بدون نظر
 
گزارش/
رانندگان خطی تربت حیدریه از وضعیت موجود گلایه دارند/مسئولان تدبیر کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۴۳ ب.ظ
 
بسیاری از رانندگان خطی محور تربت حیدریه به مشهد از وضعیت موجود و نابسامانی ها گلایه مند هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رانندگان خطی معتقدند با توجه به اینکه از آنها هزینه عوارض شهرداری و صورت حساب دریافت می شود نباید خودروهای عبوری به راحتی مسافر آنها را سوار کنند.

 

اکبری یکی از رانندگان خودروی سمند محور تربت حیدریه به مشهد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هزینه هر صورتحساب مبلغ 90 هزار ریال می باشد که از این مبلغ حدود 25 هزار ریال به عوارض شهرداری و بیمه تعلق می گیرد و الباقی نیزصرف هزینه های دفتر سمند سیر می شود.

 

وی خواستار کاهش نرخ صورتحساب شد و افزود: هزینه هر مسافر از تربت حیدریه به مشهد مبلغ 115 هزار ریال است و با این وضعیت رانندگان ضرر می کنند.

 

این راننده خطی تصریح کرد: بخاطر این موضوع بارها رانندگان سمند با سایر وسایل نقلیه عمومی درگیر شده ولی متاسفانه هیچ تدبری از سوی مسئولان اتخاذ نشده است.

 

اکبری اذعان کرد: این موضوع در شورای ترافیک شهر مطرح شده و معضلات و مشکلات موجود به گوش مسئولان رسانده شده و ما همچنان منتظر تعیین تکلیف در این خصوص هستیم.

 

وی پیشنهاد داد: پلیس راهنمائی و رانندگی می تواند با استقرار یک کیوسک و یا حتی یک مامور بخش مهمی از این معضل را برطرف کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث