بدون نظر
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:
دشمن بعد از ناکامی در جنگ تحمیلی به دنبال نخبه پروری در شخصیت های نظام بود/حماسه ۹ دی حمایت مردم از رهبری و نظام اسلامی را رقم زد
تاریخ انتشار : ۰۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۱ ب.ظ
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: جبهه استکبار بعد از ناکامی درترور شخصیت های برجسته نظام و جنگ تحمیلی، نخبه پروری و پرورش نیروهای داخلی همسو با تفکرات خود را در دستور کار قرار داد تا در فرصتی مناسب آسیب جدی را به کشور وارد کند

حجت الاسلام محمد علی رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمن با راه اندازی قائله های قومی و مذهبی در سراسر کشور و سازماندهی گروهک های منافقین و ضد انقلاب ها و همچنین ترور شخصیت های برجسته نظام سعی در نابودی انقلاب اسلامی داشت.

 

وی تصریح کرد:  دشمن پس از ناکامی در اوایل انقلاب با اجیر کردن مزدور منطقه ای خود صدام در حزب بعث عراق ۸ سال جنگ سخت را بر کشور و ملت ایران تحمیل کرد اما فرزندان این ملت با ایمان و عقیده استوار در برابر کفر جهانی ایستادند و ضمن حفظ تمامیت ارضی  ذره ای از آرمانهای انقلاب و نظام عقب نشینی نکردند.

 

نماینده سابق مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: جبهه استکبار بعد از ناکامی درترور شخصیت های برجسته نظام و جنگ تحمیلی، نخبه پروری و پرورش نیروهای داخلی همسو با تفکرات خود را در دستور کار قرار داد تا در فرصتی مناسب آسیب جدی را به کشور وارد کند

 

رضایی ادامه داد: در این پروژه جبهه استکبار به عده ای از عناصر داخلی که به لحاظ فکری به تفکرات آنها نزدیک بود نفوذ کرد و با برنامه ریزی و سازماندهی منظمی در پی فرصتی مناسب برای آسیب رساندن به نظام اسلامی برخاست.

 

وی به آغاز پروژه نفوذ دشمن در نخبگان جامعه اشاره کرد و افزود: پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ سازماندهی دشمن در پوشش بداخلاقی انتخاباتی و کلید واژه تقلب به ثمر نشست و آسیب مادی و معنوی فراوانی در داخل و عرصه بین المللی برای نظام به بار آوردند.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:در این جریان عده ای از نخبگان و خواص بی بصیرت که در فتنه دخیل بودند در کنار عوامل استکباری مانند رژیم صهیونیستی و امریکا و ارتجاع عرب خواسته و ناخواسته از این حرکت ضد انقلابی حمایت کردند.

 

وی تاکید کرد: دشمنان نظام در فتنه سال ۸۸ همه امکانات و تجهیزات خود را بسیج کردند تا با انحراف در اطاعات از رهبری جامعه، مسیر انقلاب اسلامی ایران را دچار تردید کند و این همان کاری بود که یزید در واقعه عاشورا بوجود آورد.

 

وی با بیان اینکه تاریخ دائم در حال تکرار است، افزود: امروز هم دنیای کفر به طور جدی و مسلم با هزینه کلان و بوق های تبلیغاتی فراوان در فضای مجازی و رسانه قصد دارد تا با تضعیف رهبری جامعه، انقلاب اسلامی را از مسیر اصلی خود خارج کند، اما با توکل بر خدا و به برکت امام حسین(ع) و پشتیبانی مردم از ولی فقیه، بدخواهان نظام همچنان این آرزو را به گور خواهند برد.

 

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن اظهار داشت: مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی در حماسه نهم دیماه سال ۸۸ با حضور در صحنه  و حمایت قاطع از رهبری و نظام اسلامی مشت محکمی بر دهان استکبار و سران فتنه کوبیدند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور