بدون نظر
 
عضو خبرگان رهبری:
دشمن به دنبال تزریق سبک زندگی غربی در جامعه اسلامی است/مسئولان تربت حیدریه حوزه های علمیه را یک سرمایه بدانند
تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۷ ب.ظ
 
عضو مجلس خبرنگان رهبری گفت: دشمن در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای به دنبال تغییر ذائقه و تزریق سبک زندگی غربی درون جامعه اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ آیت الله سید احمد خاتمی صبح امروز در دیدار با طلاب و روحانیون شهرستان تربت حیدریه به تشریح الگوهای معرفتی و اخلاقی حضرت فاطمه سلام الله اشاره کرد و افزود: ساده زیستی، سازگاری، همکاری، خستگی ناپذیری و همچنین تحت تاثیر فضا نبودن بعنوان پنج الگوی شاخص حضرت زهرا سلام الله برای ارائه در سبک زندگی اسلامی است که مایه سعادت و کمال انسان می شود.

 

وی از ولایت مداری بعنوان شاخصه مهم حضرت زهرا یاد کرد و گفت: حضرت فاطمه در دفاع از حریم ولایت و امامت جان خود را فدا کرد و امروز باید بدانیم که ایران با حمایت از ولایت سربلند و مقتدر خواهد ماند.

 

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: امروز دشمن در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای به دنبال تغییر ذائقه و تزریق سبک زندگی غربی درون جامعه اسلامی است.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: حوزه های علمیه تربت حیدریه به مرحله شکوفایی رسیدند و مسئولان این شهر باید این مراکز علمی را سرمایه دینی و امنیتی شهر بدانند.

 

عضو خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: این شهر نیازمند یک حوزه علمیه بزرگ است تا بتواند هر سطح از حوزه را در یک مدرسه تحصیل و تدریس کنند، چرا که زمینه نشاط و پویایی نیز وجود دارد که عالمان بزرگ را پرورش و به جهان اسلام صادر کند.

 

خاتمی اضافه کرد: مدیران حوزه های علمیه نیز اولویت را بر رشد کمی قرار دهند تا کیفی، زیرا ملاک اینکه اگر در شهری یکهزار طلبه و روحانی وجود دارد این است که چه تعداد از این افراد نخبه، برجسته و استعداد برتر هستند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بعثی ها ما را در مسیر بغداد به موصل به مانند اسرای کربلا با پرتاب سنگ و هلهله همراهی کردند/نوجوانان کم سن و سال هم اسیر ابزار رسانه ای دشمن نشدند اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه هزار میلیارد ریال هزینه دارد عزت اسلام و مسلمین در سایه مقاومت و تبعیت از ولایت به منصه ظهور رسیده است امروز جمهوری اسلامی ایران پشت‌ مرزهای جولان رسیده است/ چالش نظام سرمایه داری با انقلاب اسلامی بر سر ولایت و امامت جامعه اسلامی است بازگشایی منجر به اعطای تراکم، عامل اصلی ترافیک هسته مرکزی شهر/حس مشارکت جویی مردم حلقه مفقوه مدیریت شهری هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است/رسانه ها سفینه نجات کشور هستند شهردار بافت تاریخی تربت حیدریه، نیاز یا شگرد انتخاباتی موقوفات باید به سمت نیازهای اجتماعی جامعه سوق داده شود تمسک به ولایت سرمنشا وحدت الهی است رسانه ها بازوی توسعه هر منطقه هستند اردوی جهادی قافله خاکی لیگ فوتبال تربت حیدریه آغاز شد