بدون نظر
 
خطاب به بانک صادرات؛سپرده گذاران موسسه میزان را دریابید
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۱ ب.ظ
 
اخبار بانک: مسئولان بانک صادرات بیش از پیش سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری میزان را دریابند.در این باره این بانک می تواند حداقل با یک اطلاعیه ساده، مراحل و جدول زمان بندی و حتی فرآیند کار برای بازگرداندن پول سپرده گذاران میزان را توضیح دهد و کمی آرامش به آنان تزریق کند.

به گزارش خبرنگار «اخبار بانک»، چند هفته ای است بر اساس رای و نظر دادستان مشهد مسئولان و مدیران موسسه مالی و اعتباری میزان به علت ناتوانی در بازپرداخت سپرده های مشتریان بازداشت شده اند.

پس از این رویداد بانک صادرات مکلف شد سپرده های سپرده گذران موسسه میزان را با یک برنامه ریزی صحیح و مدون پرداخت کند.

اما به نظر می رسد با گذشت چندین روز از این دستور همچنان سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری میزان سردرگم هستند و نتوانسته اند به خواسته اصلی خود دست یابند.

آن چیزی که بیش از پیش سپرده گذاران را اذیت می کند سکوت مسئولان بانک مرکزی و همچنین بانک صادرات در این خصوص است.

آنها تقریبا همه روزه به امید واکنش رسمی از سوی بانک صادرات به شعب این بانک مراجعه و یا از طریق پایگاه اطلاع رسانی منتظر خبر بازپرداخت سپرده های موسسه خود هستند اما فعلا خبری از تاریخ و زمان آغاز بازپرداخت بدهی موسسه میزان نیست.

اینکه بوروکراسی اداری بازپرداخت سپرده های موسسه میزان چقدر زمان می برد و اطلاعیه بازپرداخت سپرده ها چه زمانی توسط بانک صادرات اعلام می شود سپرده گذاران را نگران کرده است.

با توجه به اینکه بانک صادرات بزرگترین بانک خصوصی کشور است و تعداد شعبات زیاد و نقدینگی فراوانی که در این بانک است به نظر می رسد بازپرداخت سپرده های موسسه میزان کار چندان سختی برای این بانک بزرگ نباشد و در کمترین زمان ممکن می توان آن را به سرانجام برساند.

آن چیزی که مسلم است تعداد زیاد املاک و مستقلات موسسه میزان است که گفته می شود حتی چند برابر سپرده های جمع شده را می توان پاسخ داد.

پیشنهاد می شود با توجه به اینکه در طی ۵ ماه گذشته سپرده گذاران موسسه میزان مشکلات بسیاری را دیده اند و اذیت شده اند انجام امور اداری و حسابرسی املاک موسسه میزان سریعتر انجام شود تا سپرده گذاران بیش از این اذیت نشوند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر جاده تربت حیدریه به مشهد مسدود شد/ اسکان اضطراری مسافران گرفتار در برف در محور تربت حیدریه به مشهد مهیاست