بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
دستگاههای اجرایی از ظرفیت ۱۱ هزار دانشجوی تربت حیدریه استفاده کنند
تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: وجود 11 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی ظرفیت گرانبهایی برای رشد و توسعه منطقه تربت حیدریه به شمار می رود و دستگاههای اجرایی برای پیشبرد اهداف خود از این ظرفیت استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در جمع دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه با اشاره به فعالیت 8 مرکز دانشگاهی و تحصیل 11 هزار دانشجو در این شهرستان گفت: وجود 11 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی ظرفیت گرانبهایی برای رشد و توسعه منطقه تربت حیدریه به شمار می رود.

 

وی تاکید کرد: وجود ۱۱هزار دانشجو در شهرستان تربت حیدریه به عنوان اتاق فکر توسعه، ظرفیت ارزشمندی در جهت حل بسیاری از مسائل و مشکلات است.

فرماندار تربت حیدریه با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های ارزشمند و بی نظیر این شهرستان در حوزه های مختلف گفت: لازم است دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات پیش روی خود از ظرفیت های مراکز علمی به خصوص در بحث پژوهش های کاربردی و پایان نامه ها به نحو احسن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه تربت حیدریه به یک قطب دانشجویی تبدیل شد، افزود: دستگاه های اجرایی و مسئولان، با مشارکت دانشگاه ها باید کاری کنند که تحقیقات علمی و پژوهش های دانشجویی برای پاسخگویی به مسائل جاری تدوین شود و کارایی لازم برای رفع مشکلات را داشته باشد.

 

در حال حاضر 8 مرکز دانشگاهی شامل؛ دانشگاه علوم پزشکی، عالی، آزاد اسلامی، پیام نور، علمی کاربردی، فنی مهندسی، سما و فرهنگیان با 11 هزار دانشجو و 250 استاد عضو هیئت علمی در شهرستان تربت حیدریه فعالیت می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است تابستان با بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب/مردم پائین ولایت تربت حیدریه همچنان ناراضی/مدیرعامل آبفا: بوی نامطبوع مربوط به انتقال لجن است و تا ۲ ماه آینده مشکل برطرف می شود استخر کشاورزی دو نوجوان تربت حیدریه را به کام مرگ کشاند