بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
خدا محوری و اخلاص به شجره طیبه بسیج حیات بخشیده است
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۳۹۷ در ۱:۰۲ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه بسیج مبانی مختلفی دارد، از خدا محوری و اخلاص بعنوان دو اصل این شچره طیبه یاد کرد که به آن حیات بخشیده است.

به گزارش تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آیین خطبه های ابن هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: اصل تفکر بسیجی بر خدا محوری است، یعنی اینکه بسیج و بسیجی تمام فعالیت ها و اعمال و رفتارش برای خدا بوده، لذا از آن بعنوان عامل موفقیت بسیج می توان یاد کرد.

وی با بیان اینکه بسیج مبانی مختلفی دارد، از خدا محوری و اخلاص بعنوان دو اصل این شچره طیبه یاد کرد که به آن حیات بخشیده است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: بسیج در ۸ سال دفاع مقدس سربلند و سرفراز شد و به عنایت الهی در این چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف و حضور همیشه در صحنه خوش درخشیده است.

خطیب جمعه تربت حیدریه از ولایت مداری بسیج بعنوان دیگر شاخصه این شجره طیبه و موفقیت آن یاد کرد و افزود: در این مدت چهل سال از انقلاب اسلامی آنچه که برای بسیج مهم بوده و هست تبعیت از فرمایشات و رهنمودها و سیاست های ولی فقیه جامعه اسلامی است.

وی از تکلیف گرایی، روحیه ایثار و شهادت و مقاومت در برابر استکبار جهانی بعنوان دیگر شاخصه های بسیج یاد کرد و گفت: همه این شاخصه ها امروز در بسیج جهان اسلام در منطقه غرب اسیا تسری یافته و باعث شکست توطئه های استکبار جهانی شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است