بدون نظر
 
در محکومیت جنایات ال سعود:
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه جنایات ال سعود را محکوم کردند+تصاویر
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۹:۱۰ ق.ظ
 
جمعی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه با حضور در صحن دانشگاه ضمن محکوم کردن جنایات ال سعود در یمن خواستار کمک رسانی سریع به مردم مظلوم این کشور شدند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، امام جمعه تربت حیدریه با حضور در جمع دانشجویان جنایات ال سعود در یمن را دیکته آمریکائی ها و صهیونسیتها عنوان کرد.
وی افزود: ال سعود در ادامه نوکری و مزدوری خود به جبهه استکبار کودکان و زنان بی گناه یمنی را به خاک و خون می کشد.
حجت الاسلام شریعتی تبار صهیونیزم را عامل اصلی تفرقه بین مسلمان جهان دانست و گفت: دشمنان اسلام با تفرقه و اختلاف افکنی بین مسلمانان قصد انحراف و از بین بردن اسلام را دارند.
وی با یادآوری یوم النکبه اذعان کرد: روز نکبت جهان اسلام روزی است که رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی به رسمیت شناخته شد و اعلام موجودیت کرد و در ادامه با کشتار فلسطینیان مظلوم در پی استحکام پایه های لرزان حکومت خود برآمدند.
خطیب جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: رژیم صهیونیستی نفس های اخر عمر خود را می کشد و انشاالله با وحدت جهان اسلام و گسترش بیداری اسلامی این غده سرطانی از روی زمین محو خواهد شد.
در پایان این مراسم پرچم رژیم غاصب صهیونیستی توسط دانشجویان به آتش کشیده شد.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه