بدون نظر
 
فرمانده انتظامی تربت حیدریه:
داماد خانواده با انگیزه انتقام سرقت به عنف را برنامه ریزی کرده بود
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۶ در ۱:۰۱ ب.ظ
 
فرمانده انتظامی تربت حیدریه اعلام کرد: با تلاش ماموران آگاهي تربت حيدريه سارق به عنف که داماد یک خانواده بود شناسائی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سرهنگ اکبر آقابیگی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار داشت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليس (۱۱۰) مبني بر وقوع يك فقره سرقت به عنف واقع در روستاي عريان اين شهرستان شناسايي و دستگيري سارقان به عنف در دستور كار پليس آگاهي قرار گرفت.

 

وی افزود: در بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد مالباخته در ساعت ۱۹ شب گذشته پس از فروش زعفران در هنگام مراجعت در درب منزلش در روستاي عريان ۳ نفر با سر و صورت پوشيده با يكدستگاه خودرو پژو با تهديد سلاح سرد و چاقو وهمچنين ضرب و شتم شاكي مبلغ ۲۱۰ ميليون ريال وجه نقد رابا توسل به زور به سرقت مي برند.

 

فرمانده انتظامی تربت حیدریه تصریح کرد:  مالباخته بلافاصله براي مداوا به بيمارستان منتقل و پرونده در اختيار تيم مجربي از كارآگاهان مبارزه با سرقت پليس آگاهي قرار گرفت.

 

وی خاطر نشان كرد: با اقدامات فني و پيچيده پليسي و بررسي دوربين هاي مدار بسته يكي از عاملان سرقت به نام حسن كه جواني ۳۸ ساله است شناسايي و با هماهنگي قضايي در اقدام غافلگيرانه پليس دستگير شد.

 

آقابیگی گفت: متهم ابتدا منكر موضوع سرقت گرديد ولي در ادامه با مواجه شدن با مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشود وبيان داشت كه من داماد اين خانواده هستم وبا انگيزه انتقام جويي در يك اختلاف خانوادگي به همراه دو نفر از دوستانم به هويت محمد و صادق كه ساكن مشهد هستند اقدام به سرقت به عنف كرديم.

 

وی با اشاره به اينکه تلاش براي دستگيري ساير متهمان كه طي بررسي هاي بعمل امده دو نفر از اراذل و اوباش بنام مشهد بوده و چندين فقره سرقتهاي خشن در سوابق انان موجود است ادامه دارد عنوان داشت : متهم با دستور مقام قضائي روانه زندان شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است