بدون نظر
 
داعش در ماه رمضان جنایات خود را ادامه میدهد+ عکس
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۳۷ ب.ظ
 
یکی از شهروندان عراقی که با دادن اطلاعات موثق به دستگاه‌های امنیتی خسارات و تلفات سنگینی به گروه تکفیری داعش وارد کرده بود به دست جلاد این گروه ذبح شد.

جنایت‌های وحشتناک گروه جنایتکار و تکفیری داعش در حق شهروندان عراقی در ماه مبارک رمضان نه تنها کم نشده بلکه در سکوت کامل رسانه‌ها و نهادهای بین المللی با شدت بیشتری ادامه دارد.

این گروه تروریستی روز گذشته و در سیزدهمین روز ماه مبارک رمضان در شهر حدیثه در غرب الانبار یک شهروند عراقی را به جرم همکاری با نیروهای اطلاعاتی و امنیتی عراق سر بُرید.

داعش ویدئویی از اعترافات این عراقی منتشر کرده که خود را «مصیف جاسم محمد عاصم الحلاوی» متولد ۱۹۷۶ میلادی معرفی می‌کند.

وی در ادامه می‌گوید که گزارش‌های اطلاعاتی را برای اشخاصی رابط با نیروهای ارتش و اطلاعاتی عراق می‌فرستادم و آنها برهمین اساس مواضع داعش را هدف قرار می‌دادند.

مصیف جاسم گفت: هواپیماهای ارتش عراق چندین بار شهر حدیثه را طبق گزارشات دریافتی هدف قرار می‌دادند همچنین تعدادی از پایگاه‌های داعش را در القائم و الرمانه بمباران کردند.

این شهروند عراقی از ارسال گزارش برگزاری جلسه سری نیروهای داعش به ارتش عراق خبر داد که آن هم به وسیله جنگنده‌های عراق هدف قرار گرفت.

وی اشاره‌ای به تلفات این حملات نکرد و در ادامه گفت که پس از مدتی توسط نیروهای اطلاعاتی داعش شناسایی و دستگیر شدم.

در ادامه این فیلم یکی از جلادان داعش در مقابل دوربین ظاهر شد و با هشدار به نیروهای عراق اعلام کرد که دولت اسلامی حق است و هرکس که اقدامی علیه امنیت ما انجام دهد عاقبت شومی خواهد داشت.

سپس جلاد سیاه‌پوش داعش که چهره خود را کاملاً پوشانده بود سر این شهروند عراقی را از تن جدا کرد.

این قبیل جنایت‌ها آن هم در ماه مبارک رمضان میزان توهین به دین اسلام را دوچندان می‌کند، چرا که اسلام، دین رحمت و تسامح است؛ به ویژه در ماه رمضان که ماه فضیلت و رحمت به شمار می‌آید.

منبع: ابنا

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود