بدون نظر
 
سیل مهربانی
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ق.ظ
 
رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: دومین محموله کمک های مردمی این شهرستان به استعداد 20 هزار اقلام زیستی و به ارزش 400 میلیون تومان صبح امروز به استانهای گلستان و لرستان ارسال شد.

رضا مومن زاده در حاشیه ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: نخستین محموله کمک های مردمی مردم نوع دوست شهرستان تربت حیدریه در قالب 2 کامیون به استعداد 10 هزار اقلام زیستی  و به ارزش 240 میلیون تومان در نیمه اول فروردین ماه به استان گلستان ارسال شد.

 

وی تصریح کرد: امروز همچنین دومین محموله کمک های مردمی این شهرستان به استعداد 20 هزار اقلام زیستی و به ارزش 400 میلیون تومان به استانهای گلستان و لرستان ارسال شد.

 

مومن زاده با بیان اینکه کمک های نقدی مردم بصورت منطقه ای در آینده نزدیک احصا و اعلام می شود، افزود: در حال حاضر رقمی حدود 120 میلیارد تومان کمک های غیر نقدی با کد های دستوری هلال احمر در سطح کشور ثبت شده است.

 

رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با اشاره به اینکه طی هفته های آینده سومین محموله کمک های مردمی به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد، افزود: پایگاههای مستقر هلال احمر در میدان مرکزی و همچنین جمعیت هلال احمر واقع در بولوار پرستار جنب پارک آیت الله کاشانی آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی به هموطنان سیل زده می باشند.

 

هر هفته یک کاروان کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال می شود

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه خراسان رضوی معین استان گلستان در کمک رسانی به مناطق سیل زده است، افزود: با توجه به جمع آوری کمک های مردمی نقدی و غیر نقدی  توسط جمعیت هلال احمر، بسیج، حوزه های علمیه، بهزیستی، کمیته امداد و سایر سمن ها و تشکل های مردم نهاد، پیش بینی می شود هر هفته یک کاروان به مناطق سیل زده اعزام شوند.

 

علی رستمی گفت: در حال حاضر 30 هزار اقلام زیستی در قالب دو کاروان و به ارزش 700 میلیون تومان به مناطق سیل زده استان گلستان ارسال شده و در تلاشیم تا به جمع آوری کمک های مردمی علاوه بر استان معین بتوانیم به سایر مناطق سیل زده کاروان کمک های مردمی را نیز ارسال کنیم.

 

وی بیان داشت: در کنار جمع اوری کمک های غیر نقدی بالغ بر 200 میلیون تومان کمک های نقدی همشهریان به حساب های مربوطه واریز شده و این در شرایطی است که کمک های کد دستوری کمیته امداد و بهزیستی و هلال احمر و سایر نهادها  هنوز تفکیک و اعلام نشده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام