بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
دشمن در جریان فتنه ۸۸ به برخی عناصر تاثیر گذار نظام نفوذ کرده بود/سران فتنه لیدر و پیاده نظام دشمن بودند/بی بصیرتی از مهمترین عوامل بی بصیرتی است
تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۴ ق.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه دشمن در فتنه 88 تمام تجهیزات خود را برای براندازی نظام اسلامی ایران بسیج کرده بود، افزود: تمام دستگاههای اطلاعاتی، امنیتی و عملیاتی جبهه استکبار با برنامه ای از قبل طراحی شده با نفوذ در برخی عناصر تاثیر گذار نظام به دنبال انقلاب مخملی در ایران بود.

حسین محمدی استاد علوم سیاسی دانشگاه و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در جریان فتنه سال ۸۸ با تمام سرمایه گذاری و شبکه های جاسوسی و تشکل های سازمان یافته ای که از چندین سال پیش برای این چنین فضائی آماده کرده بودند در پشت نقاب اصحاب فتنه، براندازی اصل نظام و ولایت فقیه را در این فضای غبار آلود دنبال می کردند.

 

وی ادامه داد: مدیریت و افشاگری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و مدد روح سیدالشهدا(ع) در این فضائی که تشخیص حق و باطل دشوار بود باعث بصیرت افزایی مردم شد و ملت ایران با حضوری به موقع درحماسه بیادماندنی ۹ دی بار دیگر مشت محکمی بر دهان زیاده خواهان و فتنه گران داخلی و خارجی زد.

 

محمدی اذعان کرد: کسانی که با تفکر لیبرالی حلقه کیان و سلام را در دهه ۷۰راه انداخته بودند، درانتخابات سال ۸۸ با کلید واژه تقلب قبل از مشخص شدن آراء نهایی خود را پیروز انتخابات دانستند و لذا پس از اعلام نتیجه نهایی مردم را به آشوب و شورش در خیابانها دعوت کردند.

 

کارشناس مسائل سیاسی  عوامل بوجود آورنده فتنه ۸۸ را بر دو محور ذکر کرد و بیان داشت: استکبار جهانی بعنوان عامل خارجی از ابتدای انقلاب به دنبال براندازی و انحراف انقلاب اسلامی بود و لذا در کنار جنگ و کودتا و تهدید در پی نفوذ در افکار عناصر تاثیر گذار نظام بود و این موضوع در اسناد لانه جاسوسی آمریکا نیزکشف شد.

 

وی سران فتنه و خواص بی بصیرت جامعه را عامل داخلی بوجود آورنده فتنه ۸۸ دانست و افزود: برخی نخبگان و خواص بی بصیرت نقش لیدر و پیاده نظام دشمن را در میدان بازی کردند و گاهی با قلمشان و گاهی نیز با نامه نگاری و بیانیه دادن اوضاع اجتماعی را متشنج تر کردند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی یکی از مهمترین عوامل بی بصیرتی را دنیا طلبی و هوای نفس عنوان کرد و بیان داشت: فتنه ریشه در دنیا طلبی دارد و لذا انسان باید در هر برهه از زمان هوای نفس و لذات دنیوی را از خود دور نگه دارد تا اسیر فتنه های آخرالزمان نشود و در این اوضاع پیچیده و غبار آلود، بصیرت را قطب نمای حرکت خود قرار داده تا گمراه نشود.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور