بدون نظر
 
داعش در ماه رمضان جنایات خود را ادامه میدهد+ عکس
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۳۷ ب.ظ
 
یکی از شهروندان عراقی که با دادن اطلاعات موثق به دستگاه‌های امنیتی خسارات و تلفات سنگینی به گروه تکفیری داعش وارد کرده بود به دست جلاد این گروه ذبح شد.

جنایت‌های وحشتناک گروه جنایتکار و تکفیری داعش در حق شهروندان عراقی در ماه مبارک رمضان نه تنها کم نشده بلکه در سکوت کامل رسانه‌ها و نهادهای بین المللی با شدت بیشتری ادامه دارد.

این گروه تروریستی روز گذشته و در سیزدهمین روز ماه مبارک رمضان در شهر حدیثه در غرب الانبار یک شهروند عراقی را به جرم همکاری با نیروهای اطلاعاتی و امنیتی عراق سر بُرید.

داعش ویدئویی از اعترافات این عراقی منتشر کرده که خود را «مصیف جاسم محمد عاصم الحلاوی» متولد ۱۹۷۶ میلادی معرفی می‌کند.

وی در ادامه می‌گوید که گزارش‌های اطلاعاتی را برای اشخاصی رابط با نیروهای ارتش و اطلاعاتی عراق می‌فرستادم و آنها برهمین اساس مواضع داعش را هدف قرار می‌دادند.

مصیف جاسم گفت: هواپیماهای ارتش عراق چندین بار شهر حدیثه را طبق گزارشات دریافتی هدف قرار می‌دادند همچنین تعدادی از پایگاه‌های داعش را در القائم و الرمانه بمباران کردند.

این شهروند عراقی از ارسال گزارش برگزاری جلسه سری نیروهای داعش به ارتش عراق خبر داد که آن هم به وسیله جنگنده‌های عراق هدف قرار گرفت.

وی اشاره‌ای به تلفات این حملات نکرد و در ادامه گفت که پس از مدتی توسط نیروهای اطلاعاتی داعش شناسایی و دستگیر شدم.

در ادامه این فیلم یکی از جلادان داعش در مقابل دوربین ظاهر شد و با هشدار به نیروهای عراق اعلام کرد که دولت اسلامی حق است و هرکس که اقدامی علیه امنیت ما انجام دهد عاقبت شومی خواهد داشت.

سپس جلاد سیاه‌پوش داعش که چهره خود را کاملاً پوشانده بود سر این شهروند عراقی را از تن جدا کرد.

این قبیل جنایت‌ها آن هم در ماه مبارک رمضان میزان توهین به دین اسلام را دوچندان می‌کند، چرا که اسلام، دین رحمت و تسامح است؛ به ویژه در ماه رمضان که ماه فضیلت و رحمت به شمار می‌آید.

منبع: ابنا

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن