بدون نظر
 
دیوید کامرون: ایران تا زمانی‌ که تعهداتش را اجرا کند منافع اقتصادی کسب می‌کند
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۳۲ ب.ظ
 
نخست وزیر انگلیس با تاریخی خواندن توافق هسته ای گفت ایران تا زمانی از منافع اقتصادی منتفع می شود که تعهدات خود را اجرا کند.

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از دیلی تلگراف، نخست وزیر انگلیس با تاریخی خواندن توافق هسته‌ای گفت ایران تا زمانی از منافع اقتصادی منتفع می شود که تعهدات خود را اجرا کند.
دیوید کامرون افزود این توافق موجب جلوگیری از توسعه سلاح هسته ای توسط ایران و ایجاد جهانی امن تر شد.
وی افزود توافق نیاز به رهبری و مدیریت، شجاعت و اراده است و اکنون زمان آن است که به جلو حرکت کرد و آن را اجرا کرد.
ساعتی قبل وزیر خارجه کشورمان و مسئول عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا بیانیه مشترکی را در وین قرائت کردند که بر اساس آن ایران و کشورهای 1+5 پس از 22 ماه مذاکره به توافقی بلند مدت درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران رسیدند. متن این توافق قرار است طی روزهای آتی در شورای امنیت سازمان ملل تصویب شود.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد