بدون نظر
 
دیوید کامرون: ایران تا زمانی‌ که تعهداتش را اجرا کند منافع اقتصادی کسب می‌کند
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۳۲ ب.ظ
 
نخست وزیر انگلیس با تاریخی خواندن توافق هسته ای گفت ایران تا زمانی از منافع اقتصادی منتفع می شود که تعهدات خود را اجرا کند.

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از دیلی تلگراف، نخست وزیر انگلیس با تاریخی خواندن توافق هسته‌ای گفت ایران تا زمانی از منافع اقتصادی منتفع می شود که تعهدات خود را اجرا کند.
دیوید کامرون افزود این توافق موجب جلوگیری از توسعه سلاح هسته ای توسط ایران و ایجاد جهانی امن تر شد.
وی افزود توافق نیاز به رهبری و مدیریت، شجاعت و اراده است و اکنون زمان آن است که به جلو حرکت کرد و آن را اجرا کرد.
ساعتی قبل وزیر خارجه کشورمان و مسئول عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا بیانیه مشترکی را در وین قرائت کردند که بر اساس آن ایران و کشورهای 1+5 پس از 22 ماه مذاکره به توافقی بلند مدت درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران رسیدند. متن این توافق قرار است طی روزهای آتی در شورای امنیت سازمان ملل تصویب شود.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد حملات دشمن به سمت ولایت فقیه رفته است/حضور بسیج در صحنه محاسبات دشمن را بر هم زده است همایش شکوه اقتدار بسیج در تربت حیدریه+تصاویر