بدون نظر
 
دادستان تربت حیدریه خبر داد
دفتر پدیده در شهرستان تربت حیدریه برای فعالیتهای محدود بازگشایی شد
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
دادستان عمومی و انقلاب تربت حیدریه گفت: دفتر شرکت پدیده در این شهرستان جهت امور اداری و پاسخگویی به شهروندان پس از هماهنگی با دادستان مشهد در حد فعالیت های محدود بازگشایی شده است.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، حسین اردمه اظهار کرد: دفتر پدیده در تربت حیدریه تنها پاسخگوی مردم و توزیع در خصوص برگهای گواهی تعهد نامه می باشد و هرگونه فعالیت اقتصادی ممنوع است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تربت حیدریه اظهار داشت: نیروی انتظامی این شهرستان به صورت سر زده به شرکت پدیده در این شهرستان مراجعه و با هرگونه خرید و فروش سهام برخورد می کند.

اردمه افزود: برای استمرار دفتر پدیده در تربت حیدریه مسوولان آن مجوزهای رسمی را اخذ و پس از آن فعالیت اقتصادی داشته باشند.

نماینده دفتر شرکت پدیده در تربت حیدریه نیز گفت: فعالیت مجدد دفتر شرکت پدیده دراین شهرستان کمتر از یک هفته قبل بازگشایی شده است.

محمود حسن زاده اظهار داشت: دفتر پدیده تربت حیدریه تنها برای اطلاع رسانی و برای کوتاه کردن مراجعین به مشهد بازگشایی شده است.

وی اظهار داشت: دفتر پدیده تربت حیدریه در حال اخذ مجوز رسمی برای فعالیت دایم در این شهرستان است.

دفتر شرکت پدیده در تربت حیدریه 3 ماه قبل به علت نداشتن مجوز قانونی توسط دادستان این شهرستان پلمپ شده بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است