بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان خبر داد؛
دو و میدانی کار تربت حیدریه مدال طلای جایزه بزرگ آسیا را کسب کرد
تاریخ انتشار : ۰۲ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۴۸ ب.ظ
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه از کسب مدال طلای حسن تفتیان در مسابقات جایزه بزرگ آسیا در تایلندخبر داد.

به گزارش تابان تربت، سید حمیدرضا امینی افزود: در پایان مرحله اول رقابتهای دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا دربانکوک تایلند،حسن تفتیان قهرمان و ملی پوش کشورمان عصر دیروز توانست با ثبت رکورد 10 ثانیه و24 صدم ثانیه، یک متر برثانیه بالاتر ارنمایندگان چین و سنگاپور مدال طلای 100متر سرعت را از آن خود کند.

 

وی اظهار کرد: حسن تفتیان با ثبت زمان 10 ثانیه و 15 صدم ثانیه  رکورد دار دوی 100 متر کشور است و برای رسیدن به حدنصاب ورودی المپیک 2016باید کمتر از 10ثانیه و 16 صدم ثانیه بدود.

 

 

امینی گفت: با رکورد های کسب شده توسط تفتیان، رسیدن به این رکورد دور از دسترس نیست و به لطف الهی این جوان رعنا به المپیک 2016 راه خواهد یافت.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه تاکید کرد: مراحل دوم و سوم رقابتهای دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا به ترتیب روزهای چهارم و هشتم تیرماه در پاتوم تانی و چانتا بوری تایلند برگزار می شود وحسن تفتیان بعنوان تنها نماینده کشورمان در 100 متر سرعت، علاوه بر شرکت در این ماده، تیم چهار نفره ایران  را در دوی 100متر همراهی می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه زائران رضوی، حسینی می‌شوند/ برادران افغان از مرز دوغارون تا کربلای معلا/ پیش‌بینی ورود بیش از ۴۰ هزار زائر افغانستانی برای شرکت در راهپیمایی جهانی اربعین حسینی سانحه رانندگی در محور مشهد به تربت حیدریه ۱۸ کشته و مصدوم برجای گذاشت