیم.

 

وی پیشنهاد داد: پلیس راهنمائی و رانندگی می تواند با استقرار یک کیوسک و یا حتی یک مامور بخش مهمی از این معضل را برطرف کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه