بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
دشمن در جریان فتنه ۸۸ به برخی عناصر تاثیر گذار نظام نفوذ کرده بود/سران فتنه لیدر و پیاده نظام دشمن بودند/بی بصیرتی از مهمترین عوامل بی بصیرتی است
تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۴ ق.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه دشمن در فتنه 88 تمام تجهیزات خود را برای براندازی نظام اسلامی ایران بسیج کرده بود، افزود: تمام دستگاههای اطلاعاتی، امنیتی و عملیاتی جبهه استکبار با برنامه ای از قبل طراحی شده با نفوذ در برخی عناصر تاثیر گذار نظام به دنبال انقلاب مخملی در ایران بود.

حسین محمدی استاد علوم سیاسی دانشگاه و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در جریان فتنه سال ۸۸ با تمام سرمایه گذاری و شبکه های جاسوسی و تشکل های سازمان یافته ای که از چندین سال پیش برای این چنین فضائی آماده کرده بودند در پشت نقاب اصحاب فتنه، براندازی اصل نظام و ولایت فقیه را در این فضای غبار آلود دنبال می کردند.

 

وی ادامه داد: مدیریت و افشاگری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و مدد روح سیدالشهدا(ع) در این فضائی که تشخیص حق و باطل دشوار بود باعث بصیرت افزایی مردم شد و ملت ایران با حضوری به موقع درحماسه بیادماندنی ۹ دی بار دیگر مشت محکمی بر دهان زیاده خواهان و فتنه گران داخلی و خارجی زد.

 

محمدی اذعان کرد: کسانی که با تفکر لیبرالی حلقه کیان و سلام را در دهه ۷۰راه انداخته بودند، درانتخابات سال ۸۸ با کلید واژه تقلب قبل از مشخص شدن آراء نهایی خود را پیروز انتخابات دانستند و لذا پس از اعلام نتیجه نهایی مردم را به آشوب و شورش در خیابانها دعوت کردند.

 

کارشناس مسائل سیاسی  عوامل بوجود آورنده فتنه ۸۸ را بر دو محور ذکر کرد و بیان داشت: استکبار جهانی بعنوان عامل خارجی از ابتدای انقلاب به دنبال براندازی و انحراف انقلاب اسلامی بود و لذا در کنار جنگ و کودتا و تهدید در پی نفوذ در افکار عناصر تاثیر گذار نظام بود و این موضوع در اسناد لانه جاسوسی آمریکا نیزکشف شد.

 

وی سران فتنه و خواص بی بصیرت جامعه را عامل داخلی بوجود آورنده فتنه ۸۸ دانست و افزود: برخی نخبگان و خواص بی بصیرت نقش لیدر و پیاده نظام دشمن را در میدان بازی کردند و گاهی با قلمشان و گاهی نیز با نامه نگاری و بیانیه دادن اوضاع اجتماعی را متشنج تر کردند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی یکی از مهمترین عوامل بی بصیرتی را دنیا طلبی و هوای نفس عنوان کرد و بیان داشت: فتنه ریشه در دنیا طلبی دارد و لذا انسان باید در هر برهه از زمان هوای نفس و لذات دنیوی را از خود دور نگه دارد تا اسیر فتنه های آخرالزمان نشود و در این اوضاع پیچیده و غبار آلود، بصیرت را قطب نمای حرکت خود قرار داده تا گمراه نشود.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است