بدون نظر
 
مشاور تجارت حوزه بین الملل:
 دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۷ در ۷:۴۴ ب.ظ
 
مدرس دانشگاه و مشاور حوزه تجارت بین الملل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: دوره آموزشی دور زدن تحریم ایجاد و شیوه های اجرایی آن به فعالان تجارت خارجی آموزش داده می شود.

به گزارش تابان تربت؛ حبیب الله مظفری چهارشنبه شب در حاشیه جلسه میز کشوری توسعه صادرات زعفران در تربت حیدریه اظهار داشت: مرحله نخست دوره آموزشی با آغاز تحریم ها در سال ۹۰ و ۹۱ آغازشد و اکنون با روی کار آمدن هیات حاکمه جدید آمریکا و آغاز دوره جدید تحریم هاف این دوره ها ی آموزشی به صورت جدی تر اکنون در سراسر کشور دنبال می شود.

 

وی با بیان اینکه ساده انگارانه است اگر طرف مقابل را ضعیف انگاریم، گفت: تیم کنونی هیات حاکمه آمریکا هر کدامشان در عرصه تجارت بسیار حرفه ای و موفق عمل کرده اند و لذا ضرورت دارد برای مواجه با تحریم های جدید حرفه ای تر عمل کنیم.

 

مظفری افزود: اهمیت این موضوع زمانی برای ما بیشتر مشخص می شود که بدانیم ایران با ۱۵ کشور مرز مشترک دارد و از این حیث جایگاه دوم جهان را دارد و از تدبیر اقتصادی به دور است اگر بخواهیم این فرصت خوب مبادلات را با همسایگان از دست بدهیم.

وی اظهار داشت: اکنون این دوره آموزشی برای کلیه فعالان تجارت خارجی در حال برگزاری است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد انتظار فرج موتور محرک مجاهدان خدا و آرمان انبیای الهی است/هسته های مقاومت جهان اسلام در حال سازماندهی است ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد