بدون نظر
 
خطاب به بانک صادرات؛سپرده گذاران موسسه میزان را دریابید
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۱ ب.ظ
 
اخبار بانک: مسئولان بانک صادرات بیش از پیش سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری میزان را دریابند.در این باره این بانک می تواند حداقل با یک اطلاعیه ساده، مراحل و جدول زمان بندی و حتی فرآیند کار برای بازگرداندن پول سپرده گذاران میزان را توضیح دهد و کمی آرامش به آنان تزریق کند.

به گزارش خبرنگار «اخبار بانک»، چند هفته ای است بر اساس رای و نظر دادستان مشهد مسئولان و مدیران موسسه مالی و اعتباری میزان به علت ناتوانی در بازپرداخت سپرده های مشتریان بازداشت شده اند.

پس از این رویداد بانک صادرات مکلف شد سپرده های سپرده گذران موسسه میزان را با یک برنامه ریزی صحیح و مدون پرداخت کند.

اما به نظر می رسد با گذشت چندین روز از این دستور همچنان سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری میزان سردرگم هستند و نتوانسته اند به خواسته اصلی خود دست یابند.

آن چیزی که بیش از پیش سپرده گذاران را اذیت می کند سکوت مسئولان بانک مرکزی و همچنین بانک صادرات در این خصوص است.

آنها تقریبا همه روزه به امید واکنش رسمی از سوی بانک صادرات به شعب این بانک مراجعه و یا از طریق پایگاه اطلاع رسانی منتظر خبر بازپرداخت سپرده های موسسه خود هستند اما فعلا خبری از تاریخ و زمان آغاز بازپرداخت بدهی موسسه میزان نیست.

اینکه بوروکراسی اداری بازپرداخت سپرده های موسسه میزان چقدر زمان می برد و اطلاعیه بازپرداخت سپرده ها چه زمانی توسط بانک صادرات اعلام می شود سپرده گذاران را نگران کرده است.

با توجه به اینکه بانک صادرات بزرگترین بانک خصوصی کشور است و تعداد شعبات زیاد و نقدینگی فراوانی که در این بانک است به نظر می رسد بازپرداخت سپرده های موسسه میزان کار چندان سختی برای این بانک بزرگ نباشد و در کمترین زمان ممکن می توان آن را به سرانجام برساند.

آن چیزی که مسلم است تعداد زیاد املاک و مستقلات موسسه میزان است که گفته می شود حتی چند برابر سپرده های جمع شده را می توان پاسخ داد.

پیشنهاد می شود با توجه به اینکه در طی ۵ ماه گذشته سپرده گذاران موسسه میزان مشکلات بسیاری را دیده اند و اذیت شده اند انجام امور اداری و حسابرسی املاک موسسه میزان سریعتر انجام شود تا سپرده گذاران بیش از این اذیت نشوند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه