بدون نظر
 
پیشکسوت دفاع مقدس:
خروجی دانشگاهها باید منجر به تربیت مدیران انقلابی شود
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ در ۶:۲۹ ب.ظ
 
پیشکسوت و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاهها اتاق فکر و مدیریت در نظام اسلامی هستند و باید خروجی این دانشگاهها منتهی به تربیت مدیران انقلابی شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ محمود باقرزاده عصر امروز در یادواره شهدای دانشجوی تربت حیدریه اظهار داشت: شرکت اقشار مختلف مردم در دوران سخت جنگ تحمیلی اعم از دانش آموز و دانشجو و کارگر بیانگر ولایت پذیری آحاد جامعه بود که به ندای رهبر خود در دفاع از میهن لبیک گفتند.

 

پیشکسوت و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاهها اتاق فکر و مدیریت در نظام اسلامی هستند و باید خروجی این دانشگاهها منتهی به تربیت مدیران انقلابی شود.

 

وی افزود: شهدا گوهران پنهانی هستند که باید ما به دنبال آنان باشیم و از رفتار و کردار و سبره آنان در زندگی فردی و اجتماعی و سیاسی الگو برداری کنیم.

این فرمانده پیشکسوت اظهار داشت: امروز همه باید راه و رسم شهدا را آینه زندگی قرار داده چرا که این شهدا بودند که توانستند ایران اسلامی را در مقابل دشمنان تا دندان مسلح به پیروزی برساند تا نگذارند دشمن به عزت این مملکت خیانت کنند.

 

باقرزاده گفت: امروز دشمن به دنبال براندازی ایران اسلامی و دین واقتدار این مملکت برخاسته و این بار نه در جنگ سخت بلکه در جنگ نرم و عملیات روانی وارد منازل ما شده تا کیان خانواده که اصل نظام است را از بین ببرد.

 

تربت حیدریه هفت شهید دانشجو تقدیم نظام اسلامی کرده است.

 

در حال حاضر بالغ بر ۱۱ هزار دانشجو در هفت مرکز دانشگاهی در تربت حیدریه تخصیل می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود مرحله استانی رقابت های قرآن کریم در تربت حیدریه برگزار شد برگزاری هفتمین رویداد استارت آپی در تربت حیدریه امروز دشمن بنیان خانواده را هدف قرار داده است اهدای عضو بیمار مرگ مغزی به سه نفر حیات دوباره بخشید بصیرات افزایی و انجام وظایف، مهمترین تکلیف مسئولان برای حفظ و ارتقای نظام است/منافقین با دلارهای سعودی و حمایت های آمریکا به دنبال مسموم کردن فضای جامعه هستند مراقب کار خودمان باشیم و خود را محاسبه کنیم اعزام ۲۴ گروه جهادی به مناطق محروم/دهستان رقیچه کدکن منطقه هدف جهادگران بسیجی/تشکیل گروههای جهادی در سایر نقاط جهان مسوولان سه قوه باید پاسخگوی مطالبات بحق مردم باشند/بستر مطالبات مردمی نباید به دشمن و عوامل ضد انقلاب فرصت آشوب بدهد