بدون نظر
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه:
دشمن به دنبال بی تفاوتی افراد نسبت به اسلام و پیاده سازی اسلام سکولار در جامعه است
تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۹:۱۶ ق.ظ
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج تربت حیدریه یکی از نقشه های استراتزیک دشمن را بی تفاوت کردن افراد جامعه بخصوص جوانان و نوجوانان به دین مبین اسلام ذکر کرد.

حجت الاسلام علی نوروزی بمناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: : دشمنان اسلام در یک فعالیت برنامه ریزی شده قصد دارند با حیله گری و نیرنگ اسلام ناب محمدی(ص) را با اسلام امریکائی و یا اسلام سکولار در کشور جایگزین کنند.

 

وی بیان کرد: دشمن سه نوع اسلام آمریکائی، سکولار و تکفیری را برای جهان اسلام تعریف و برنامه ریزی کرده که اسلام آمریکائی را آمریکای جنایتکار و انگلیس مکار ، اسلام سکولار را ترکیه و اسلام تکفیری و تندرو را عربستان وقطر سرپرستی وهدایت می کنند.

 

نوروزی افزود: امروز نور بیداری اسلامی تمام دنیا را روشن کرده و همه کشورهای مسلمان ام القری جهان اسلام یعنی ایران را الگو و سرمشق قرار داده و دشمن می خواهد این کانون مقاومت را با نفوذ اسلام امریکائی و حذف تدریجی اسلام ناب در هم بشکند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تربت حیدریه تصریح کرد: تمام گروههای تندرو و تکفیری منطقه زائیده ال سعود و قطر هستند که با حمایتهای تسلیحاتی آمریکا و اروپا در کشورهای اسلامی در مقابل سکوت جامعه جهانی و مدعیان حقوق بشرخون بی گناهان را بر زمین می ریزند.

 

وی تاکید کرد: امروز اخلاص در عمل لازمه تبعیت محض از ولایت فقیه است و با این رویکرد ملت با بصیر ایران اسلامی می تواند در برابر همه مشکلات کشور ایستادگی کند.

 

نوروزی بیان کرد: برای اخلاص در عمل باید معیاری را در زندگی خود تعریف کنیم تا به ان اهداف متعالی اسلام و کمال و سعادت بشری نزدیک شویم.

 

وی گفت: امروز 250 مرکز تخصصی اسلام شناسی در آمریکا فعال است تا اخلاص عملی و اگاهی و بصیرت دینی را از جوانان و نوجوانان این ملت بگیرد.

 

نوروزی به فعالیت رسانه ای دشمن اشاره کرد وگفت: در حال حاضر 1200 رسانه اعم از سایت های اینترنتی و شبکه های ماهواره ای بصورت شبانه روز بر علیه اسلام برنامه ریزی می کنند تا با ترفندی حیله گرانه افراد جامعه را نسبت به اسلام و تشیع بی تفاوت کنند.

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه گفت: 80 هزار مبلغ مسیحی وارد کشورهای اسلامی شده و نزدیک به 250 فرقه انحرافی در کشورهای اسلامی فعالیت می کنند تا اسلام تکفیری و امریکائی جایگزین اسلام ناب محمدی(ص) شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟