بدون نظر
 
دادستان تربت حیدریه خبر داد
دفتر پدیده در شهرستان تربت حیدریه برای فعالیتهای محدود بازگشایی شد
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
دادستان عمومی و انقلاب تربت حیدریه گفت: دفتر شرکت پدیده در این شهرستان جهت امور اداری و پاسخگویی به شهروندان پس از هماهنگی با دادستان مشهد در حد فعالیت های محدود بازگشایی شده است.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، حسین اردمه اظهار کرد: دفتر پدیده در تربت حیدریه تنها پاسخگوی مردم و توزیع در خصوص برگهای گواهی تعهد نامه می باشد و هرگونه فعالیت اقتصادی ممنوع است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تربت حیدریه اظهار داشت: نیروی انتظامی این شهرستان به صورت سر زده به شرکت پدیده در این شهرستان مراجعه و با هرگونه خرید و فروش سهام برخورد می کند.

اردمه افزود: برای استمرار دفتر پدیده در تربت حیدریه مسوولان آن مجوزهای رسمی را اخذ و پس از آن فعالیت اقتصادی داشته باشند.

نماینده دفتر شرکت پدیده در تربت حیدریه نیز گفت: فعالیت مجدد دفتر شرکت پدیده دراین شهرستان کمتر از یک هفته قبل بازگشایی شده است.

محمود حسن زاده اظهار داشت: دفتر پدیده تربت حیدریه تنها برای اطلاع رسانی و برای کوتاه کردن مراجعین به مشهد بازگشایی شده است.

وی اظهار داشت: دفتر پدیده تربت حیدریه در حال اخذ مجوز رسمی برای فعالیت دایم در این شهرستان است.

دفتر شرکت پدیده در تربت حیدریه 3 ماه قبل به علت نداشتن مجوز قانونی توسط دادستان این شهرستان پلمپ شده بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود