بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۸ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی، با تاکید بر اینکه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان کشور باشد، افزود: در خنثی سازی تحریم ها از دشمن امتیاز می گیریم و کشور قوی می شود اما در رفع تحریم باید به دشمن امتیاز بدهیم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، در آئین خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه تربت حیدریه با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص تحریم ها و وظیفه مسوولان، اظهار داشت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خطاب به مسوولان دو نکته مهم رفع و خنثی سازی تحریم ها را در سخنان خود به ان اشاره کردند که بر اساس آن باید کارگزاران نظام طبق برنامه و در چارچوب سیاست های نظام حرکت کنند.

وی با تاکید بر اینکه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان کشور باشد، افزود: در خنثی سازی تحریم ها از دشمن امتیاز می گیریم و کشور قوی می شود، اما در رفع تحریم باید به دشمن امتیاز بدهیم.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی به مبانی جامعه اسلامی در سیاست داخلی اشاره کرد و گفت: جامعه اسلامی در سیاست داخلی بابد همه اختلاف سلیقه ها را کنار بگذارد و بر محور ولایت الهی و در یک جریان واحد همه قدرت و صلابت خود را برای پویایی جامعه بکار ببندند.

عصمتی بیان کرد: در سیاست خارجی نمی گوییم جامعه اسلامی با بیرون از جامعه ارتباط نداشته و منزوی باشد، اما راهبرد ما در سیاست خارجی این جمله خدا در قرآن است که نباید کاری بکنیم که دشمنان از جایگاه بالاتری با ما برخورد کنند.

وی خاطر نشان کرد: در سیاست خارجی جامعه اسلامی، اسلام باید در جایگاه بالاتر و نباید امتیاز بدهند و این اصل و رکن رکینی است که از فرمایشات خدا در قرآن استفاده می کنیم‌، چنانچه اینگونه عمل کردیم یقینا سعادت دنیا و اخرت جامعه تامین می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه