بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)
دو میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال برای درمان مددجویان کمیته امداد هزینه شد
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ه) تربت حیدریه گفت: پارسال دو میلیارد و 270 میلیون ریال در راستای خدمات درمانی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد پرداخت شده است.

عباس ترکمان زاده روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: پرداخت هزینه های درمانی به مددجویان تحت حمایت در سرفصل های مختلف، یکی از اقدامات کمیته امداد تربت حیدریه به مددجویان تحت حمایت می باشد.

 

وی تصریح کرد : این مبلغ در طی سال 93 در قالب هزینه های درمانی پرداخت شده که مبلغ 140 میلیون ریال در زمینه تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران زمین گیر وصعب العلاج شهری وروستائی و مبلغ 870 میلیون ریال جهت فرانشیز درمانی مددجویان هزینه شده است.

 

ترکمان زاده ادامه داد: در همین راستا 40 طرح در زمینه احداث و بهسازی حمام وسرویس بهداشتی با  هزینه 269 میلیون و 890 هزار ریال در روستاها و مناطق محروم شهرستان هزینه شده است.

 

 

وی مبلغ 41میلیون 410 هزار ریال در زمینه آموزش بهداشت، معاینات پزشکی دانش آموزان وسبد غذائی به بیماران را از دیگر حوزه های درمانی مددجویان عنوان کرد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه ارائه خدمات به بیماران ام اس را از دیگر خدمات این نهاد جهت تامین بخشی از هزینه های درمانی این عزیزان اعلام کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد