بدون نظر
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه:
دولت و مجلس باید جایگاه بهتر و بیشتری برای شوراها در نظر بگیرد
تاریخ انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تربت حیدریه کارکرد موثر و موفقیت بیشتر در شوراهای اسلامی را در پرتو نگاه ویژه دولت و مجلس به این نهاد مردمی عنوان کرد.

جواد انصاری صبح روز چهار شنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت با اشاره به اینکه شوراها تجلی نظام مردمی هستند افزود: اگر بخواهیم کارکرد شوراهای اسلامی طبق قانون اساسی و انتظار مردم پیش برود و مصوبات آن اجرائی شود باید این نهاد از جایگاه و موقعیت اعتباری بیشتری در دولت و مجلس برخوردار باشد.

 

وی اظهار کرد: لازمه عملکرد خوب شوراها مدیریت یکپارچه شهری است که باید با تعامل و مشارکت دستگاههای اجرایی و مردم به سمت رشد و پویائی شهرها حرکت کنیم.

 

وی توان شهرداری ها را منوط به بزرگی شهردانست و گفت: بطور طبیعی هر چه شهرها بزرگتر و پیشرفته تر باشند شهرداری انان هم از توان و قدرت بیشتری برای ارائه خدمات به مردم برخوردار است و لذا در شهرداری های کوچکتر با توجه به انتظارات فشار روی مردم هم بیشتر می شود.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه تصریح کرد: لازمه پیشرفت شهرداری در شهرها حمایت دستگاههائی اجرائی و مشارکت مردم است و ما هم در شورای شهر بر ایجاد اشتغال و موفقیت بهتر در عرصه های اجتماعی و فرهنگی تاکید ویژه ای داریم.

 

انصاری به فعالیت کمیسیون فرهنگی شورای شهر اشاره کرد و بیان داشت: برای پیشبرد اهداف فرهنگی در شهرها باید بسیاری از معاونت های فرهنگی دستگاههای اجرائی از جمله ارشاد اسلامی، اموزش و پرورش و …با ما همدل و همراه باشند تا بتوانیم به لحاظ فرهنگی مقداری از عقب ماندگی هایمان را جبران کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد