بدون نظر
 
با آتش نشانان خراسان رضوی:
دومین دوره مسابقات عملیاتی آتش نشانان خراسان رضوی در تربت حیدریه آغاز شد
تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۱۲ ب.ظ
 
دومین دوره مسابقات عملیاتی ترکیبی آتش نشانان خراسان رضوی با شرکت 27 تیم در پایانه مسافربری تربت حیدریه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ شهردار تربت حیدریه در حاشیه رقابتها اظهار داشت: رقابت ها با هدف ارتقای کیفیت توانمندی های نیروی انسانی آتش نشانان استان برگزار می شود.

محمد صادق مجتهدی گفت:: واقعیت آن است اگر بهترین امکانات و تجهیزات بروز آتش نشانی را هم در اختیار داشته باشیم، اما تا زمانی که دارای کادری مجرب و توانمند نباشیم نمی توانیم در زمان وقوع حوادث از این لوازم و تجهیزات به نحوه مطلوب استفاده کنیم.

 

وی با بیان اینکه در این رقابت ها به جز تربت حیدریه و سبزوار که هر کدام با 2 تیم شرکت دارند، افزود: بقیه شهرستان ها هر کدام با یک تیم تا عصر امروز در هفت ماده با هم رقابت می کنند.

 

مجتهدی افزود: شلنگ زنی، عبور از نردبان به صورت رنجری، نصب کپسول، حمل بشکه 10 کیلویی با کپسول، عبور از مسیر زیگزالی، حمل بشکه از داخل تونل و حمل مصدوم عنوان این هفت ماده رقابتی است.

 

نخستین دوره مسابقات عملیاتی ترکیبی آتش نشانان خراسان رضوی پارسال در بردسکن برگزار  که تربت حیدریه رتبه چهارم را نیز کسب کرده بود..

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر