بدون نظر
 
معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه:
دشمنان نظام در صدد القای ناامیدی و مقابله با جریان انقلاب اسلامی است/اغلب نارضایتی های مردم با خوش سلیفه گی و سعه صدر دستگاههای اجرایی برطرف می شود
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ در ۵:۱۳ ب.ظ
 
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه دشمن بدنبال آن است تا با موج سواری بر برخی حرکت ها آن را به نفع خود مصادره کند، افزود: دشمنان نظام در صدد القای ناامیدی و مقابله با جریان انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مهدی ناصری ظهر امروز در جمع نشست هماهنگی برنامه های دهه فجر تربت حیدریه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با ویژگی های منحصر به فرد خود و وجه تمایزی که نسبت به سایر انقلابهای دنیا دارد ایدئولوژی جدیدی را به دنیا معرفی کرد.

 

وی از مردمی بودن انقلاب و ولایت فقیه در راس آن بعنوان مهمترین وجه تمایز با سایر انقلابها یاد کرد و افزود: انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل و حضور گسترده مردم اعم از تحصیلکرده ها و دانشگاهیان و اقشار مختلف به پیروزی رسید و اکنون در دهه چهارم انقلاب در مسیر رسیدن به اهداف متعالی است.

 

ناصری گفت: بی شک در این ۳۹ گذشته دشمنان نظام از هر توطئه و فتنه ای برای ضربه زدن به نظام استفاده برده تا این انقلاب را از مسیر اصلی منحرف کند.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه دشمن بدنبال آن است تا با موج سواری بر برخی حرکت ها آن را به نفع خود مصادره کند، افزود: دشمنان نظام در صدد القای ناامیدی و مقابله با جریان انقلاب اسلامی است.

 

ناصری بیان داشت: دشمنی که از همه تجهیزات و امکانات بهره جسته و از پشتیبانی های جامعه بین الملل بهره مند است سعی می کند به هر طریقی از پیشرفت نظام اسلامی ممانعت کند.

 

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی با همه فراز و فرودهایش مامن و پناهگاه همه مستضعفین و دولت های برخاسته مردمی است و الگویی برای ملتهای آزادی بخش جهان است.

 

اغلب نازضایتی های مردم با خوش سلیفه گی و سعه صدر دستگاههای اجرایی برطرف می شود

 

معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه از برخی کج سلیقه گی ها در دستگاههای اجرایی انتقاد کرد و اظهار داشت: همه اقدامات نیازمند بودجه و اعتبار نیست و بی شک اغلب نازضایتی های مردم با خوش سلیفه گی و سعه صدر دستگاههای اجرایی برطرف می شود.

 

وی تاکید کرد: مدیران دستگاههای اجرایی از نارضایتی مردم جدا خودداری کنند و با ابداع روش های نو و مبتکرانه در جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع تلاش کنند.

 

ناصری از دهه فجر بعنوان بهترین فرصت برای القای امید و بیان کارآمدی نظام یاد کرد و به مدیران دستگاههای اجرایی هشدار داد از بیان هر گونه گزارش عملکرد خلاف واقع و یا افتتاح پروژه های چند نوبته پرهیز کنند.

 

معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه گفت: مقایسه خدمات دستگاهها قبل و بعد انقلاب اسلامی و بیان خدمات نظام در ایام الله دهه فجر گامی مثبت برای القای امید به جامعه است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است