بدون نظر
 
سردار نظری:
دشمن طاقت دیدن اقتدار و امنیت در نظامی اسلامی ایران را ندارد
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۳۹۷ در ۲:۰۷ ب.ظ
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته اهواز، این اقدامات دشمن و مزدورانش را در پی به چالش کشیدن امنیت در کشور عنوان کرد و افزود: امروز دشمن طاقت دیدن اقتدار و امنیت در نظام اسلامی ایران را ندارد و سعی می کند به طرق مختلف آن را به چالش بکشاند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار یعقوبعلی نظری ظهر امروز در حاشیه بهره برداری از پروژه های قرارگاه پیشرفت و ابادانی زاوه در جمع مردم دهستان ساق اظهار داشت: هر اقدامی با حضور و مشارکت مردم ثمر بخش است و اگر می بینید که فرزندان شما در قرارگاه پیشرفت و ابادانی اینجا حضور دارند تنها برای هدایت، حمایت و انتقال تجربیات است و بی شک موفقیت و پیشرفت متطقه در عرصه های مختلف مستلزم مشارکت همه مردم است.

 

وی به ناامنی های اواخر دهه ۷۰ در ارتفاعات زاوه اشاره کرد و افرود: در آن زمان هم اگر مردم و بسیجیان به صحنه نمی امدند و دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی را همراهی نمی کردند نمی توانستیم امنیت را برقرار کنیم.

 

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته اهواز، این اقدامات دشمن و مزدورانش را در پی به چالش کشیدن امنیت در کشور عنوان کرد و افزود: امروز دشمن طاقت دیدن اقتدار و امنیت در نظام اسلامی ایران را ندارد و سعی می کند به طرق مختلف آن را به چالش بکشاند.

 

نظری خاطر نشان کرد: امروز نعمت امنیت در جمهوری اسلامی ایران نیاز است تا لحظه به لحظه برای این امنیت مکرر و مستمر شکر گذاری شود.

 

فرمانده قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه بیان کرد: امروز هم در حوزه اشتغال و اقتصاد نیازمند مشارکت و همراهی مردم در صحنه نبرد اقتصادی هستیم و همه باید به میدان بیاییند زیرا موفقیت بدون مشارکت مردم حاصل نمی شود.

 

وی افزود: برای پیشرفت در حوزه اشتغال باید اراده ها را در حوزه کشاورزی و به تبع آن تولید را ارتقا دهیم و از سوی دیگر اشتغال خانگی را نیز توسعه دهیم و همه این اقدامات نیازمند یک پیشتاز و پیش قراول است تا همه مردم با مشارکت و همراهی منطقه خود را آباد کنتد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور