بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
دعواهای سیاسی و جناحی را کنار بگذارید/در دهه کرامت طرح بزرگی برای زعفران به مردم معرفی خواهیم کرد
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۶ ق.ظ
 
محسن زنگنه با بیان اینکه امروز باید دعواهای سیاسی و جناحی را کنار زد و برای خدمت به مردم پا در عرصه میدان جهاد گذاشت، گفت: شاخص ما برای مدیران، کار جهادی و شایسته سالاری است و در برابر کسانی که بخواهند حواشی ایجاد و ما را از مسیر اصلی منحرف کنند با قدرت خواهیم ایستاد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در سومین جلسه شورای اداری تربت حیدریه اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی علی رغم همه تخریب ها و هجمه ها در طول هفته های آغازین آن بلاخره تشکیل و کمیسیون های مجلس برای نخستین بار در طول بازده مجلس اخیر بصورت تخصصی راه اندازی شد.

وی تصریح کرد: عزم نمایندگان و شخص رییس مجلس برای جهش تولید است، لذا تا چند روز آینده کمیسیون ویژه جهش تولید در صحن مجلس رای گیری می شود و ریاست مجلس نیز از نزدیک با سفرهای استانی و شهرستانی مسایل مرتبط با آنها را پیگیر خواهد بود.

زنگنه با بیان اینکه امروز باید دعواهای سیاسی و جناحی را کنار بگذاریم و برای خدمت به مردم پا در عرصه میدان جهاد گذاشت، گفت: شاخص ما برای مدیران کار جهادی و شایسته سالاری است و در برابر کسانی که بخواهند حواشی ایجاد و ما را از مسیر اصلی منحرف کنند با قدرت خواهیم ایستاد.

این نماینده مجلس بیان داشت: عده ای در فضای مجازی علاقه دارند فضا را ملتهب نشان دهند، کما اینکه اینگونه نیست و اگر آنها خودشان ملتهب هستند ارتباطی به حوزه نمایندگی مجلس ندارد اما در برابر کسانی که بخواهند حواشی ایجاد کنند و ما را از مسیر اصلی خدمت به مردم منحرف کنند با قدرت خواهیم ایستاد.

وی اضافه کرد: شواهد و قراین نشان می دهد دولت تدبیر و امید در برابر مجلس انقلابی است اما همگان خواهند دید که این مجلس و نمایندگان ملت بیشتر از قبل کمک خواهد کرد.

زنگنه که در کمیسیون برنامه و بودجه حضور دارد، در تشریح برنامه هایش گفت: یکی از شهرستانهای حوزه انتخابیه ۶ میلیارد تومان بودجه عمرانی دارد و این در حالی است که شهرستانی دیگر در استان با جمعیت ۲۷ هزار نفر ۲۴ میلیارد تومان اعتبار عمرانی دارد، اما همین شهرستان با بودجه عمرانی ۲۴ میلیارد به ما مراجعه می کند و درخواست بودجه بیشتری دارد، لذا توقع داریم نخستین مراجعه کنندگان فرمانداران حوزه انتخابیه باشند.

نماینده مردم تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در دهه کرامت یک کار بزرگ در حوزه زعفران را به مردم معرفی خواهیم کرد که راهبرد اصلی آن اجرای عملیات جمع آوری، فرآوری و خشک کردن زعفران بصورت متمرکز است که در این برنامه ۶۰۰ هزار نفر در روز حضور خواهند داشت.

وی به حواشی بوجود آمده در خصوص پروژه ها بالاخص فولاد رخ اشاره کرد و افزود: همه پروژه ها در اولویت است و اعلام می کنیم مردم به شایعات توجه نکنند و پروژه فولاد رخ ادامه خواهد یافت، منتهی برخی ایرادات آن و مشکل تامین آب آن از محل تصفیه خانه فاضلاب باید برطرف شود.

مدیران ادارات حق مجادله با ادمین های کانالها را ندارند/ تربت حیدریه در وضعیت پر خطر

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه در این نشست اظهار داشت: مدیران دولتی حق ورود به فضای مجازی و مجادله با ادمین های کانالها را ندارند و دولت و مدیران ان باید در فضای حقیقی از عملکرد خود سخن بگویند.

علی رستمی بیان کرد: بگو و مگو ها در فضای شهرستان تا حدی خوب است که منجر به مچ گیری و تسویه حساب های جناحی و شخصی نشود.

وی در تشریح وضعیت بیماری کووید ۱۹ در منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: از چند روز گذشته دو سطح دیگر به این بیماری اضافه شده(سبز بی خطر، سفید کم خطر، زرد متوسط، نارنجی پر خطر و قرمز خطرناک، که بر این اساس وضعیت این منطقه نارنجی و پر خطر گزارش شده است.

رستمی با بیان اینکه احتمال بازگشت محدودیت ها و ممنوعیت ها وجود دارد در عین حال از مردم خواست دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

در انتهای این جلسه علیرضا فهیمی، جانباز و آزاده سرافراز دفاع مقدس و مسئول سابق بسیج دانش آموزی سپاه امام رضا علیه السلام بعنوان مدیر دفتر مرکزی ارتباطات مردمی نماینده مجلس در تربت حیدریه معرفی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۲۰۰ تن گل محمدی از مزارع جلگه رخ ۴۱۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شد تجهیز ۱۲ هزار هکتار از اراضی بخش رخ تربت حیدریه به آبیاری نوین آزادی ۸ زندانی تربت حیدریه در طرح نذر هشتم تولید بیش از ۵۰ تن آلوئه ورا در تربت حیدریه واژگونی اتوبوس در کمربندی تربت حیدریه با ۱۲ مصدوم ۱۱۴ مورد ابتلا به کرونا در تربت‌حیدریه شناسایی شد مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات فرآیند برگزاری انتخابات در پایتخت ابریشم ایران/سلیمانی ها به میدان آمدند   آثار انتخاب اصلح تا سالها در کشور می ماند جمهوری اسلامی حلقه اتصال بعثت تا ظهور است/ رییس جمهور منتخب گام دوم انقلاب را ریل گذاری خواهد کرد رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد