بدون نظر
 
یادداشت/
خطرتشتت اقتصادی بازار ایران را تهدید می کند/مسئولان مراقب اظهارنظر هیئت های اروپائی باشند
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۴۵ ب.ظ
 
شعار جریان اعتدال همواره بر ارتقای سطح اقتصادی، تجاری و بازرگانی کشور بوده ولکن آنچه در عمل دیده می شود حداقل در بحث تجاری و بازرگانی چیز دیگری است.

به گزارش تابان تربت، تا چندی قبل تهدید واردات بی رویه اجناس خارجی به کشور بازار تولید را به مرز هشدار رسانده و امروز به بهانه جمع بندی مذاکرات و متن برجام حضور هیئت هائی از آلمان، فرانسه و اتریش و سوئیس را شاهد هستیم و خواهیم بود.

 

نفس تبادلات تجاری و بازرگانی با کشورهای دیگر نقطه مثبت اقتصاد هر کشوری به شمار می رود و لکن باید دید که آیا هیئت های اروپائی قابل اعتمادند؟ اروپائی ها در پشت صحنه این سفرها چه اهدافی را دنبال می کنند؟

 

پس از انقلاب اسلامی دولتهایی بودند که با هدف نزدیک شدن به بازار اروپا سعی کردند اوضاع اقتصادی کشور را رونق بخشند اما آیا این گونه شد؟ نتیجه این اعتمادها چه بود؟

 

برخی از اعضای هیئت های اروپائی در خصوص موجودیت اسرائیل و تامین منافع این رژیم غاصب و کودک کش با مقامات کشورمان سخن می گویند که می طلبد مسئولان با دقت نظر بیشتری پاسخ قاطعانه ای به این اظهار نظرهای نسنجیده و بی ارتباط بدهند.

 

نشانه های خطر در حوزه اقتصادی به مرز هشدار رسیده و نگاه به بیرون مهمترین خطری است که اقتصاد کشور را تهدید می کند، تحریمها بهترین فرصت است تا با حمایت از تولیدکنندگان داخلی و میدان دادن به جوانان متعهد و متخصص اقتصاد کشور را از درون قوی کنیم.

 

با یک نگاه عمیق متوجه می شویم که دشمنان انقلاب اسلامی، راه سقوط نظام را از درون انقلاب آن هم در حوزه اقتصادی نشانه رفته و باید این راه به مانند گذشته برای دشمن مسدود شود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات