بدون نظر
 
در محکومیت جنایات ال سعود:
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه جنایات ال سعود را محکوم کردند+تصاویر
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۹:۱۰ ق.ظ
 
جمعی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه با حضور در صحن دانشگاه ضمن محکوم کردن جنایات ال سعود در یمن خواستار کمک رسانی سریع به مردم مظلوم این کشور شدند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، امام جمعه تربت حیدریه با حضور در جمع دانشجویان جنایات ال سعود در یمن را دیکته آمریکائی ها و صهیونسیتها عنوان کرد.
وی افزود: ال سعود در ادامه نوکری و مزدوری خود به جبهه استکبار کودکان و زنان بی گناه یمنی را به خاک و خون می کشد.
حجت الاسلام شریعتی تبار صهیونیزم را عامل اصلی تفرقه بین مسلمان جهان دانست و گفت: دشمنان اسلام با تفرقه و اختلاف افکنی بین مسلمانان قصد انحراف و از بین بردن اسلام را دارند.
وی با یادآوری یوم النکبه اذعان کرد: روز نکبت جهان اسلام روزی است که رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی به رسمیت شناخته شد و اعلام موجودیت کرد و در ادامه با کشتار فلسطینیان مظلوم در پی استحکام پایه های لرزان حکومت خود برآمدند.
خطیب جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: رژیم صهیونیستی نفس های اخر عمر خود را می کشد و انشاالله با وحدت جهان اسلام و گسترش بیداری اسلامی این غده سرطانی از روی زمین محو خواهد شد.
در پایان این مراسم پرچم رژیم غاصب صهیونیستی توسط دانشجویان به آتش کشیده شد.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ