بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
دولت شهید رجایی الگوی راه دولتمردان باشد
تاریخ انتشار : ۰۵ شهریور ۱۴۰۰ در ۱:۴۵ ب.ظ
 
حجت الاسلام. عصمتی گفت: دولت شهید رجایی یک الگوی دولت حزب الهی، معنقد به ارمانهای دینی و انقلاب، ساده زیست و فعال در عرصه خدمت به مردم بود و ان شاالله این الگو برای دولتمردان مورد استفاده قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار نابان نربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه، ضمن قدردانی از نمایندگان مجلس که با جلسات متعدد برنامه رای اعتماد به وزرای دولت سیزدهم و وظیفه قانونی خود را انجام دادند، گفت: اکنون نوبت دولت است که نام خود را دولتی قوی و مردمی نامیده تا با خدمت صادقانه و خاضعانه مشکلات کشور برطرف کند.

وی تصریح کرد: دولت شهید رجایی الگوی دولت حزب الهی، معنقد به ارمانهای دینی و انقلاب، ساده زیست و فعال در عرصه خدمت به مردم بود و ان شاالله این الگو برای دولتمردان مورد استفاده قرار بگیرد.

برخورد غیر عقلانی و غیر منطقی در آموزه های دینی پذیرفتنی نیست

وی با بیان اینکه برخورد غیر عقلانی و غیر منطقی با مسایل و شیوه نامه های بهداشتی در آموزه های دینی پسندیده نیست، افزود: خداوند متعال کارها را بر اساس اسباب و عللش انجام می دهد، لذا ضمن اینکه اعتقاد داریم موثر خداوند و اهل بیت اثر گذار هستند در مراسمات مذهبی شیوه نامه های،بهداشتی را رعایت کنید، بعد توکل به خدا و توسل به اهل بیت داشته باشید.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: نمی توان هیچ شرایطی را رعایت نکنید و بعد توکل به خدا کنیم، آموزه های دینی با این مسایل مخالف است، لذا عقلانیت و عالمانه برخورد کردن با موضوع مهم است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری