بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
دستگاههای اجرایی از ظرفیت ۱۱ هزار دانشجوی تربت حیدریه استفاده کنند
تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: وجود 11 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی ظرفیت گرانبهایی برای رشد و توسعه منطقه تربت حیدریه به شمار می رود و دستگاههای اجرایی برای پیشبرد اهداف خود از این ظرفیت استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در جمع دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه با اشاره به فعالیت 8 مرکز دانشگاهی و تحصیل 11 هزار دانشجو در این شهرستان گفت: وجود 11 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی ظرفیت گرانبهایی برای رشد و توسعه منطقه تربت حیدریه به شمار می رود.

 

وی تاکید کرد: وجود ۱۱هزار دانشجو در شهرستان تربت حیدریه به عنوان اتاق فکر توسعه، ظرفیت ارزشمندی در جهت حل بسیاری از مسائل و مشکلات است.

فرماندار تربت حیدریه با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های ارزشمند و بی نظیر این شهرستان در حوزه های مختلف گفت: لازم است دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات پیش روی خود از ظرفیت های مراکز علمی به خصوص در بحث پژوهش های کاربردی و پایان نامه ها به نحو احسن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه تربت حیدریه به یک قطب دانشجویی تبدیل شد، افزود: دستگاه های اجرایی و مسئولان، با مشارکت دانشگاه ها باید کاری کنند که تحقیقات علمی و پژوهش های دانشجویی برای پاسخگویی به مسائل جاری تدوین شود و کارایی لازم برای رفع مشکلات را داشته باشد.

 

در حال حاضر 8 مرکز دانشگاهی شامل؛ دانشگاه علوم پزشکی، عالی، آزاد اسلامی، پیام نور، علمی کاربردی، فنی مهندسی، سما و فرهنگیان با 11 هزار دانشجو و 250 استاد عضو هیئت علمی در شهرستان تربت حیدریه فعالیت می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر