بدون نظر
 
دادستان تربت حیدریه خبر داد
دفتر پدیده در شهرستان تربت حیدریه برای فعالیتهای محدود بازگشایی شد
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
دادستان عمومی و انقلاب تربت حیدریه گفت: دفتر شرکت پدیده در این شهرستان جهت امور اداری و پاسخگویی به شهروندان پس از هماهنگی با دادستان مشهد در حد فعالیت های محدود بازگشایی شده است.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، حسین اردمه اظهار کرد: دفتر پدیده در تربت حیدریه تنها پاسخگوی مردم و توزیع در خصوص برگهای گواهی تعهد نامه می باشد و هرگونه فعالیت اقتصادی ممنوع است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تربت حیدریه اظهار داشت: نیروی انتظامی این شهرستان به صورت سر زده به شرکت پدیده در این شهرستان مراجعه و با هرگونه خرید و فروش سهام برخورد می کند.

اردمه افزود: برای استمرار دفتر پدیده در تربت حیدریه مسوولان آن مجوزهای رسمی را اخذ و پس از آن فعالیت اقتصادی داشته باشند.

نماینده دفتر شرکت پدیده در تربت حیدریه نیز گفت: فعالیت مجدد دفتر شرکت پدیده دراین شهرستان کمتر از یک هفته قبل بازگشایی شده است.

محمود حسن زاده اظهار داشت: دفتر پدیده تربت حیدریه تنها برای اطلاع رسانی و برای کوتاه کردن مراجعین به مشهد بازگشایی شده است.

وی اظهار داشت: دفتر پدیده تربت حیدریه در حال اخذ مجوز رسمی برای فعالیت دایم در این شهرستان است.

دفتر شرکت پدیده در تربت حیدریه 3 ماه قبل به علت نداشتن مجوز قانونی توسط دادستان این شهرستان پلمپ شده بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای