بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
دشمن در فضای مجازی به دنبال القای ناامیدی و اختلال در مسیر انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ در ۹:۳۳ ق.ظ
 
سرهنگ احمد ناصری موحد گفت: امروز دشمن علاوه بر حوزه سخت افزاری و وتوی فرهنگی، قدرت اصلی خود را در فضای مجازی با محوریت القای ناامیدی و خلل در مسیر انقلاب اسلامی متمرکز کرده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سرهنگ پاسدار احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در دیدار با جمعی از فعالان فضای مجازی شهرستان اظهار کرد: امروز در دهه پنجم انقلاب اسلامی عرصه جهاد و مبارزه به فضای مجازی رسیده و بهترین جهاد در این دهه از انقلاب، جهاد در عرصه جنگ نرم و فضای مجازی است.

وی تصریح کرد: در این عرصه جهاد و مبارزه جوانان و فعالان مجازی که دل در گرو انقلاب و نظام دارند بعنوان افسران جنگ نرم نقش مهمی دارند تا علاوه بر پاسخ به شبهات بوجود آمده در تبیین انقلاب اسلامی و اهداف و آرمانهای آن تلاش کنند.

موحد گفت: امروز دشمن علاوه بر حوزه سخت افزاری و وتوی فرهنگی قدرت اصلی خود را در فضای مجازی با محوریت القای ناامیدی و خلل در مسیر انقلاب اسلامی متمرکز کرده است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه ادامه داد: دشمن تا جایی پیش رفته که می خواهد در جامعه القا کند که ۴۲ سال از عمر انقلاب اسلامی گذشته و هیچ اتفاقی در این کشور نیفتاده و حال آنکه باید دستاوردها و پیشرفت های این چهار دهه از انقلاب در فضای حقیقی و مجازی برای نسل های جوان تبیین شود.

موحد بیان کرد: با توجه به شرایط خاص این روزهای کشور ضریب اهمیت بصیرت افزایی و روشنگری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بسیار بالا رفته و در واقع بهترین فضا با روشنگری اقشار مختلف جامعه است.

وی خاطر نشان کرد: امروز دشمن از امکانات سخت افزاری، لجستیکی و نظامی ما واهمه ای ندارد، هرچند قدرت بازدارندگی ایجاد کرده اما آنچه که دشمن را به هراس انداخته اعتقاد، اخلاص و معنویتی است که در این ملت نهادینه شده و تبلور آن در دوران ۸ سال دفاع مقدس، فتنه ها و گرفتاری ها بعنوان مولفه اصلی پیروزی بر دشمنان مطرح است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است