بدون نظر
 
سیل مهربانی
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ق.ظ
 
رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: دومین محموله کمک های مردمی این شهرستان به استعداد 20 هزار اقلام زیستی و به ارزش 400 میلیون تومان صبح امروز به استانهای گلستان و لرستان ارسال شد.

رضا مومن زاده در حاشیه ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: نخستین محموله کمک های مردمی مردم نوع دوست شهرستان تربت حیدریه در قالب ۲ کامیون به استعداد ۱۰ هزار اقلام زیستی  و به ارزش ۲۴۰ میلیون تومان در نیمه اول فروردین ماه به استان گلستان ارسال شد.

 

وی تصریح کرد: امروز همچنین دومین محموله کمک های مردمی این شهرستان به استعداد ۲۰ هزار اقلام زیستی و به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان به استانهای گلستان و لرستان ارسال شد.

 

مومن زاده با بیان اینکه کمک های نقدی مردم بصورت منطقه ای در آینده نزدیک احصا و اعلام می شود، افزود: در حال حاضر رقمی حدود ۱۲۰ میلیارد تومان کمک های غیر نقدی با کد های دستوری هلال احمر در سطح کشور ثبت شده است.

 

رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با اشاره به اینکه طی هفته های آینده سومین محموله کمک های مردمی به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد، افزود: پایگاههای مستقر هلال احمر در میدان مرکزی و همچنین جمعیت هلال احمر واقع در بولوار پرستار جنب پارک آیت الله کاشانی آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی به هموطنان سیل زده می باشند.

 

هر هفته یک کاروان کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال می شود

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه خراسان رضوی معین استان گلستان در کمک رسانی به مناطق سیل زده است، افزود: با توجه به جمع آوری کمک های مردمی نقدی و غیر نقدی  توسط جمعیت هلال احمر، بسیج، حوزه های علمیه، بهزیستی، کمیته امداد و سایر سمن ها و تشکل های مردم نهاد، پیش بینی می شود هر هفته یک کاروان به مناطق سیل زده اعزام شوند.

 

علی رستمی گفت: در حال حاضر ۳۰ هزار اقلام زیستی در قالب دو کاروان و به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده استان گلستان ارسال شده و در تلاشیم تا به جمع آوری کمک های مردمی علاوه بر استان معین بتوانیم به سایر مناطق سیل زده کاروان کمک های مردمی را نیز ارسال کنیم.

 

وی بیان داشت: در کنار جمع اوری کمک های غیر نقدی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان کمک های نقدی همشهریان به حساب های مربوطه واریز شده و این در شرایطی است که کمک های کد دستوری کمیته امداد و بهزیستی و هلال احمر و سایر نهادها  هنوز تفکیک و اعلام نشده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه