بدون نظر
 
یادداشت/
خطرتشتت اقتصادی بازار ایران را تهدید می کند/مسئولان مراقب اظهارنظر هیئت های اروپائی باشند
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۴۵ ب.ظ
 
شعار جریان اعتدال همواره بر ارتقای سطح اقتصادی، تجاری و بازرگانی کشور بوده ولکن آنچه در عمل دیده می شود حداقل در بحث تجاری و بازرگانی چیز دیگری است.

به گزارش تابان تربت، تا چندی قبل تهدید واردات بی رویه اجناس خارجی به کشور بازار تولید را به مرز هشدار رسانده و امروز به بهانه جمع بندی مذاکرات و متن برجام حضور هیئت هائی از آلمان، فرانسه و اتریش و سوئیس را شاهد هستیم و خواهیم بود.

 

نفس تبادلات تجاری و بازرگانی با کشورهای دیگر نقطه مثبت اقتصاد هر کشوری به شمار می رود و لکن باید دید که آیا هیئت های اروپائی قابل اعتمادند؟ اروپائی ها در پشت صحنه این سفرها چه اهدافی را دنبال می کنند؟

 

پس از انقلاب اسلامی دولتهایی بودند که با هدف نزدیک شدن به بازار اروپا سعی کردند اوضاع اقتصادی کشور را رونق بخشند اما آیا این گونه شد؟ نتیجه این اعتمادها چه بود؟

 

برخی از اعضای هیئت های اروپائی در خصوص موجودیت اسرائیل و تامین منافع این رژیم غاصب و کودک کش با مقامات کشورمان سخن می گویند که می طلبد مسئولان با دقت نظر بیشتری پاسخ قاطعانه ای به این اظهار نظرهای نسنجیده و بی ارتباط بدهند.

 

نشانه های خطر در حوزه اقتصادی به مرز هشدار رسیده و نگاه به بیرون مهمترین خطری است که اقتصاد کشور را تهدید می کند، تحریمها بهترین فرصت است تا با حمایت از تولیدکنندگان داخلی و میدان دادن به جوانان متعهد و متخصص اقتصاد کشور را از درون قوی کنیم.

 

با یک نگاه عمیق متوجه می شویم که دشمنان انقلاب اسلامی، راه سقوط نظام را از درون انقلاب آن هم در حوزه اقتصادی نشانه رفته و باید این راه به مانند گذشته برای دشمن مسدود شود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن