بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
دفاع مقدس اوج هنر مدیریت دینی در جامعه اسلامی است/جبهه مقاومت نظام سلطه را عاصی و سراسیمه کرده است
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: دفاع مقدس به همه ملت های آزاده جهان آموخت که چگونه مدیریت دینی و رهبری صالح جامعه ظرفیت وجود انسان را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک قدرت عظیم و غیر قابل شکست تبدیل می کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در دیدار با نیروهای مسلح اظهار داشت: امام راحل در دو مرحله انقلاب کرد که مرحله نخست آن درونی، معنوی و در باطن و انقلابی ملکوتی بود و در پی آن انقلاب ملکی را هم ایچاد کرد.

وی تصریح کرد: اگر توصیه ها و وصیت نامه های شهدا را می شنویم همه اینها جلوه ظاهری عظمت روح به خدا پیوسته و منبع هستی است که یقینا برخی از آثارش تجلی پیدا کرده است.

عصمتی افزود: باید بررسی کنیم آیا این هنر را داریم که خودمان را به این قله برسانیم و اگر داریم آیا می توانیم همه حادثه را به تصویر بکشیم.

وی بیان کرد: یقینا ما عاجز تر از آنیم که بتوانیم حقیقت دفاع مقدس را تشریح کنیم، اما اگر نتوانستیم، باید ظاهر آن را به تصویر و آنان را حفظ کنیم که در مرحله اول برای خودمان و در ادامه برای آیندگان درس باشد.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: دفاع مقدس به همه ملت های آزاده جهان آموخت که چگونه مدیریت دینی و رهبری صالح جامعه ظرفیت وجود انسان را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک قدرت عظیم و غیر قابل شکست تبدیل می کند.

رییس حوزه علمیه تربت حیدریه اظهار کرد: جبهه مقاومت الهام گرفته از انقلاب اسلامی که از عاشورای حسینی متبلور شده، در جهان عظمت افریده و نظام سلطه را سراسیمه و عاصی کرده و این ظاهری از نفس آزادگی انسان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران تجدید میثاق مدافعان ولایت با مدافعان سلامت اجرای ۹۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه فیلم/ ضرب و شتم کارشناس منوتو به جرم دفاع از ایران! آشکار سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی برای انتخابات پیش روی آمریکاست/تنفس مصنوعی شیخ نشینان عرب تاثیری در روند نابودی اسرائیل ندارد