بدون نظر
 
دستگیری سرکرده باند توزیع مواد مخدرصنعتی در استان کرمان
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۱۴ ب.ظ
 
سرکرده يکي از باندهاي توزيع مواد مخدر صنعتي در استان هاي جنوب شرقي کشور دستگير شد.

به گزارش خبرگزاری آریا، فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد کرمان گفت: این فرد از 5 سال قبل به اتهام نگهداری و توزیع 6 کیلو و570 گرم هرویین و 50 گرم کراک تحت تعقیب مراجع انتظامی و قضایی بود و در این مدت با تشکیل باندی به توزیع مواد مخدر صنعتی در شهرستان های استان کرمان و استان های همجوار اقدام می کرد.
سرهنگ دوم محمد بیدمشکی افزود: در بازرسی از محل اختفای وی یک کیلو و 350 گرم هرویین که در سقف حمام جاسازی شده بود به دست آمد و دو خانم از همدستان وی دستگیر شدند.

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود