بدون نظر
 
بستن دهان منتقدان
برخورد قضایی و غیراخلاقی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد
تاریخ انتشار : ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۷ ق.ظ
 
شنیده ها حاکی است طی 72 ساعت گذشته مبنی بر انتقاد چند جوان دانشجو به وضعیت فعلی دانشگاه دولتی تربت حیدریه در فضای مجازی، یکی از معاونین این دانشگاه در پلیس فتا طرح شکایت کرده است.

به گزارش تابان تربت؛ شنیده ها حاکی است چند تن از دانشجویان دانشگاه دولتی به دنبال شکایت حقوقی دانشگاه و شکایت شخصی یکی از معاونین دانشگاه مورد پیگرد قضایی قرار گرفتند.

 

برخورد قضایی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد

بنا بر اظهارات این منبع آگاه احضار یکی از دانشجویان تنها به خاطر طرح انتقاد در قالب طنز به مسئولین دانشگاه در فضای مجازی بوده است.

 

شب گذشته نماینده هایی از تشکل‌های دانشجویی و برخی فعالین دانشجویی پیرامون بررسی مسأله تشکیل جلسه دادند.

 

یکی از فعالین دانشجویی در گفتگو با خبرنگار ما از دغدغه و عزم جدی دانشجویان برای انعکاس موضوع به مقامات و رسانه های کشوری خبر داد.

 

وی افزود: احتمالا این نشست یک بیانیه جدی و چند واکنش مناسب دانشجویی را در پی خواهد داشت.

 

این فعال دانشجویی در ادامه بیان داشت: ما خواهان تحقق شعار دولت محترم مبنی بر انتقادپذیری در دانشگاه هستیم.

 

وی خاطر نشان کرد: بستن دهان دانشجویان با اتهامات واهی و پیگرد قضایی به بهانه های مختلف در شأن دانشگاه نیست!

 

وی در پایان تاکید کردد: حتما طی روزهای آینده جزییات این جلسه و اقدامات انجام شده را به اطلاع رسانه ها و عموم مردم می‌رسانیم.

 

دانشگاه تربت حیدریه دارای دو هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو، ۳۴ استاد ثابت و ۱۸۰ نفر استاد مدعو است که دانشجویان در ۲۷ رشته مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه