بدون نظر
 
دستگیری پدر و پسرشکارچی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۸ ب.ظ
 
پدرو پسرشکارچی در تربت حیدریه دستگیر شدند.

به گزارش تابان تربت؛ داوود نورمحمدی رئیس محیط زیست تربت حیدریه گفت: با گزارشهای مردمی از حضورمجدد این شکارچی سابقه دار متخلف در مناطق حفاظت شده ،ماموران منزل او را بازرسی کردند.

داوود نورمحمدی افزود: در این بازرسی ، مقداری گوشت قوچ ومیش وحشی، دو قطعه کبک تاکسیدرمی شده،یک قطعه مینا،دو قبضه اسلحه ،202 عدد فشنگ ومقداری باروت کشف و ضبط و شکارچی متخلف را به همراه پسرش دستگیر کردند.

این شکارچی خرداد ماه امسال نیز به جرم شکار یک راس کل وحشی در ارتفاعات یکی از روستاهای تربت حیدریه توسط مامورین حفاظت محیط زیست دستگیر شده بود.

رئیس محیط زیست تربت حیدریه گفت: با توجه به خشکسالی های امسال،هجوم حیوانات به باغات و کنار منابع بیشتر می شود که از همشهریان تقاضا می کنم برای حفاظت از این مخلوقات و ذخایر ژنتیکی شهرستان در صورت مشاهده شکارچیانن متخلف ، مراتب را از طریق سامانه ۱۵۴۰ یا شماره ۵۲۲۹۹۱۲۹ اداره حفاظت محیط زیست اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری