بدون نظر
 
قاتل خاموش در زاوه قربانی گرفت
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق.ظ
 
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی تربت حیدریه از مسمومیت یک خانواده چهار نفره و مرگ 3 تن از آنان با گاز co در روستای قلعه آقاحسن شهرستان زاوه خبر داد.

محمد جواد امیری ر گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: ساعت ۸:۳۷ امروز ۲۳ آذر ماه طی تماس با خطوط ارتباطی اورژانس ۱۱۵ مبنی بر مسمومیت با گاز منو اکسید کربن در روستای قلعه آقا حسن شهرستان زاوه، بلافاصله پرسنل اورژانس چخماق به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از رسیدن کارشناسان فوریت به محل حادثه متاسفانه قبل از رسیدن آمبولانس مادر و دو فرزند خانواده فوت شده و پدر خانواده نیز پس از اکسیژن رسانی و اقدامات اولیه درمانی منتقل مرکز درمانی شد.

رییس اداره پیش بیمارستانی تربت حیدریه گفت: حال عمومی فرد منتقل شده به بیمارستان رضایت بخش گزارش شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است تابستان با بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب/مردم پائین ولایت تربت حیدریه همچنان ناراضی/مدیرعامل آبفا: بوی نامطبوع مربوط به انتقال لجن است و تا ۲ ماه آینده مشکل برطرف می شود استخر کشاورزی دو نوجوان تربت حیدریه را به کام مرگ کشاند