بدون نظر
 
دیوید کامرون: ایران تا زمانی‌ که تعهداتش را اجرا کند منافع اقتصادی کسب می‌کند
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۳۲ ب.ظ
 
نخست وزیر انگلیس با تاریخی خواندن توافق هسته ای گفت ایران تا زمانی از منافع اقتصادی منتفع می شود که تعهدات خود را اجرا کند.

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از دیلی تلگراف، نخست وزیر انگلیس با تاریخی خواندن توافق هسته‌ای گفت ایران تا زمانی از منافع اقتصادی منتفع می شود که تعهدات خود را اجرا کند.
دیوید کامرون افزود این توافق موجب جلوگیری از توسعه سلاح هسته ای توسط ایران و ایجاد جهانی امن تر شد.
وی افزود توافق نیاز به رهبری و مدیریت، شجاعت و اراده است و اکنون زمان آن است که به جلو حرکت کرد و آن را اجرا کرد.
ساعتی قبل وزیر خارجه کشورمان و مسئول عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا بیانیه مشترکی را در وین قرائت کردند که بر اساس آن ایران و کشورهای 1+5 پس از 22 ماه مذاکره به توافقی بلند مدت درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران رسیدند. متن این توافق قرار است طی روزهای آتی در شورای امنیت سازمان ملل تصویب شود.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا