بدون نظر
 
گزارش/
رانندگان خطی تربت حیدریه از وضعیت موجود گلایه دارند/مسئولان تدبیر کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۴۳ ب.ظ
 
بسیاری از رانندگان خطی محور تربت حیدریه به مشهد از وضعیت موجود و نابسامانی ها گلایه مند هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رانندگان خطی معتقدند با توجه به اینکه از آنها هزینه عوارض شهرداری و صورت حساب دریافت می شود نباید خودروهای عبوری به راحتی مسافر آنها را سوار کنند.

 

اکبری یکی از رانندگان خودروی سمند محور تربت حیدریه به مشهد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هزینه هر صورتحساب مبلغ 90 هزار ریال می باشد که از این مبلغ حدود 25 هزار ریال به عوارض شهرداری و بیمه تعلق می گیرد و الباقی نیزصرف هزینه های دفتر سمند سیر می شود.

 

وی خواستار کاهش نرخ صورتحساب شد و افزود: هزینه هر مسافر از تربت حیدریه به مشهد مبلغ 115 هزار ریال است و با این وضعیت رانندگان ضرر می کنند.

 

این راننده خطی تصریح کرد: بخاطر این موضوع بارها رانندگان سمند با سایر وسایل نقلیه عمومی درگیر شده ولی متاسفانه هیچ تدبری از سوی مسئولان اتخاذ نشده است.

 

اکبری اذعان کرد: این موضوع در شورای ترافیک شهر مطرح شده و معضلات و مشکلات موجود به گوش مسئولان رسانده شده و ما همچنان منتظر تعیین تکلیف در این خصوص هستیم.

 

وی پیشنهاد داد: پلیس راهنمائی و رانندگی می تواند با استقرار یک کیوسک و یا حتی یک مامور بخش مهمی از این معضل را برطرف کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است