بدون نظر
 
فرمانده تیپ 177 ارتش:
دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۳ ق.ظ
 
امیر سرتیپ دوم ستاد ضرغام مرادی، فرمانده تیپ 177 شهید نصر اصفهانی گفت: ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی، از خاک و وطن خود دفاع کرد و این دفاع از باورهای دینی و ارزشهای معنوی و اعتقادی دفاع مقدس نام گرفت.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، امیر سرتیپ دوم ستاد ضرغام مرادی صبح امروز در یادواره پنج شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه اظهار داشت: ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی، از خاک و وطن خود دفاع کرد و این دفاع از باورهای دینی و ارزشهای معنوی و اعتقادی دفاع مقدس نام گرفت.

وی تصریح کرد: باید یاد و خاطره شهدا را زنده تگه داریم و به آزادگان و ایثارگران و همه آنهایی که در دفاع مقدس نقش محوری داشتند، احترام بگذاریم و قدردان انها باشیم

مرادی با بیان اینکه صدام بعثی به نمایندگی از بلوک غرب و شرف به جنگ با نظام اسلامی آمده بود، گفت: این جنگ تحمیلی در حالی رخ داد که ارتش منظمی نداشتیم، سپاه و بسیج تازه تاسیس شده بودند و کشور همچنان درگیر قائله های داخلی بود، اما رزمندگان اسلام با لبیک به فرمام ولی فقیه زمان برای دفاع از میهن اسلامی از تمام هستی خود مایه گذاشتند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

فرمانده تیپ 177 شهید نصر اصفهانی ارتش بیان داشت: امنیت مقوله ای است که نمی توان روی ان قیمت گداشت و امروز فرزندان غیور این ملت در مرزهای شمال غرب و جنوب شرق در نقطه صفر مرزی امنیت را برای این کشور فراهم کردند و این مصداق همان جمله دفاع همچنان باقیست.

وی افزود: جنگ و دفاع مقدس تمام نشده و عناصر داعش و تکفیری در کمین غفلت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی هستند و به فضل الهی اقتدار نیروهای مسلح به منصه ظهور رسیده و اکنون در اوج امادگی هستند.

مرادی با اشاره به سالروز شکست حصر آبادان، گفت: عملیات ثامن الائمه علیه السلام فتح الفتوح دفاع مقدس شد و غیور مردان دلیر ارتش به تاسی از فرمان امام راحل که فرمودند حصر ابادات باید شکسته شود به مقابله با بعثی های تا دتدان مسلح رفتند و به فضل الهی حصر ابادان شکسته شد و بیش از سه هزار بعثی به درک واصل شدند و تعداد زیادی از امکانات و تجهیزات انان نابود شد.

امروز همچنین در آخرین روز از هفته دفاع مقدس و در ادامه برنامه ها 15 سری جهیزیه که توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تهیه شده بود، بین نوعروسان نیازمند تربت حیدریه توزیع شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت راه اندازی بزرگترین بازار فروش طلای سرخ کشور در تربت حیدریه