بدون نظر
 
خوابیدن کنار ماهی‌ها در اقیانوس آرام!+عکس
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۵۴ ب.ظ
 
محققان موسسه "BMT Asia Pacific" به تازگی پروژه جدیدی برای ساخت ویلاهای شناور در آبهای ساحلی اقیانوس آرام ارائه داده‌اند.

به گزارش گروه ترجمه سرویس علم و فناوری ایمنا محققان موسسه “BMT Asia Pacific” به تازگی پروژه جدیدی برای ساخت ویلاهای شناور در آبهای ساحلی اقیانوس آرام ارائه داده‌اند. به گفته آنها خانه ویلایی با مساحت حدود 700 فوت مربع از اتاق‌هایی تشکیل شده است که در زیر سطح  آب قرار دارند و تجربه خوابیدن در کنار ماهی‌ها را برای ساکنان آن فراهم می‌کند. این در حالی است که خانه ویلایی پیش‌ساخته بر روی یک پل موقت مثلثی شکل قرار می‌گیرد، قابل حمل و نقل است و مصالح اصلی آن را آلومنیم و فایبر گلاس تشکیل می ‌دهد.
از دیگر ویژگی‌های خانه سبز می‌توان به تهویه طبیعی که توسط نسیم ملایم دریا ایجاد می‌شود، تعادل آب و هوایی و تامین انرژی آب و برق اشاره کرد. این خانه چشم‌انداز 360 درجه اقیانوس را برای ساکنان خود فراهم می‌کند و توسعه دهندگان آن می‌توانند  ویلای اختصاصی خود را به پانل‌های خورشیدی مجهز کنند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند