بدون نظر
 
با آتش نشانان خراسان رضوی:
دومین دوره مسابقات عملیاتی آتش نشانان خراسان رضوی در تربت حیدریه آغاز شد
تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۱۲ ب.ظ
 
دومین دوره مسابقات عملیاتی ترکیبی آتش نشانان خراسان رضوی با شرکت 27 تیم در پایانه مسافربری تربت حیدریه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ شهردار تربت حیدریه در حاشیه رقابتها اظهار داشت: رقابت ها با هدف ارتقای کیفیت توانمندی های نیروی انسانی آتش نشانان استان برگزار می شود.

محمد صادق مجتهدی گفت:: واقعیت آن است اگر بهترین امکانات و تجهیزات بروز آتش نشانی را هم در اختیار داشته باشیم، اما تا زمانی که دارای کادری مجرب و توانمند نباشیم نمی توانیم در زمان وقوع حوادث از این لوازم و تجهیزات به نحوه مطلوب استفاده کنیم.

 

وی با بیان اینکه در این رقابت ها به جز تربت حیدریه و سبزوار که هر کدام با 2 تیم شرکت دارند، افزود: بقیه شهرستان ها هر کدام با یک تیم تا عصر امروز در هفت ماده با هم رقابت می کنند.

 

مجتهدی افزود: شلنگ زنی، عبور از نردبان به صورت رنجری، نصب کپسول، حمل بشکه 10 کیلویی با کپسول، عبور از مسیر زیگزالی، حمل بشکه از داخل تونل و حمل مصدوم عنوان این هفت ماده رقابتی است.

 

نخستین دوره مسابقات عملیاتی ترکیبی آتش نشانان خراسان رضوی پارسال در بردسکن برگزار  که تربت حیدریه رتبه چهارم را نیز کسب کرده بود..

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر