بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
خروج از سلطه طاغوت و هدایت جامعه به کرامت انسانی و اسلامی دو نعمت بزرگ انقلاب است
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: خروج جامعه از سلطه طاغوت و مستکبرین و قرار گرفتن تحت لوای پرچم اسلام و هدایت انسانها به سمت کرامت های انسانی و اسلامی دو دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در دیدار با مسئولان دستگاههای اجرایی و پرسنل نیروهای مسلح این شهرستان اظهار کرد: ایام الله دهه فجر برای تمام امت اسلامی است و همه مسلمین و ملت ایران باید با یادآوری و تبیین دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی، آن را نسل به نسل منتقل کنند.

وی تصریح کرد: خروج جامعه از سلطه طاغوت و مستکبرین و قرار گرفتن تحت لوای پرچم اسلام و هدایت ان سانها به سمت کرامت های انسانی و اسلامی دو دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: امروز اقتدار ایران و انقلاب اسلامی بعنوان قدرت منطقه  جهان اسلام خار چشم بیگانگان شده و استکبار جهانی مستاصل و عاصی شده است.

امام جمعه تربت حیدریه، ایام الله دهه فجر را فرصتی مناسب برای بیان دستاوردها و پیشرفت های انقلاب اسلامی ایران  عنوان کرد و از همه دلسوزان و کارگزاران نظام اسلامی خواست تا پیشرفت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف را برای مردم تبیین کنند.

دستگاههای اجرایی با برگزاری نشست های خبری دستاوردهای نظام اسلامی را برای مردم تبیین کنند

علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه در این مراسم اظهار داشت: در شرایطی که 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و دستاوردهای عظیم ملی، منطقه ای و بین المللی داشتیم، اما دشمنان نظام سعی کردند با بزک کردن و وارونه جلوه دادن این دستاوردها آن را ناچیز جلوه بدهند.

وی خطاب به مسئولان گفت: مدیران دستگاهههای اجرایی و نهادها تلاش کنند در این ایام با برگزاری نشست های خبری به بیان عملکرد خود پرداخته و در مجموع از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کنند.

فرماندار تربت حیدریه گفت: آنچه که امروز مهم می باشد، اصل نظام اسلامی است، چرا که دولتها می آیند و می روند اما اصل نظام بعنوان یک پدیده در 300 سال اخیر همچنان باید بر اساس شعار انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر چون کوه استوار باقی بماند.

وی در خصوص وضعیت مبتلایان به کرونا هم گفت: شهرستان تربت حیدریه به لحاظ کرونا در مرز زرد شدن است و اولویت برای ما سلامت مردم است، چرا که به لحاظ نقطه جمعیتی در رده چهارم استان اما به لحاظ تلفات کرونایی در رتبه نهم قرار داریم و این جز با همراهی کادر درمان، مردم، اصناف و بازاریان و مسئولان محقق نشده است.

وی که ریاست کنگره 1103 شهید منطقه تربت حیدریه را عهده دار است به برگزاری این رویداد مهم در سال 1400 اشاره کرد و گفت: همه مسئولان دستگاهای اجرایی موظفند آنچه که ستاد کنگره از آنها درخواست کردند به آن عمل کنند.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه