بدون نظر
 
بستن دهان منتقدان
برخورد قضایی و غیراخلاقی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد
تاریخ انتشار : ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۷ ق.ظ
 
شنیده ها حاکی است طی 72 ساعت گذشته مبنی بر انتقاد چند جوان دانشجو به وضعیت فعلی دانشگاه دولتی تربت حیدریه در فضای مجازی، یکی از معاونین این دانشگاه در پلیس فتا طرح شکایت کرده است.

به گزارش تابان تربت؛ شنیده ها حاکی است چند تن از دانشجویان دانشگاه دولتی به دنبال شکایت حقوقی دانشگاه و شکایت شخصی یکی از معاونین دانشگاه مورد پیگرد قضایی قرار گرفتند.

 

برخورد قضایی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد

بنا بر اظهارات این منبع آگاه احضار یکی از دانشجویان تنها به خاطر طرح انتقاد در قالب طنز به مسئولین دانشگاه در فضای مجازی بوده است.

 

شب گذشته نماینده هایی از تشکل‌های دانشجویی و برخی فعالین دانشجویی پیرامون بررسی مسأله تشکیل جلسه دادند.

 

یکی از فعالین دانشجویی در گفتگو با خبرنگار ما از دغدغه و عزم جدی دانشجویان برای انعکاس موضوع به مقامات و رسانه های کشوری خبر داد.

 

وی افزود: احتمالا این نشست یک بیانیه جدی و چند واکنش مناسب دانشجویی را در پی خواهد داشت.

 

این فعال دانشجویی در ادامه بیان داشت: ما خواهان تحقق شعار دولت محترم مبنی بر انتقادپذیری در دانشگاه هستیم.

 

وی خاطر نشان کرد: بستن دهان دانشجویان با اتهامات واهی و پیگرد قضایی به بهانه های مختلف در شأن دانشگاه نیست!

 

وی در پایان تاکید کردد: حتما طی روزهای آینده جزییات این جلسه و اقدامات انجام شده را به اطلاع رسانه ها و عموم مردم می‌رسانیم.

 

دانشگاه تربت حیدریه دارای دو هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو، ۳۴ استاد ثابت و ۱۸۰ نفر استاد مدعو است که دانشجویان در ۲۷ رشته مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است