بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
خدا محوری و اخلاص به شجره طیبه بسیج حیات بخشیده است
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۳۹۷ در ۱:۰۲ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه بسیج مبانی مختلفی دارد، از خدا محوری و اخلاص بعنوان دو اصل این شچره طیبه یاد کرد که به آن حیات بخشیده است.

به گزارش تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آیین خطبه های ابن هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: اصل تفکر بسیجی بر خدا محوری است، یعنی اینکه بسیج و بسیجی تمام فعالیت ها و اعمال و رفتارش برای خدا بوده، لذا از آن بعنوان عامل موفقیت بسیج می توان یاد کرد.

وی با بیان اینکه بسیج مبانی مختلفی دارد، از خدا محوری و اخلاص بعنوان دو اصل این شچره طیبه یاد کرد که به آن حیات بخشیده است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: بسیج در ۸ سال دفاع مقدس سربلند و سرفراز شد و به عنایت الهی در این چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف و حضور همیشه در صحنه خوش درخشیده است.

خطیب جمعه تربت حیدریه از ولایت مداری بسیج بعنوان دیگر شاخصه این شجره طیبه و موفقیت آن یاد کرد و افزود: در این مدت چهل سال از انقلاب اسلامی آنچه که برای بسیج مهم بوده و هست تبعیت از فرمایشات و رهنمودها و سیاست های ولی فقیه جامعه اسلامی است.

وی از تکلیف گرایی، روحیه ایثار و شهادت و مقاومت در برابر استکبار جهانی بعنوان دیگر شاخصه های بسیج یاد کرد و گفت: همه این شاخصه ها امروز در بسیج جهان اسلام در منطقه غرب اسیا تسری یافته و باعث شکست توطئه های استکبار جهانی شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است قیمت های تضمینی زعفران باید متصل به نرخ ارز باشد/انسجام لازم در زنجیره مدیریت زعفران وجود ندارد/صادرات ۱۰ برابری زعفران جهان به تماشا نشست بازیابی و تجدید حیات اسلام مرهون انقلاب اسلامی ایران است/دشمن توطئه اسلام هراسی در جهان و ایران هراسی در منطقه به راه انداخته است