بدون نظر
 
بستن دهان منتقدان
برخورد قضایی و غیراخلاقی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد
تاریخ انتشار : ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۷ ق.ظ
 
شنیده ها حاکی است طی 72 ساعت گذشته مبنی بر انتقاد چند جوان دانشجو به وضعیت فعلی دانشگاه دولتی تربت حیدریه در فضای مجازی، یکی از معاونین این دانشگاه در پلیس فتا طرح شکایت کرده است.

به گزارش تابان تربت؛ شنیده ها حاکی است چند تن از دانشجویان دانشگاه دولتی به دنبال شکایت حقوقی دانشگاه و شکایت شخصی یکی از معاونین دانشگاه مورد پیگرد قضایی قرار گرفتند.

 

برخورد قضایی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد

بنا بر اظهارات این منبع آگاه احضار یکی از دانشجویان تنها به خاطر طرح انتقاد در قالب طنز به مسئولین دانشگاه در فضای مجازی بوده است.

 

شب گذشته نماینده هایی از تشکل‌های دانشجویی و برخی فعالین دانشجویی پیرامون بررسی مسأله تشکیل جلسه دادند.

 

یکی از فعالین دانشجویی در گفتگو با خبرنگار ما از دغدغه و عزم جدی دانشجویان برای انعکاس موضوع به مقامات و رسانه های کشوری خبر داد.

 

وی افزود: احتمالا این نشست یک بیانیه جدی و چند واکنش مناسب دانشجویی را در پی خواهد داشت.

 

این فعال دانشجویی در ادامه بیان داشت: ما خواهان تحقق شعار دولت محترم مبنی بر انتقادپذیری در دانشگاه هستیم.

 

وی خاطر نشان کرد: بستن دهان دانشجویان با اتهامات واهی و پیگرد قضایی به بهانه های مختلف در شأن دانشگاه نیست!

 

وی در پایان تاکید کردد: حتما طی روزهای آینده جزییات این جلسه و اقدامات انجام شده را به اطلاع رسانه ها و عموم مردم می‌رسانیم.

 

دانشگاه تربت حیدریه دارای دو هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو، ۳۴ استاد ثابت و ۱۸۰ نفر استاد مدعو است که دانشجویان در ۲۷ رشته مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند