بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
دشمن به دنبال حضور حداقلی مردم در انتخابات و شکست جریان انقلابی است
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ در ۱:۱۷ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: اولویت نخست دشمنان نظام اسلامی برای سال آینده حضور حداقلی مردم در انتخابات است و اگر به این خواسته خود نرسد در گام بعدی شکست جریان انقلابی را دنبال خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های نماز اظهار کرد: در سالی که از آن عبور کردیم به خاطر ویروس منحوس کرونا و اعمال برخی محدودیت ها و ممنوعیت ها بر معیشت و اشتغال مردم و از سویی دیگر در روابط اجتماعی و خانوادگی و صله رحم هم تاثیر منفی گذاشت.

وی تصریح کرد: همجنین در خصوص مراسمات مذهبی و دینی و سیاسی مانند راهپیمایی ها و اجتماعات و عزاداری ها و نملزهای جمعه و جماعات محدودیت های داشتیم و این اثرات منفی را ویروس کرونا بر جامعه جاری و ساری کرده بود.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: در عین حال و در کنار این آثار منفی موج خوشحال کننده رزمایش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه، مردم و مومنان را بار دیگر به صحنه عمل آورد و توجه به همنوعان و برادران دینی و حال و هوای خدمت در جامعه را آشکارتر کرد.

عصمتی بیان کرد: همچتین فداکاری بی نظیر کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس بی نظبر بود و برخی در این مسیر نیز شهبد خدمت و سلامت جامعه شدند و از سویی دیگر نیز تلاش و مجاهدت کادر علمی و تحقیقاتی کشور که واکسن ایرانی ویروس کرونا را ساختند ستودنی بود.

مدیر حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: از دیگر اتفاقات خوب سالی که گذشت انتخابات مجلس شورای اسلامی که اغلب انان را جوانان حزب اللهی تشکیل که با هدف خدمت به مردم روی کار آمدند و امیدواریم خدماتی در شان این مردم داشته لاشند.

حجت الاسلام عصمتی گفت: اولویت نخست دشمنان نظام اسلامی برای سال آینده حضور حداقلی مردم در انتخابات است و اگر به این خواسته خود نرسد در گام بعدی شکست جریان انقلابی را دنبال خواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است