بدون نظر
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه:
دولت و مجلس باید جایگاه بهتر و بیشتری برای شوراها در نظر بگیرد
تاریخ انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تربت حیدریه کارکرد موثر و موفقیت بیشتر در شوراهای اسلامی را در پرتو نگاه ویژه دولت و مجلس به این نهاد مردمی عنوان کرد.

جواد انصاری صبح روز چهار شنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت با اشاره به اینکه شوراها تجلی نظام مردمی هستند افزود: اگر بخواهیم کارکرد شوراهای اسلامی طبق قانون اساسی و انتظار مردم پیش برود و مصوبات آن اجرائی شود باید این نهاد از جایگاه و موقعیت اعتباری بیشتری در دولت و مجلس برخوردار باشد.

 

وی اظهار کرد: لازمه عملکرد خوب شوراها مدیریت یکپارچه شهری است که باید با تعامل و مشارکت دستگاههای اجرایی و مردم به سمت رشد و پویائی شهرها حرکت کنیم.

 

وی توان شهرداری ها را منوط به بزرگی شهردانست و گفت: بطور طبیعی هر چه شهرها بزرگتر و پیشرفته تر باشند شهرداری انان هم از توان و قدرت بیشتری برای ارائه خدمات به مردم برخوردار است و لذا در شهرداری های کوچکتر با توجه به انتظارات فشار روی مردم هم بیشتر می شود.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه تصریح کرد: لازمه پیشرفت شهرداری در شهرها حمایت دستگاههائی اجرائی و مشارکت مردم است و ما هم در شورای شهر بر ایجاد اشتغال و موفقیت بهتر در عرصه های اجتماعی و فرهنگی تاکید ویژه ای داریم.

 

انصاری به فعالیت کمیسیون فرهنگی شورای شهر اشاره کرد و بیان داشت: برای پیشبرد اهداف فرهنگی در شهرها باید بسیاری از معاونت های فرهنگی دستگاههای اجرائی از جمله ارشاد اسلامی، اموزش و پرورش و …با ما همدل و همراه باشند تا بتوانیم به لحاظ فرهنگی مقداری از عقب ماندگی هایمان را جبران کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است