بدون نظر
 
مسوول کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی:
خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۱ ب.ظ
 
مسوول کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: این استان می تواند امسال بعنوان پایتخت فرهنگی هنری مساجد کشور مطرح شود به شرطی که بر اساس ساختارهای مشخص و برنامه ریزی های صورت گرفته حرکت کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حسین عبدالهی صبح امروز در جمع مدیران، رابطین و ائمه جماعات تربت حیدریه، اظهار کرد: بهانه این جمع و حضور در مرحله اول شروع برنامه های تابستان و طرح غنی سازی اوقات فراغت است که بخشی از جوانان و نوجوانان ما بدنبال پر کردن اوقات فراغت خود هستند.

 

وی تصریح کرد: دغدغه موجود چگونه پر شدن این اوقات است و بخشی از مردم ما با درآمدهای متوسط امکان سپردن دو یا سه فرزند به کلاسهای آموزشی ممکن را ندارند لذا در دسترس تربن مکان برای عامه مردم کانون های فرهنگی مساجد است.

 

عبدالهی با بیان اینکه کانون ها می توانند برای گذراندن اوقات فراغت این قشر محیط بسیار خوبی باشد، افزود: ممکن است کانون فرهنگی هنری برای تامین هزینه ها از مردم مبالغی جزئی بگیرند اما تفاوت این هزینه ها با سایر محیط های دیگر اصلا قابل مقایسه نیست.

 

مسوول کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی خاطر نشان کرد: برنامه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با شعار زیبای اخلاق، نشاط و معنویت دوره های اوقات فراغت را آغاز کرده و توجه به محورهای اصلی در برنامه های کانون مساجد از جمله توجه به موضوع قرآن و عترت و ترویج فرهنگ ائمه اطهار علیه السلام می باشد.

 

وی بیان کرد: برنامه های آموزشی و توانمند سازی به عنوان یک محور باید مورد توجه باشد؛ البته متناسب با نیازهای احساس شده باید انجام بگیرد.

 

عبدالهی در تشریح شنبه های با کتاب گفت: این طرح که بین نماز مغرب و عشا با پیشنهاد مسئول کانون به امام جماعت هر مسجد کتابی معرفی می شود و بعد از مطالعه در پایان هفته می تواند کانون با برگزاری مسابقه و با خلاصه نویسی آن در بین نمازگزاران این طرح را ادامه داده و به فرهنگ کتابخوانی رونق ببخشد.

 

وی اظهار کرد: در سال منتهی به انتخابات قرار داریم لذا کانون های فرهنگی مساجد کار سیاسی نکنند و از امکانات مساجد و کانون ها در جهت معرفی شخص خاصی بهره نبرند، زیرا نقش ما در انتخابات نقش آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات است.

 

مسوول کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی تاکید کرد: امسال سرانه کانون ها بر اساس فعالیت پرداخت می شود.

 

۱۶۵۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد خراسان رضوی فعالیت دارند که از این تعداد هزار کانون در روستاهای استان فعال هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی