بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
دفاع مقدس اوج هنر مدیریت دینی در جامعه اسلامی است/جبهه مقاومت نظام سلطه را عاصی و سراسیمه کرده است
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: دفاع مقدس به همه ملت های آزاده جهان آموخت که چگونه مدیریت دینی و رهبری صالح جامعه ظرفیت وجود انسان را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک قدرت عظیم و غیر قابل شکست تبدیل می کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در دیدار با نیروهای مسلح اظهار داشت: امام راحل در دو مرحله انقلاب کرد که مرحله نخست آن درونی، معنوی و در باطن و انقلابی ملکوتی بود و در پی آن انقلاب ملکی را هم ایچاد کرد.

وی تصریح کرد: اگر توصیه ها و وصیت نامه های شهدا را می شنویم همه اینها جلوه ظاهری عظمت روح به خدا پیوسته و منبع هستی است که یقینا برخی از آثارش تجلی پیدا کرده است.

عصمتی افزود: باید بررسی کنیم آیا این هنر را داریم که خودمان را به این قله برسانیم و اگر داریم آیا می توانیم همه حادثه را به تصویر بکشیم.

وی بیان کرد: یقینا ما عاجز تر از آنیم که بتوانیم حقیقت دفاع مقدس را تشریح کنیم، اما اگر نتوانستیم، باید ظاهر آن را به تصویر و آنان را حفظ کنیم که در مرحله اول برای خودمان و در ادامه برای آیندگان درس باشد.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: دفاع مقدس به همه ملت های آزاده جهان آموخت که چگونه مدیریت دینی و رهبری صالح جامعه ظرفیت وجود انسان را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک قدرت عظیم و غیر قابل شکست تبدیل می کند.

رییس حوزه علمیه تربت حیدریه اظهار کرد: جبهه مقاومت الهام گرفته از انقلاب اسلامی که از عاشورای حسینی متبلور شده، در جهان عظمت افریده و نظام سلطه را سراسیمه و عاصی کرده و این ظاهری از نفس آزادگی انسان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر