بدون نظر
 
گزارش/
رانندگان خطی تربت حیدریه از وضعیت موجود گلایه دارند/مسئولان تدبیر کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۴۳ ب.ظ
 
بسیاری از رانندگان خطی محور تربت حیدریه به مشهد از وضعیت موجود و نابسامانی ها گلایه مند هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رانندگان خطی معتقدند با توجه به اینکه از آنها هزینه عوارض شهرداری و صورت حساب دریافت می شود نباید خودروهای عبوری به راحتی مسافر آنها را سوار کنند.

 

اکبری یکی از رانندگان خودروی سمند محور تربت حیدریه به مشهد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هزینه هر صورتحساب مبلغ 90 هزار ریال می باشد که از این مبلغ حدود 25 هزار ریال به عوارض شهرداری و بیمه تعلق می گیرد و الباقی نیزصرف هزینه های دفتر سمند سیر می شود.

 

وی خواستار کاهش نرخ صورتحساب شد و افزود: هزینه هر مسافر از تربت حیدریه به مشهد مبلغ 115 هزار ریال است و با این وضعیت رانندگان ضرر می کنند.

 

این راننده خطی تصریح کرد: بخاطر این موضوع بارها رانندگان سمند با سایر وسایل نقلیه عمومی درگیر شده ولی متاسفانه هیچ تدبری از سوی مسئولان اتخاذ نشده است.

 

اکبری اذعان کرد: این موضوع در شورای ترافیک شهر مطرح شده و معضلات و مشکلات موجود به گوش مسئولان رسانده شده و ما همچنان منتظر تعیین تکلیف در این خصوص هستیم.

 

وی پیشنهاد داد: پلیس راهنمائی و رانندگی می تواند با استقرار یک کیوسک و یا حتی یک مامور بخش مهمی از این معضل را برطرف کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای