بدون نظر
 
پیشکسوت دفاع مقدس:
خروجی دانشگاهها باید منجر به تربیت مدیران انقلابی شود
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ در ۶:۲۹ ب.ظ
 
پیشکسوت و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاهها اتاق فکر و مدیریت در نظام اسلامی هستند و باید خروجی این دانشگاهها منتهی به تربیت مدیران انقلابی شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ محمود باقرزاده عصر امروز در یادواره شهدای دانشجوی تربت حیدریه اظهار داشت: شرکت اقشار مختلف مردم در دوران سخت جنگ تحمیلی اعم از دانش آموز و دانشجو و کارگر بیانگر ولایت پذیری آحاد جامعه بود که به ندای رهبر خود در دفاع از میهن لبیک گفتند.

 

پیشکسوت و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاهها اتاق فکر و مدیریت در نظام اسلامی هستند و باید خروجی این دانشگاهها منتهی به تربیت مدیران انقلابی شود.

 

وی افزود: شهدا گوهران پنهانی هستند که باید ما به دنبال آنان باشیم و از رفتار و کردار و سبره آنان در زندگی فردی و اجتماعی و سیاسی الگو برداری کنیم.

این فرمانده پیشکسوت اظهار داشت: امروز همه باید راه و رسم شهدا را آینه زندگی قرار داده چرا که این شهدا بودند که توانستند ایران اسلامی را در مقابل دشمنان تا دندان مسلح به پیروزی برساند تا نگذارند دشمن به عزت این مملکت خیانت کنند.

 

باقرزاده گفت: امروز دشمن به دنبال براندازی ایران اسلامی و دین واقتدار این مملکت برخاسته و این بار نه در جنگ سخت بلکه در جنگ نرم و عملیات روانی وارد منازل ما شده تا کیان خانواده که اصل نظام است را از بین ببرد.

 

تربت حیدریه هفت شهید دانشجو تقدیم نظام اسلامی کرده است.

 

در حال حاضر بالغ بر ۱۱ هزار دانشجو در هفت مرکز دانشگاهی در تربت حیدریه تخصیل می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است