بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
دفاع مقدس اوج هنر مدیریت دینی در جامعه اسلامی است/جبهه مقاومت نظام سلطه را عاصی و سراسیمه کرده است
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: دفاع مقدس به همه ملت های آزاده جهان آموخت که چگونه مدیریت دینی و رهبری صالح جامعه ظرفیت وجود انسان را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک قدرت عظیم و غیر قابل شکست تبدیل می کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در دیدار با نیروهای مسلح اظهار داشت: امام راحل در دو مرحله انقلاب کرد که مرحله نخست آن درونی، معنوی و در باطن و انقلابی ملکوتی بود و در پی آن انقلاب ملکی را هم ایچاد کرد.

وی تصریح کرد: اگر توصیه ها و وصیت نامه های شهدا را می شنویم همه اینها جلوه ظاهری عظمت روح به خدا پیوسته و منبع هستی است که یقینا برخی از آثارش تجلی پیدا کرده است.

عصمتی افزود: باید بررسی کنیم آیا این هنر را داریم که خودمان را به این قله برسانیم و اگر داریم آیا می توانیم همه حادثه را به تصویر بکشیم.

وی بیان کرد: یقینا ما عاجز تر از آنیم که بتوانیم حقیقت دفاع مقدس را تشریح کنیم، اما اگر نتوانستیم، باید ظاهر آن را به تصویر و آنان را حفظ کنیم که در مرحله اول برای خودمان و در ادامه برای آیندگان درس باشد.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: دفاع مقدس به همه ملت های آزاده جهان آموخت که چگونه مدیریت دینی و رهبری صالح جامعه ظرفیت وجود انسان را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک قدرت عظیم و غیر قابل شکست تبدیل می کند.

رییس حوزه علمیه تربت حیدریه اظهار کرد: جبهه مقاومت الهام گرفته از انقلاب اسلامی که از عاشورای حسینی متبلور شده، در جهان عظمت افریده و نظام سلطه را سراسیمه و عاصی کرده و این ظاهری از نفس آزادگی انسان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است