بدون نظر
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه:
دولت و مجلس باید جایگاه بهتر و بیشتری برای شوراها در نظر بگیرد
تاریخ انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تربت حیدریه کارکرد موثر و موفقیت بیشتر در شوراهای اسلامی را در پرتو نگاه ویژه دولت و مجلس به این نهاد مردمی عنوان کرد.

جواد انصاری صبح روز چهار شنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت با اشاره به اینکه شوراها تجلی نظام مردمی هستند افزود: اگر بخواهیم کارکرد شوراهای اسلامی طبق قانون اساسی و انتظار مردم پیش برود و مصوبات آن اجرائی شود باید این نهاد از جایگاه و موقعیت اعتباری بیشتری در دولت و مجلس برخوردار باشد.

 

وی اظهار کرد: لازمه عملکرد خوب شوراها مدیریت یکپارچه شهری است که باید با تعامل و مشارکت دستگاههای اجرایی و مردم به سمت رشد و پویائی شهرها حرکت کنیم.

 

وی توان شهرداری ها را منوط به بزرگی شهردانست و گفت: بطور طبیعی هر چه شهرها بزرگتر و پیشرفته تر باشند شهرداری انان هم از توان و قدرت بیشتری برای ارائه خدمات به مردم برخوردار است و لذا در شهرداری های کوچکتر با توجه به انتظارات فشار روی مردم هم بیشتر می شود.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه تصریح کرد: لازمه پیشرفت شهرداری در شهرها حمایت دستگاههائی اجرائی و مشارکت مردم است و ما هم در شورای شهر بر ایجاد اشتغال و موفقیت بهتر در عرصه های اجتماعی و فرهنگی تاکید ویژه ای داریم.

 

انصاری به فعالیت کمیسیون فرهنگی شورای شهر اشاره کرد و بیان داشت: برای پیشبرد اهداف فرهنگی در شهرها باید بسیاری از معاونت های فرهنگی دستگاههای اجرائی از جمله ارشاد اسلامی، اموزش و پرورش و …با ما همدل و همراه باشند تا بتوانیم به لحاظ فرهنگی مقداری از عقب ماندگی هایمان را جبران کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات