بدون نظر
 
مشاور تجارت حوزه بین الملل:
 دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۷ در ۷:۴۴ ب.ظ
 
مدرس دانشگاه و مشاور حوزه تجارت بین الملل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: دوره آموزشی دور زدن تحریم ایجاد و شیوه های اجرایی آن به فعالان تجارت خارجی آموزش داده می شود.

به گزارش تابان تربت؛ حبیب الله مظفری چهارشنبه شب در حاشیه جلسه میز کشوری توسعه صادرات زعفران در تربت حیدریه اظهار داشت: مرحله نخست دوره آموزشی با آغاز تحریم ها در سال ۹۰ و ۹۱ آغازشد و اکنون با روی کار آمدن هیات حاکمه جدید آمریکا و آغاز دوره جدید تحریم هاف این دوره ها ی آموزشی به صورت جدی تر اکنون در سراسر کشور دنبال می شود.

 

وی با بیان اینکه ساده انگارانه است اگر طرف مقابل را ضعیف انگاریم، گفت: تیم کنونی هیات حاکمه آمریکا هر کدامشان در عرصه تجارت بسیار حرفه ای و موفق عمل کرده اند و لذا ضرورت دارد برای مواجه با تحریم های جدید حرفه ای تر عمل کنیم.

 

مظفری افزود: اهمیت این موضوع زمانی برای ما بیشتر مشخص می شود که بدانیم ایران با ۱۵ کشور مرز مشترک دارد و از این حیث جایگاه دوم جهان را دارد و از تدبیر اقتصادی به دور است اگر بخواهیم این فرصت خوب مبادلات را با همسایگان از دست بدهیم.

وی اظهار داشت: اکنون این دوره آموزشی برای کلیه فعالان تجارت خارجی در حال برگزاری است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است