بدون نظر
 
دادستان تربت حیدریه خبر داد
دفتر پدیده در شهرستان تربت حیدریه برای فعالیتهای محدود بازگشایی شد
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
دادستان عمومی و انقلاب تربت حیدریه گفت: دفتر شرکت پدیده در این شهرستان جهت امور اداری و پاسخگویی به شهروندان پس از هماهنگی با دادستان مشهد در حد فعالیت های محدود بازگشایی شده است.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، حسین اردمه اظهار کرد: دفتر پدیده در تربت حیدریه تنها پاسخگوی مردم و توزیع در خصوص برگهای گواهی تعهد نامه می باشد و هرگونه فعالیت اقتصادی ممنوع است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تربت حیدریه اظهار داشت: نیروی انتظامی این شهرستان به صورت سر زده به شرکت پدیده در این شهرستان مراجعه و با هرگونه خرید و فروش سهام برخورد می کند.

اردمه افزود: برای استمرار دفتر پدیده در تربت حیدریه مسوولان آن مجوزهای رسمی را اخذ و پس از آن فعالیت اقتصادی داشته باشند.

نماینده دفتر شرکت پدیده در تربت حیدریه نیز گفت: فعالیت مجدد دفتر شرکت پدیده دراین شهرستان کمتر از یک هفته قبل بازگشایی شده است.

محمود حسن زاده اظهار داشت: دفتر پدیده تربت حیدریه تنها برای اطلاع رسانی و برای کوتاه کردن مراجعین به مشهد بازگشایی شده است.

وی اظهار داشت: دفتر پدیده تربت حیدریه در حال اخذ مجوز رسمی برای فعالیت دایم در این شهرستان است.

دفتر شرکت پدیده در تربت حیدریه 3 ماه قبل به علت نداشتن مجوز قانونی توسط دادستان این شهرستان پلمپ شده بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه