بدون نظر
 
سردار نظری:
دشمن طاقت دیدن اقتدار و امنیت در نظامی اسلامی ایران را ندارد
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۳۹۷ در ۲:۰۷ ب.ظ
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته اهواز، این اقدامات دشمن و مزدورانش را در پی به چالش کشیدن امنیت در کشور عنوان کرد و افزود: امروز دشمن طاقت دیدن اقتدار و امنیت در نظام اسلامی ایران را ندارد و سعی می کند به طرق مختلف آن را به چالش بکشاند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار یعقوبعلی نظری ظهر امروز در حاشیه بهره برداری از پروژه های قرارگاه پیشرفت و ابادانی زاوه در جمع مردم دهستان ساق اظهار داشت: هر اقدامی با حضور و مشارکت مردم ثمر بخش است و اگر می بینید که فرزندان شما در قرارگاه پیشرفت و ابادانی اینجا حضور دارند تنها برای هدایت، حمایت و انتقال تجربیات است و بی شک موفقیت و پیشرفت متطقه در عرصه های مختلف مستلزم مشارکت همه مردم است.

 

وی به ناامنی های اواخر دهه ۷۰ در ارتفاعات زاوه اشاره کرد و افرود: در آن زمان هم اگر مردم و بسیجیان به صحنه نمی امدند و دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی را همراهی نمی کردند نمی توانستیم امنیت را برقرار کنیم.

 

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته اهواز، این اقدامات دشمن و مزدورانش را در پی به چالش کشیدن امنیت در کشور عنوان کرد و افزود: امروز دشمن طاقت دیدن اقتدار و امنیت در نظام اسلامی ایران را ندارد و سعی می کند به طرق مختلف آن را به چالش بکشاند.

 

نظری خاطر نشان کرد: امروز نعمت امنیت در جمهوری اسلامی ایران نیاز است تا لحظه به لحظه برای این امنیت مکرر و مستمر شکر گذاری شود.

 

فرمانده قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه بیان کرد: امروز هم در حوزه اشتغال و اقتصاد نیازمند مشارکت و همراهی مردم در صحنه نبرد اقتصادی هستیم و همه باید به میدان بیاییند زیرا موفقیت بدون مشارکت مردم حاصل نمی شود.

 

وی افزود: برای پیشرفت در حوزه اشتغال باید اراده ها را در حوزه کشاورزی و به تبع آن تولید را ارتقا دهیم و از سوی دیگر اشتغال خانگی را نیز توسعه دهیم و همه این اقدامات نیازمند یک پیشتاز و پیش قراول است تا همه مردم با مشارکت و همراهی منطقه خود را آباد کنتد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است