بدون نظر
 
خوابیدن کنار ماهی‌ها در اقیانوس آرام!+عکس
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۵۴ ب.ظ
 
محققان موسسه "BMT Asia Pacific" به تازگی پروژه جدیدی برای ساخت ویلاهای شناور در آبهای ساحلی اقیانوس آرام ارائه داده‌اند.

به گزارش گروه ترجمه سرویس علم و فناوری ایمنا محققان موسسه “BMT Asia Pacific” به تازگی پروژه جدیدی برای ساخت ویلاهای شناور در آبهای ساحلی اقیانوس آرام ارائه داده‌اند. به گفته آنها خانه ویلایی با مساحت حدود 700 فوت مربع از اتاق‌هایی تشکیل شده است که در زیر سطح  آب قرار دارند و تجربه خوابیدن در کنار ماهی‌ها را برای ساکنان آن فراهم می‌کند. این در حالی است که خانه ویلایی پیش‌ساخته بر روی یک پل موقت مثلثی شکل قرار می‌گیرد، قابل حمل و نقل است و مصالح اصلی آن را آلومنیم و فایبر گلاس تشکیل می ‌دهد.
از دیگر ویژگی‌های خانه سبز می‌توان به تهویه طبیعی که توسط نسیم ملایم دریا ایجاد می‌شود، تعادل آب و هوایی و تامین انرژی آب و برق اشاره کرد. این خانه چشم‌انداز 360 درجه اقیانوس را برای ساکنان خود فراهم می‌کند و توسعه دهندگان آن می‌توانند  ویلای اختصاصی خود را به پانل‌های خورشیدی مجهز کنند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام