بدون نظر
 
معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه:
دشمنان نظام در صدد القای ناامیدی و مقابله با جریان انقلاب اسلامی است/اغلب نارضایتی های مردم با خوش سلیفه گی و سعه صدر دستگاههای اجرایی برطرف می شود
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ در ۵:۱۳ ب.ظ
 
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه دشمن بدنبال آن است تا با موج سواری بر برخی حرکت ها آن را به نفع خود مصادره کند، افزود: دشمنان نظام در صدد القای ناامیدی و مقابله با جریان انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مهدی ناصری ظهر امروز در جمع نشست هماهنگی برنامه های دهه فجر تربت حیدریه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با ویژگی های منحصر به فرد خود و وجه تمایزی که نسبت به سایر انقلابهای دنیا دارد ایدئولوژی جدیدی را به دنیا معرفی کرد.

 

وی از مردمی بودن انقلاب و ولایت فقیه در راس آن بعنوان مهمترین وجه تمایز با سایر انقلابها یاد کرد و افزود: انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل و حضور گسترده مردم اعم از تحصیلکرده ها و دانشگاهیان و اقشار مختلف به پیروزی رسید و اکنون در دهه چهارم انقلاب در مسیر رسیدن به اهداف متعالی است.

 

ناصری گفت: بی شک در این ۳۹ گذشته دشمنان نظام از هر توطئه و فتنه ای برای ضربه زدن به نظام استفاده برده تا این انقلاب را از مسیر اصلی منحرف کند.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه دشمن بدنبال آن است تا با موج سواری بر برخی حرکت ها آن را به نفع خود مصادره کند، افزود: دشمنان نظام در صدد القای ناامیدی و مقابله با جریان انقلاب اسلامی است.

 

ناصری بیان داشت: دشمنی که از همه تجهیزات و امکانات بهره جسته و از پشتیبانی های جامعه بین الملل بهره مند است سعی می کند به هر طریقی از پیشرفت نظام اسلامی ممانعت کند.

 

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی با همه فراز و فرودهایش مامن و پناهگاه همه مستضعفین و دولت های برخاسته مردمی است و الگویی برای ملتهای آزادی بخش جهان است.

 

اغلب نازضایتی های مردم با خوش سلیفه گی و سعه صدر دستگاههای اجرایی برطرف می شود

 

معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه از برخی کج سلیقه گی ها در دستگاههای اجرایی انتقاد کرد و اظهار داشت: همه اقدامات نیازمند بودجه و اعتبار نیست و بی شک اغلب نازضایتی های مردم با خوش سلیفه گی و سعه صدر دستگاههای اجرایی برطرف می شود.

 

وی تاکید کرد: مدیران دستگاههای اجرایی از نارضایتی مردم جدا خودداری کنند و با ابداع روش های نو و مبتکرانه در جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع تلاش کنند.

 

ناصری از دهه فجر بعنوان بهترین فرصت برای القای امید و بیان کارآمدی نظام یاد کرد و به مدیران دستگاههای اجرایی هشدار داد از بیان هر گونه گزارش عملکرد خلاف واقع و یا افتتاح پروژه های چند نوبته پرهیز کنند.

 

معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه گفت: مقایسه خدمات دستگاهها قبل و بعد انقلاب اسلامی و بیان خدمات نظام در ایام الله دهه فجر گامی مثبت برای القای امید به جامعه است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند/به زودی شاهد فروپاشی نظام های مزدور و ادم کش خواهیم بود نخستین المپیاد ورزشی محلات تربت حیدریه برگزار می شود نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد