بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
دستگاههای اجرایی از ظرفیت ۱۱ هزار دانشجوی تربت حیدریه استفاده کنند
تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: وجود 11 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی ظرفیت گرانبهایی برای رشد و توسعه منطقه تربت حیدریه به شمار می رود و دستگاههای اجرایی برای پیشبرد اهداف خود از این ظرفیت استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در جمع دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه با اشاره به فعالیت 8 مرکز دانشگاهی و تحصیل 11 هزار دانشجو در این شهرستان گفت: وجود 11 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی ظرفیت گرانبهایی برای رشد و توسعه منطقه تربت حیدریه به شمار می رود.

 

وی تاکید کرد: وجود ۱۱هزار دانشجو در شهرستان تربت حیدریه به عنوان اتاق فکر توسعه، ظرفیت ارزشمندی در جهت حل بسیاری از مسائل و مشکلات است.

فرماندار تربت حیدریه با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های ارزشمند و بی نظیر این شهرستان در حوزه های مختلف گفت: لازم است دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات پیش روی خود از ظرفیت های مراکز علمی به خصوص در بحث پژوهش های کاربردی و پایان نامه ها به نحو احسن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه تربت حیدریه به یک قطب دانشجویی تبدیل شد، افزود: دستگاه های اجرایی و مسئولان، با مشارکت دانشگاه ها باید کاری کنند که تحقیقات علمی و پژوهش های دانشجویی برای پاسخگویی به مسائل جاری تدوین شود و کارایی لازم برای رفع مشکلات را داشته باشد.

 

در حال حاضر 8 مرکز دانشگاهی شامل؛ دانشگاه علوم پزشکی، عالی، آزاد اسلامی، پیام نور، علمی کاربردی، فنی مهندسی، سما و فرهنگیان با 11 هزار دانشجو و 250 استاد عضو هیئت علمی در شهرستان تربت حیدریه فعالیت می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
طرح شهید سلیمانی یک کار جهادی و خالصانه است/تکمیل بیمارستان راشد مهم‌ترین نیاز زیرساختی زاوه ۳ هزار نفر از دانش آموزان منطقه تربت حیدریه به برنامه شاد دسترسی ندارند بند زنی دولت به مسکن‌های فرسوده مهر برای تبدیل به مسکن ملی!/ متقاضیان با ۴۰ میلیون هوا خریدند/ تعویق زمان اتمام پروژه ملی مسکن به ضرر مردم است نارضایتی شهروندان تربت حیدریه از وضعیت نامناسب آسفالت معابر شهری بزرگترین مجتمع بین راهی شرق کشور در انتظار صدور مجوز و تغییر کاربری استکبار ستیزی و ولایت محوری از شاخصه های مهم اسلام ناب محمدی صلی الله است کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه در گیر و دار بروکراسی های اداری توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه ما مسئول تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها هستیم نه تامین بازار تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه