بدون نظر
 
خطاب به بانک صادرات؛سپرده گذاران موسسه میزان را دریابید
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۱ ب.ظ
 
اخبار بانک: مسئولان بانک صادرات بیش از پیش سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری میزان را دریابند.در این باره این بانک می تواند حداقل با یک اطلاعیه ساده، مراحل و جدول زمان بندی و حتی فرآیند کار برای بازگرداندن پول سپرده گذاران میزان را توضیح دهد و کمی آرامش به آنان تزریق کند.

به گزارش خبرنگار «اخبار بانک»، چند هفته ای است بر اساس رای و نظر دادستان مشهد مسئولان و مدیران موسسه مالی و اعتباری میزان به علت ناتوانی در بازپرداخت سپرده های مشتریان بازداشت شده اند.

پس از این رویداد بانک صادرات مکلف شد سپرده های سپرده گذران موسسه میزان را با یک برنامه ریزی صحیح و مدون پرداخت کند.

اما به نظر می رسد با گذشت چندین روز از این دستور همچنان سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری میزان سردرگم هستند و نتوانسته اند به خواسته اصلی خود دست یابند.

آن چیزی که بیش از پیش سپرده گذاران را اذیت می کند سکوت مسئولان بانک مرکزی و همچنین بانک صادرات در این خصوص است.

آنها تقریبا همه روزه به امید واکنش رسمی از سوی بانک صادرات به شعب این بانک مراجعه و یا از طریق پایگاه اطلاع رسانی منتظر خبر بازپرداخت سپرده های موسسه خود هستند اما فعلا خبری از تاریخ و زمان آغاز بازپرداخت بدهی موسسه میزان نیست.

اینکه بوروکراسی اداری بازپرداخت سپرده های موسسه میزان چقدر زمان می برد و اطلاعیه بازپرداخت سپرده ها چه زمانی توسط بانک صادرات اعلام می شود سپرده گذاران را نگران کرده است.

با توجه به اینکه بانک صادرات بزرگترین بانک خصوصی کشور است و تعداد شعبات زیاد و نقدینگی فراوانی که در این بانک است به نظر می رسد بازپرداخت سپرده های موسسه میزان کار چندان سختی برای این بانک بزرگ نباشد و در کمترین زمان ممکن می توان آن را به سرانجام برساند.

آن چیزی که مسلم است تعداد زیاد املاک و مستقلات موسسه میزان است که گفته می شود حتی چند برابر سپرده های جمع شده را می توان پاسخ داد.

پیشنهاد می شود با توجه به اینکه در طی ۵ ماه گذشته سپرده گذاران موسسه میزان مشکلات بسیاری را دیده اند و اذیت شده اند انجام امور اداری و حسابرسی املاک موسسه میزان سریعتر انجام شود تا سپرده گذاران بیش از این اذیت نشوند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران تجدید میثاق مدافعان ولایت با مدافعان سلامت اجرای ۹۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه فیلم/ ضرب و شتم کارشناس منوتو به جرم دفاع از ایران! آشکار سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی برای انتخابات پیش روی آمریکاست/تنفس مصنوعی شیخ نشینان عرب تاثیری در روند نابودی اسرائیل ندارد