بدون نظر
 
داعش در ماه رمضان جنایات خود را ادامه میدهد+ عکس
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۳۷ ب.ظ
 
یکی از شهروندان عراقی که با دادن اطلاعات موثق به دستگاه‌های امنیتی خسارات و تلفات سنگینی به گروه تکفیری داعش وارد کرده بود به دست جلاد این گروه ذبح شد.

جنایت‌های وحشتناک گروه جنایتکار و تکفیری داعش در حق شهروندان عراقی در ماه مبارک رمضان نه تنها کم نشده بلکه در سکوت کامل رسانه‌ها و نهادهای بین المللی با شدت بیشتری ادامه دارد.

این گروه تروریستی روز گذشته و در سیزدهمین روز ماه مبارک رمضان در شهر حدیثه در غرب الانبار یک شهروند عراقی را به جرم همکاری با نیروهای اطلاعاتی و امنیتی عراق سر بُرید.

داعش ویدئویی از اعترافات این عراقی منتشر کرده که خود را «مصیف جاسم محمد عاصم الحلاوی» متولد ۱۹۷۶ میلادی معرفی می‌کند.

وی در ادامه می‌گوید که گزارش‌های اطلاعاتی را برای اشخاصی رابط با نیروهای ارتش و اطلاعاتی عراق می‌فرستادم و آنها برهمین اساس مواضع داعش را هدف قرار می‌دادند.

مصیف جاسم گفت: هواپیماهای ارتش عراق چندین بار شهر حدیثه را طبق گزارشات دریافتی هدف قرار می‌دادند همچنین تعدادی از پایگاه‌های داعش را در القائم و الرمانه بمباران کردند.

این شهروند عراقی از ارسال گزارش برگزاری جلسه سری نیروهای داعش به ارتش عراق خبر داد که آن هم به وسیله جنگنده‌های عراق هدف قرار گرفت.

وی اشاره‌ای به تلفات این حملات نکرد و در ادامه گفت که پس از مدتی توسط نیروهای اطلاعاتی داعش شناسایی و دستگیر شدم.

در ادامه این فیلم یکی از جلادان داعش در مقابل دوربین ظاهر شد و با هشدار به نیروهای عراق اعلام کرد که دولت اسلامی حق است و هرکس که اقدامی علیه امنیت ما انجام دهد عاقبت شومی خواهد داشت.

سپس جلاد سیاه‌پوش داعش که چهره خود را کاملاً پوشانده بود سر این شهروند عراقی را از تن جدا کرد.

این قبیل جنایت‌ها آن هم در ماه مبارک رمضان میزان توهین به دین اسلام را دوچندان می‌کند، چرا که اسلام، دین رحمت و تسامح است؛ به ویژه در ماه رمضان که ماه فضیلت و رحمت به شمار می‌آید.

منبع: ابنا

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد