بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد؛
دستگاه های اجرایی سرمایه گذاران را وارد بروکراسی پیچیده اداری نکنند
تاریخ انتشار : ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه بر تسهیل گری در روند پروژه های در دست احداث توسط سرمایه گذاران تاکید کرد و از مسوولان این شهرستان خواست تا سرمایه گذاران بخش خصوصی را وارد بروکراسی پیچیده اداری نکنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی بخش خصوصی با بیان اینکه رویکرد دولت بر تسهیل گری و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است، افزود: سعی ما بر این است تا هر سرمایه گذاری که وارد شهرستان می شود با تسهیل گری در روند راه اندازی واحد های تولیدی از آنها حمایت شود.

 

وی بر تسهیل گری در روند پروژه های در دست احداث توسط سرمایه گذاران تاکید کرد و از مسوولان این شهرستان خواست تا سرمایه گذاران بخش خصوصی را وارد بروکراسی پیچیده اداری نکنند.

 

فرماندار تربت حیدریه با انتقاد از برخی بانک های عامل در عدم پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، اظهار داشت: در سال رونق تولید قرار گرفتیم و این مطالبه به جد با همراهی و تعامل همه دستگاههای اجرایی و بانک های عامل، نیز محقق خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه مصوبات کارگروه اشتغال و سایر کمیسیون ها باید در میدان عمل اثر بخشی خود را نشان دهد، افزود: برگزاری جلسه و کارگروه به تنهایی مشکل گشا نیست، بلکه خروجی این جلسات باید در راستای رفع موانع تولید و اشتغال و تسهیل گری برای سرمایه گذاران بخش خصوصی باشد.

 

رستمی در بخشی دیگر از سخنان خود سهمیه اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان را ۱۷۶ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال اعلام و افزود: با همکاری بانک‌ های عامل ۱۹۲ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال از محل این اعتبارات تسهیلات لازم به ۱۸۹ نفر پرداخت شد که اشتغالزایی ۵۴۴ نفر را در پی داشت‌.

 

از مجموع ۶۸ کارگاه و واحد صنعتی فعال در تربت حیدریه، ۲۶ واحد صنعتی در سه شهرک صنعتی شماره ۱ و ۲ و شهرک صنعتی جلگه رخ استقرار دارند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد اما و اگرهای ساخت پردیس سینمایی در باغملی تربت حیدریه /تربتی ها صاحب پردیس سینمایی می شوند؟