بدون نظر
 
یادداشت/
خطرتشتت اقتصادی بازار ایران را تهدید می کند/مسئولان مراقب اظهارنظر هیئت های اروپائی باشند
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۴۵ ب.ظ
 
شعار جریان اعتدال همواره بر ارتقای سطح اقتصادی، تجاری و بازرگانی کشور بوده ولکن آنچه در عمل دیده می شود حداقل در بحث تجاری و بازرگانی چیز دیگری است.

به گزارش تابان تربت، تا چندی قبل تهدید واردات بی رویه اجناس خارجی به کشور بازار تولید را به مرز هشدار رسانده و امروز به بهانه جمع بندی مذاکرات و متن برجام حضور هیئت هائی از آلمان، فرانسه و اتریش و سوئیس را شاهد هستیم و خواهیم بود.

 

نفس تبادلات تجاری و بازرگانی با کشورهای دیگر نقطه مثبت اقتصاد هر کشوری به شمار می رود و لکن باید دید که آیا هیئت های اروپائی قابل اعتمادند؟ اروپائی ها در پشت صحنه این سفرها چه اهدافی را دنبال می کنند؟

 

پس از انقلاب اسلامی دولتهایی بودند که با هدف نزدیک شدن به بازار اروپا سعی کردند اوضاع اقتصادی کشور را رونق بخشند اما آیا این گونه شد؟ نتیجه این اعتمادها چه بود؟

 

برخی از اعضای هیئت های اروپائی در خصوص موجودیت اسرائیل و تامین منافع این رژیم غاصب و کودک کش با مقامات کشورمان سخن می گویند که می طلبد مسئولان با دقت نظر بیشتری پاسخ قاطعانه ای به این اظهار نظرهای نسنجیده و بی ارتباط بدهند.

 

نشانه های خطر در حوزه اقتصادی به مرز هشدار رسیده و نگاه به بیرون مهمترین خطری است که اقتصاد کشور را تهدید می کند، تحریمها بهترین فرصت است تا با حمایت از تولیدکنندگان داخلی و میدان دادن به جوانان متعهد و متخصص اقتصاد کشور را از درون قوی کنیم.

 

با یک نگاه عمیق متوجه می شویم که دشمنان انقلاب اسلامی، راه سقوط نظام را از درون انقلاب آن هم در حوزه اقتصادی نشانه رفته و باید این راه به مانند گذشته برای دشمن مسدود شود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود