بدون نظر
 
امام جمعه موقت تربت حیدریه:
دشمنان در فتنه ۸۸ به دنبال براندازی نظام بودند
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۹ در ۹:۵۸ ق.ظ
 
حجت الاسلام کازری با اشاره به اینکه دشمن در فتنه ۸۸ دنبال براندازی نظام و وابستگی امت به جهان غرب خصوصاً آمریکا و رژیم صهیونیستی بود، افزود: ۹ دی با حضور مردم این توطئه شکسته شد و یوم‌الله دیگری رقم خورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمد کازری صبح امروز در مراسم یوم الله نهم دی در جمع کارکنان تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی  اظهار داشت: تلاش دشمنان در حوادثی مانند سال ۸۸ این است که بین امت و امامت جدایی بیاندازند و بتوانند امت را دچار اضمحلال کرده و هدف خود از براندازی را به پیش ببرند.

وی با اشاره به آیاتی از سوره منافقون خاطرنشان کرد: منافقین با تحریم اقتصادی کاری می‌کنند که جامعه از رهبری دینی پراکنده شوند و وقتی جدا شدند امت صیانت خودش را از دست می‌دهد و دشمنان می‌توانند در این فضایی که هدایت نمی‌شود، امت را به گمراهی ببرند.

کازری با اشاره به اینکه دشمنان در فتنه ۸۸ دنبال براندازی نظام و وابستگی امت به جهان غرب خصوصاً آمریکا و رژیم صهیونیستی بود، افزود: ۹ دی با حضور مردم این توطئه شکسته شد و یوم‌الله دیگری رقم خورد.

حجت الاسلام کازری با بیان اینکه دشمنان همیشه دشمنی خود را خواهند داشت و دنبال تفرقه‌افکنی هستند، ادامه داد: باید دوست‌شناسی و دشمن‌شناسی را تقویت کنیم و گوش به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی  باشیم.

خطیب موقت جمعه تربت حیدریه گفت: هر زمانی که جامعه از منویات رهبری فاصله گرفت، به سمت سقوط پیش رفتیم و لذا  باید با هدایت‌های رهبری و بصیرت و هوشمندی، مسیر صحیح را دنبال کنیم.

در حاشیه این مراسم نمایشگاه عکسی از فتنه ٨٨ و همچنین حماسه نهم دی برگزار که مورد استقبال شرکت کنندگان در این مراسم قرار گرفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود زمین های بایر بخش رخ تربت حیدریه به واحدهای تولید قارچ تبدیل شد تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی هنری تربت حیدریه معطل ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار تغییر در قالب استکبار، ماهیت آن را عوض نمی کند/با همه کارشکنی ها هنوز عده ای مذاکره و مراوده با آمریکا را در سر دارند آشوب در آمریکا، فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می‌دهد آیت الله مصباح یزدی پیشران تحول حوزه های علمیه است