بدون نظر
 
پیشکسوت دفاع مقدس:
خروجی دانشگاهها باید منجر به تربیت مدیران انقلابی شود
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ در ۶:۲۹ ب.ظ
 
پیشکسوت و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاهها اتاق فکر و مدیریت در نظام اسلامی هستند و باید خروجی این دانشگاهها منتهی به تربیت مدیران انقلابی شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ محمود باقرزاده عصر امروز در یادواره شهدای دانشجوی تربت حیدریه اظهار داشت: شرکت اقشار مختلف مردم در دوران سخت جنگ تحمیلی اعم از دانش آموز و دانشجو و کارگر بیانگر ولایت پذیری آحاد جامعه بود که به ندای رهبر خود در دفاع از میهن لبیک گفتند.

 

پیشکسوت و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاهها اتاق فکر و مدیریت در نظام اسلامی هستند و باید خروجی این دانشگاهها منتهی به تربیت مدیران انقلابی شود.

 

وی افزود: شهدا گوهران پنهانی هستند که باید ما به دنبال آنان باشیم و از رفتار و کردار و سبره آنان در زندگی فردی و اجتماعی و سیاسی الگو برداری کنیم.

این فرمانده پیشکسوت اظهار داشت: امروز همه باید راه و رسم شهدا را آینه زندگی قرار داده چرا که این شهدا بودند که توانستند ایران اسلامی را در مقابل دشمنان تا دندان مسلح به پیروزی برساند تا نگذارند دشمن به عزت این مملکت خیانت کنند.

 

باقرزاده گفت: امروز دشمن به دنبال براندازی ایران اسلامی و دین واقتدار این مملکت برخاسته و این بار نه در جنگ سخت بلکه در جنگ نرم و عملیات روانی وارد منازل ما شده تا کیان خانواده که اصل نظام است را از بین ببرد.

 

تربت حیدریه هفت شهید دانشجو تقدیم نظام اسلامی کرده است.

 

در حال حاضر بالغ بر ۱۱ هزار دانشجو در هفت مرکز دانشگاهی در تربت حیدریه تخصیل می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشاورزان تربت حیدریه به سمت کشت محصولات باغی و گلخانه ای حرکت کنند هر نقطه ای که انقلاب اسلامی باشد سپاه مقتدرانه حضور دارد لزوم تبیین کارآمدی نظام و بیان دستاوردها در جامعه نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است اینفوگرافی/شهید زنده انقلاب اسلامی ازنگاه رسانه های خارجی گستردگی چتر سرما بر سر کشاورزی کدکن همچنان خسارت می‌بارد حملات اخیر آمریکا به سوریه برای حمایت از تروریسم انجام گرفت/ائتلاف ضد استقلال آمریکائی در دنیا از بین رفته است احداث ۶۲۰۰ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه رژه ۲۹ فروردین در تربت حیدریه ایران اسلامی تعیین کننده معادلات غرب آسیاست/می رویم تا عصر نابودی مستکبرین و رژیم غاصب صهیونیستی را جشن بگیریم