بدون نظر
 
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با تابان تربت؛
دشمن در فتنه ۸۸ به دنبال ساختار شکنی نظام بود/رفتار فتنه گران منطبق با سیاست های آمریکا بود
تاریخ انتشار : ۰۴ دی ۱۳۹۶ در ۷:۱۹ ق.ظ
 
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه استکبار با برنامه ریزی از پیش تعیین شده و بکار گیری سران فتنه بعنوان بازیگران این توطئه به دنبال ساختار شکنی و انحراف در نظام اسلامی ایران بود

محمد صالح جوکار در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: در فتنه ۸۸ عوامل داخلی و خارجی در یک پروژه ساختارشکنانه نظام را تا لبه پرتگاه به پیش بردند، بطوریکه آمریکا و غرب و برخی کشورهای منطقه بعنوان عوامل خارجی و فتنه گران بعنوان پیاده نظام دشمن در این حرکت شوم سهیم بودند.

 

وی تصریح کرد: قبل از انتخابات ۸۸ رییس جمهور آمریکا طی نامه ای به رهبر معظم انقلاب به قدرت متطقه ای جمهوری اسلامی ایران اذعان می کند اما پس از وقایع تاسف انگیز انتخابات، امیدوارانه از فتنه گران و آشوب های خیابانی حمایت می کند.

 

نماینده سابق مردم یزد در مجلس، حمایت های استکبار جهانی از فتنه ۸۸ را تاثیر گذار دانست و افزود: غربی ها علاوه بر در اختیار گذاشتن سفارتخانه های خود که بعنوان خاک یک کشور مخسوب می شود از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و همچنین آموزش برخی سران آشوبگر در کشورهای حوزه خلیج فار استفاده کردند تا بتوانند به این حرکت ساختار شکنانه دامن بزنند.

 

جوکار اظهارداشت: آمریکایی ها بهترین راه اغنای جامعه هدف خود و سران آشوبگر را همان رویکرد تحولات مخملی را دنبال می کرد، لذا با استدلال و یا کلید واژه تقلب در انتخابات و باز شماری آرا به آشوب ها دامن می زدند، اما در واقع موضوع اصل نظام و ولایت فقیه مورد هدف دشمن و فتنه گران قرار گرفته بود.

 

وی گفت: این موضوع بارها قبل و بعد انتخابات در مصاحبه های فتنه گران عنوان می شد که در صورت عدم پیروزی تا برهم زدن ساختار نظام به پیش خواهند رفت‌.

 

رفتار و گفتار فتنه گران منطبق با سیاست های آمریکا بود

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه استکبار با برنامه ریزی از پیش تعیین شده و بکار گیری سران فتنه بعنوان بازیگران این توطئه به دنبال ساختار شکنی و انحراف در نظام اسلامی ایران بود.

 

وی رفتار و گفتار سران فتنه را منطبق با سیاست های غربی ها عنوان کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران تا قبل از فتنه بعنوان یک قدرت منطقه ای مطرح بود و رفتار و گفتار سران فتنه و برخی خواص بی بصیرت علاوه بر تحمیل هزینه های مادی فراوان این اقتدار را با چالش مواجه کرد.

 

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس عنوان داشت: جمهوری اسلامی برخاسته از مکتب دین مبین اسلام است و در شرایطی که همه کشورها در حال الگوبرداری از این نظام بوده و هستند مطرح کردن تقلب در انتخابات و آشوب های خیابانی این اقتدار را تعدیل کرد، زیرا هیچگاه حتی غربی ها نیز این میزان آرای انتخاباتی پای صندوق های رای خود نداشتند لذا فتنه گران شیرینی این حضور ۴۰ میلیونی را به کام مردم و نظام تلخ کردند.

 

تحریم های ظالمانه و برجام از تبعات فتنه ۸۸ بود

نماینده سابق مردم یزد در مجلس شورای اسلامی فتنه ۸۸ را دارای تبعات داخلی و خارجی عنوان کرد و افزود: مهمترین آسیب در داخل علاوه بر خسارت به بیت المال مسلمین و کشته شدن عده ای بی گناه، از بین رفتن برخی چهره های تاثیر گذار داخل نظام بود که می توانستند همچنان یار انقلاب باقی بمانند اما هراز چند گاهی صافی انقلاب در اتفاقات و لحظات حساس برخی افراد بی بصیرت و خسته را رد می کند.

 

وی از تحریم های ظالمانه و قبول برجام بعنوان مهمترین آسیب خارجی فتنه ۸۸ یاد کرد و افزود: هرچند کشور تا قبل از وقایع سال ۸۸ تحریم بود، اما این اتفاقات تاثیر گذار در روند تحمیل تحریم های ظالمانه بیشتر و قبول برجام در مذاکرات هسته ای را می توان مهمترین آسیب نامید.

 

مردم دیون خود را به نظام دادند اکنون نوبت مسوولان است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه این فتنه با حضور خودجوش مردم خنثی شد، افزود: دشمن هنوز ملت ایران را نشناخته است و هرچند این مردم در تنگناهای اقتصادی و معیشتی گرفتار هستند اما پای انقلاب و نظام ایستادند و این بارها در صحنه های مختلف به همگان اثبات شده است.

 

وی بیان داشت: امروز اگر حقوق نجومی و فساد و قاچاق داریم همه در راستای ناکارآمد جلوه دادن نظام بوده ومسوولان بدانند که مردم دیون خود را به انقلاب و نظام ادا کردند و اکنون نوبت آنهاست تا با خدمت صادقانه اهداف انقلاب را به پیش ببرند‌‌.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
«هلیا باغبانی» مشعلدار المپیک زمستانی۲۰۱۸ از تربت حیدریه مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! حضرت زینب (س) اسوه صبر و ایثار است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است