بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه
خبرنگاران بهترین فرصت برای مدیران کشور هستند/خدمت به مردم اقبال به نظام را بیشتر می کند
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۳۵ ق.ظ
 
شهردار تربت حیدریه با اشاره به اینکه بزرگترین منتقدین دولتها خبرنگاران هستند افزود: خبرنگار و خبرنگاری همیشه فرصت مقتنمی است برای مدیران اجرایی کشور تا با استفاده از آن برخی نقاط ضعف در حوزه کاری و اطلاعات صحیح به مردم انعکاس داده شود.

به گزارش تابان تربت، رمضانعلی شورابی دیشب در مراسم تجلیل از خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم در بسیاری از مسائل کشور تخصص لازم را نداشته و از طرفی دسترسی به اطلاعات مورد نیاز را ندارند، خبرنگاران بعنوان حلقه ارتباطی مجموعه مدیران و مردم نقش مهمی در آگاهی بخشی جامعه دارند.

 

وی بیان کرد: برخی مدیران کشور گاهاٌ دچار روز مره گی می شوند و می طلبد تا خبرنگاران با رعایت انصاف و صداقت و انتقاد سازنده برای توسعه بیشتر کشورآنان را به چالش بکشند.

 

شورابی گفت: خدمت رسانی بهتر به مردم اقبال به نظام را بیشتر می کند و توسعه و آیادانی کشور را به همراه خواهد داشت.

 

شهردار تربت حیدریه در ادامه به فعالیتهای شهرداری اشاره کرد و افزود: بافت فرسود شهر و پیگیری مطالبات شهرداری دو دغدغه مهمی است که با رایزنی ها صورت گرفته ، پیگیر برطرف کردن این دو مقوله هستیم.

 

وی راه اندازی شورایاری محلات را بهترین فرصت برای شهر دانست و بیان کرد: تشکیل شورایاری محلات در سطح شهر بهترین فرصتی است تا مردم ضمن نگهداری هزینه های صورت گرفته در محله، خودشان موضوعاتی را که به شهرداری بر می گردد را نظارت و مدیریت کنند.

 

شورابی تصریح کرد: پرداخت مطالبات مردم به همراه خرد جمعی و مشارکت بخش خصوصی در حوزه های مدیریت شهری، شهر را توسعه و آباد می کند.

 

شهردار تربت حیدریه از افتتاح پارک بانوان و راه اندازی نمایشگاه بین المللی تربت حیدریه خبر داد و افزود: پارک مختص بانوان با تجهیزات کامل و بصورت محصور در یکی از مناطق زیبای پیشکوه تا دو ماه آینده راه اندازی می شود و همچنین تا 25 مهرماه امسال نیز نمایشگاه بین المللی شهر تربت حیدریه با 4 هزار متر مربع زیر بنا در محل پایانه مسافربری افتتاح خواهد شد.

 

وی یاداور شد: با هماهنگی اصناف و بخش خصوصی تا پایان امسال 8 بازار میوه و تره بار و ارزاق عمومی در مناطق مختلف شهر راه اندازی می شود.

 

شورابی درامد شهرداری در سال گذشته را 30 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: توقع ما از مردم این است که مطالبات شهرداری را پرداخت و در محله خود نیز هزینه و مدیریت کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است