بدون نظر
 
بستن دهان منتقدان
برخورد قضایی و غیراخلاقی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد
تاریخ انتشار : ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۷ ق.ظ
 
شنیده ها حاکی است طی 72 ساعت گذشته مبنی بر انتقاد چند جوان دانشجو به وضعیت فعلی دانشگاه دولتی تربت حیدریه در فضای مجازی، یکی از معاونین این دانشگاه در پلیس فتا طرح شکایت کرده است.

به گزارش تابان تربت؛ شنیده ها حاکی است چند تن از دانشجویان دانشگاه دولتی به دنبال شکایت حقوقی دانشگاه و شکایت شخصی یکی از معاونین دانشگاه مورد پیگرد قضایی قرار گرفتند.

 

برخورد قضایی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد

بنا بر اظهارات این منبع آگاه احضار یکی از دانشجویان تنها به خاطر طرح انتقاد در قالب طنز به مسئولین دانشگاه در فضای مجازی بوده است.

 

شب گذشته نماینده هایی از تشکل‌های دانشجویی و برخی فعالین دانشجویی پیرامون بررسی مسأله تشکیل جلسه دادند.

 

یکی از فعالین دانشجویی در گفتگو با خبرنگار ما از دغدغه و عزم جدی دانشجویان برای انعکاس موضوع به مقامات و رسانه های کشوری خبر داد.

 

وی افزود: احتمالا این نشست یک بیانیه جدی و چند واکنش مناسب دانشجویی را در پی خواهد داشت.

 

این فعال دانشجویی در ادامه بیان داشت: ما خواهان تحقق شعار دولت محترم مبنی بر انتقادپذیری در دانشگاه هستیم.

 

وی خاطر نشان کرد: بستن دهان دانشجویان با اتهامات واهی و پیگرد قضایی به بهانه های مختلف در شأن دانشگاه نیست!

 

وی در پایان تاکید کردد: حتما طی روزهای آینده جزییات این جلسه و اقدامات انجام شده را به اطلاع رسانه ها و عموم مردم می‌رسانیم.

 

دانشگاه تربت حیدریه دارای دو هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو، ۳۴ استاد ثابت و ۱۸۰ نفر استاد مدعو است که دانشجویان در ۲۷ رشته مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گره زدن مشکلات اقتصادی کشور به برجام یک اشتباه استراتژیک است/زبان دیپلماسی با اروپایی ها باید انقلابی، مقتدرانه و عزتمند باشد حماسه فتح خرمشهر با مقاومت و مبارزه به دست آمد/هر زمان محکم ایستادیم دشمن عقب نشینی کرد اینفوگرافی/فتح خرمشهر آینده نگری برای افزایش ۲۰ درصدی سهمیه مدیریتی بانوان تربت حیدریه نخستین تالار بورس زعفران جهان در تربت حیدریه راه اندازی شد خسارت ۹۵ میلیارد ریالی سیل در تربت حیدریه پیروزی ائتلاف مقاومت و ضد آمریکایی در انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی مردم عراق است/پیروزی محور مقاومت در حال تسری به میدان سیاسی است اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند