بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
دفاع مقدس اوج هنر مدیریت دینی در جامعه اسلامی است/جبهه مقاومت نظام سلطه را عاصی و سراسیمه کرده است
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: دفاع مقدس به همه ملت های آزاده جهان آموخت که چگونه مدیریت دینی و رهبری صالح جامعه ظرفیت وجود انسان را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک قدرت عظیم و غیر قابل شکست تبدیل می کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در دیدار با نیروهای مسلح اظهار داشت: امام راحل در دو مرحله انقلاب کرد که مرحله نخست آن درونی، معنوی و در باطن و انقلابی ملکوتی بود و در پی آن انقلاب ملکی را هم ایچاد کرد.

وی تصریح کرد: اگر توصیه ها و وصیت نامه های شهدا را می شنویم همه اینها جلوه ظاهری عظمت روح به خدا پیوسته و منبع هستی است که یقینا برخی از آثارش تجلی پیدا کرده است.

عصمتی افزود: باید بررسی کنیم آیا این هنر را داریم که خودمان را به این قله برسانیم و اگر داریم آیا می توانیم همه حادثه را به تصویر بکشیم.

وی بیان کرد: یقینا ما عاجز تر از آنیم که بتوانیم حقیقت دفاع مقدس را تشریح کنیم، اما اگر نتوانستیم، باید ظاهر آن را به تصویر و آنان را حفظ کنیم که در مرحله اول برای خودمان و در ادامه برای آیندگان درس باشد.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: دفاع مقدس به همه ملت های آزاده جهان آموخت که چگونه مدیریت دینی و رهبری صالح جامعه ظرفیت وجود انسان را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک قدرت عظیم و غیر قابل شکست تبدیل می کند.

رییس حوزه علمیه تربت حیدریه اظهار کرد: جبهه مقاومت الهام گرفته از انقلاب اسلامی که از عاشورای حسینی متبلور شده، در جهان عظمت افریده و نظام سلطه را سراسیمه و عاصی کرده و این ظاهری از نفس آزادگی انسان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه