بدون نظر
 
«دردسرهای عظیم ۲» در حال فیلم‌برداری و تدوین همزمان /حسین محب‌اهری و امیرحسین صدیق نیز اضافه شدند
تاریخ انتشار : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
 
تهیه کننده سریال «دردسرهای عظیم ۲» از اینکه تاکنون ۱۵ درصد از سریال به تصویربرداری رسیده است و اینکه اثر همزمان هم تدوین می شود سخن گفت.

پایگاه خبری تحلیلی هدانا (HODANA.IR):مهران مهام در گفتگو با اشاره به اینکه این روزها به طور شبانه روزی مشغول ساخت «دردسرهای عظیم ۲» برای شبکه سوم سیما هستند، گفت: «این روزها در لوکیشنی در شهرک غرب در حال ساخت این سریال هستیم و به تناسب فیلمنامه گاهی شب تا صبح و گاهی صبح تا شب درگیر پروژه و تصویربرداری می شویم.»

او ادامه داد: «در صحنه هایی که تصویربرداری شد فریده سپاه منصور، حسین محب اهری و امیرحسین صدیق حضور داشتند.»
تهیه کننده «دردسرهای عظیم ۲» درباره مرحله فعلی کار که قرار است آن را به پخش برای ماه مبارک رمضان برساند، گفت: «تاکنون ۱۵ درصد از کار تصویربرداری شده است و همزمان روی میز تدوین می بریم و رج می زنیم.»
مهام با اشاره به نگارش قسمت های مختلف «دردسرهای عظیم ۲» عنوان کرد: «این سریال روز به روز در حال نگارش و بازنویسی است و تاکنون ۸ قسمت از آن به نگارش درآمده است.»
سری دوم مجموعه تلویزیونی «دردسرهای عظیم» به تهیه‌کنندگی مهران مهام و کارگردانی برزو نیک‌نژاد، ۲۱ فروردین در تهران کلید خورد. تصویربرداری در منزلی حوالی سوهانک آغاز شده است و همچنان در همین محل ادامه دارد.
سری اول «دردسرهای عظیم» اواخر مرداد ماه سال گذشته در ۲۶ قسمت از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت. تمام بازیگران سری اول سریال از جمله مهدی‌ هاشمی، جواد عزتی، الناز حبیبی، مریم سعادت، پرستو گلستانی، زهره فکور صبور، مهران رجبی، اشکان اشتیاق، شهین تسلیمی، امیر غفارمنش، صفا آقاجانی، بهشاد شریفیان، محمد مهدی مطلبی و مهنوش صادقی در این سری هم حضور خواهند داشت. ضمن آنکه حسین محب‌اهری، فریده سپاه منصور، مه لقا باقری، فرزاد حاتمیان، قدرت‌الله صالحی، آرزو مفتاحی و امیرحسین صدیق نیز به تازگی به این جمع پیوسته‌اند.
لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸