بدون نظر
 
پیشکسوت دفاع مقدس:
خروجی دانشگاهها باید منجر به تربیت مدیران انقلابی شود
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ در ۶:۲۹ ب.ظ
 
پیشکسوت و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاهها اتاق فکر و مدیریت در نظام اسلامی هستند و باید خروجی این دانشگاهها منتهی به تربیت مدیران انقلابی شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ محمود باقرزاده عصر امروز در یادواره شهدای دانشجوی تربت حیدریه اظهار داشت: شرکت اقشار مختلف مردم در دوران سخت جنگ تحمیلی اعم از دانش آموز و دانشجو و کارگر بیانگر ولایت پذیری آحاد جامعه بود که به ندای رهبر خود در دفاع از میهن لبیک گفتند.

 

پیشکسوت و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاهها اتاق فکر و مدیریت در نظام اسلامی هستند و باید خروجی این دانشگاهها منتهی به تربیت مدیران انقلابی شود.

 

وی افزود: شهدا گوهران پنهانی هستند که باید ما به دنبال آنان باشیم و از رفتار و کردار و سبره آنان در زندگی فردی و اجتماعی و سیاسی الگو برداری کنیم.

این فرمانده پیشکسوت اظهار داشت: امروز همه باید راه و رسم شهدا را آینه زندگی قرار داده چرا که این شهدا بودند که توانستند ایران اسلامی را در مقابل دشمنان تا دندان مسلح به پیروزی برساند تا نگذارند دشمن به عزت این مملکت خیانت کنند.

 

باقرزاده گفت: امروز دشمن به دنبال براندازی ایران اسلامی و دین واقتدار این مملکت برخاسته و این بار نه در جنگ سخت بلکه در جنگ نرم و عملیات روانی وارد منازل ما شده تا کیان خانواده که اصل نظام است را از بین ببرد.

 

تربت حیدریه هفت شهید دانشجو تقدیم نظام اسلامی کرده است.

 

در حال حاضر بالغ بر ۱۱ هزار دانشجو در هفت مرکز دانشگاهی در تربت حیدریه تخصیل می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مشارکت ۱۴ گروه جهادی تربت حیدریه در رزمایش خدمت سپاهیان محمد رسول الله۲ بانک ها اعتبارات اشتغالزایی در تربت حیدریه را بلوکه کردند زعفران و جای خالی یک تشکل صادراتی قوی در ایران مبارزه با بدعت ها و کج روی ها در سایه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یاید تکمیل زنجیره تولید و عرضه زعفران در کشور باعث تعیین قیمت جهانی این محصول می شود ۴۶ تن طلای سرخ در بورس کالای ایران معامله شد/گردش مالی در معاملات آتی زعفران به ۲۸ هزار میلیارد ریال رسید جنگ روانی و روز شماری واهی دشمن در اراده ملت ایران تاثیری ندارد/عربده کشی های دشمن از روی ضعف و استیصال است رزمایش «اقتدار عاشورایی بسیج؛ سپاهیان محمد رسول‌ الله۲» در تربت حیدریه آغاز شد خط دوم راه آهن بافق_مشهد احداث می شود/راه آهن سنگان به هرات آماده بهره برداری است/پیگیر قطاز حومه تربت به مشهد هستیم احتکار مصداق «منکر اقتصادی» است مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای خبرگان رهبری بدهی های بانکی، اساسی ترین مشکل واحدهای تولیدی تربت حیدریه