بدون نظر
 
رییس بیمارستان رازی تربت حیدریه خبر داد؛
داروی بیماران مزمن در جنوب خراسان رضوی تا درب منازل توزیع می‌شود
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۱۴ ب.ظ
 
محمد عجم از توزیع داروی بیماران مزمن تحت پوشش تامین اجتماعی در جنوب خراسان رضوی خبرداد و گفت: در راستای قطع زنجیره انتقال کرونا طرح ابتکاری بیمارستان رازی جهت تحویل داروی بیماران مزمن درب منزلشان مورد تایید مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی قرار گرفت وبیمارستان رازی بعنوان پایلوت این طرح تعیین شد.

به گزارش تابان تربت؛ محمد عجم، رئیس بیمارستان رازی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: با حمایت های مدیریت ومعاون درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی بیمارستان رازی تربت حیدریه به عنوان پایلوت این طرح تعیین شد که داروی مورد نیاز بیماران مزمن به صورت رایگان درب منازل آنها تحویل داده شود تا نیازی به مراجعه حضوری به مرکز درمانی نداشته باشند، چون اکثر آنها از افراد در معرض خطر کرونا و مسن هستند

وی تصریح کرد: ازدهم فروردین ماه این طرح اجرایی شده و روزانه بین 40 تا60 بسته داروئی با حمایت بخش خیرین وهمکاران به درب منازل بیماران ارسال می شود.

عجم بیان کرد: این اقدام با هدف پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در مراکز درمانی به بیماران مزمن انجام می شود و با اجرای موفقیت آمیز این طرح درتربت حیدریه و با دستور مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی این طرح برای تمامی بیماران مزمن خراسان رضوی که حدود 100 هزار نفر هستند اجرایی شد.

رییس بیمارستان رازی تربت حیدزیه تاکید کرد: ازانجا که بیمارستان رازی تنها بیمارستان تامین اجتماعی درجنوب خراسان رضوی است، ارائه این خدمت برای بیماران مزمن تحت پوشش بیمارستان رازی ساکن شهرستانهای خواف، رشتخوار، مه ولات و زاوه نیز انجام می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام