بدون نظر
 
یک روز همراه با گروه جهادی
خدمات دندان پزشکی گروه جهادی در مناطق محروم تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۴ ق.ظ
 
گروه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور در مناطق محروم حاشیه شهر تربت‌حیدریه این شهرستان به ارائه خدمات دندان پزشکی به مردم نیازمند پرداختند.

به گزارش تابان تربت؛ خبرنگار ما با حضور در روستای سیوکی از توابع شهرستان تربت حیدریه و در فاصله ۱۵ کیلومتری این شهر به گفت وگو با مردم و تیم پزشکی پرداخت.

ابراز رضایت مردم  از خدمات جهادی  دندان پزشکی 

یکی از ساکنان روستای سیوکی می افزاید: از همه کسانی که شرایط فراهم شدن حضور این پزشکان را در این روستا مهیا کرده اند قدردانی می کنیم.

پیرزنی که دندان خود را کشیده است همین طور که از پله کلینیک سیار پایین می آید از پزشکان و بانیان این طرح تشکر می کند. و می گوید: چند روزی است دندانم بسیار درد می کرد و نیاز به کشیدن آن داشتم و دیگر خوردن مسکن دردم را دوا نمی کرد و بحمدالله اکنون از درد دندان راحت شدم.

یکی دیگر از مراجعان  می افزاید: خدا خیر دنیا و آخرت به این عزیزان بدهد که در ایام به این روستا آمدند و به مردم خدمت کردند.

دکتر محمدرضا صباغی دندان پزشک این طرح با اشاره خاطر نشان می کند: در این طرح بسیج ادارات و اداره اوقاف شهرستان، با مشارکت معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و همکاری بسیج جامعه پزشکی، به اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم، برای ویزیت رایگان بیماران اقدام کردند.

وی ویزیت رایگان بیماران در مراکز شهری و روستای سیوکی را از دیگر برنامه‌های حوزه درمان در این هفته برشمرد و افزود: در مناطق حاشیه شهر مانند حیدر آباد، کوی چمران و مزار بی بی حسنیه ویزیت بیماران انجام شده است.

صباغی تصریح کرد: از ساعت 9 صبح تاکنون حدود 50 بیمار ویزیت شده اند که از این تعداد 35 نفر برای کشیدن دندان، ترمیم سطحی و جرم گیری مراجعه کرده اند.

وی بیان کرد: ما به معرفی این اقدامات و همچنین فراهم کردن بستر اجرای آن نیاز داریم و ارزش مادی این برنامه‌ها قابل مقایسه با ارزش معنوی آن نیست و در عین حال مطمئن هستیم که در دیگرحوزه‌های فعالیت داوطلبانه نیز این مسیر ادامه می‌یابد.

صباغی که خود افتخار حضور در جنگ را داشته است، می افزاید: این کارهای ما حتی قطره ای از مجاهدت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به حساب نمی آید.

وی از حضور دکتر صادقیان، خانم ابراهیمی و خانم زید آبادی و دیگر همکارانش در اجرای این طرح تقدیر کرد و گفت: هزینه های نیروی انسانی در این طرح به صورت فی سبیل الله و بدون دریافت وجه است و هزینه مواد مصرفی را معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تامین کرده است.

مسئول کانون فرهنگی مسجد جامع روستای سیوکی در گفتگو با تقدیر از مسئولان قرارگاه جهادی سردار شهید سلیمانی و همچنین مسئولان دانشگاه علوم پزشکی از ادامه دار بودن حضور گروه های جهادی به مناطق محروم از جمله روستای سیوکی خبر داد.

محمد محمودی گفت: فعالیت های این چنینی مساجد برای نمازگزاران و مردم عزیز می تواند در حضور موثر تر آنان در فعالیت های فرهنگی و هنری مساجد کمک کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت