بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه
خبرنگاران بهترین فرصت برای مدیران کشور هستند/خدمت به مردم اقبال به نظام را بیشتر می کند
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۳۵ ق.ظ
 
شهردار تربت حیدریه با اشاره به اینکه بزرگترین منتقدین دولتها خبرنگاران هستند افزود: خبرنگار و خبرنگاری همیشه فرصت مقتنمی است برای مدیران اجرایی کشور تا با استفاده از آن برخی نقاط ضعف در حوزه کاری و اطلاعات صحیح به مردم انعکاس داده شود.

به گزارش تابان تربت، رمضانعلی شورابی دیشب در مراسم تجلیل از خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم در بسیاری از مسائل کشور تخصص لازم را نداشته و از طرفی دسترسی به اطلاعات مورد نیاز را ندارند، خبرنگاران بعنوان حلقه ارتباطی مجموعه مدیران و مردم نقش مهمی در آگاهی بخشی جامعه دارند.

 

وی بیان کرد: برخی مدیران کشور گاهاٌ دچار روز مره گی می شوند و می طلبد تا خبرنگاران با رعایت انصاف و صداقت و انتقاد سازنده برای توسعه بیشتر کشورآنان را به چالش بکشند.

 

شورابی گفت: خدمت رسانی بهتر به مردم اقبال به نظام را بیشتر می کند و توسعه و آیادانی کشور را به همراه خواهد داشت.

 

شهردار تربت حیدریه در ادامه به فعالیتهای شهرداری اشاره کرد و افزود: بافت فرسود شهر و پیگیری مطالبات شهرداری دو دغدغه مهمی است که با رایزنی ها صورت گرفته ، پیگیر برطرف کردن این دو مقوله هستیم.

 

وی راه اندازی شورایاری محلات را بهترین فرصت برای شهر دانست و بیان کرد: تشکیل شورایاری محلات در سطح شهر بهترین فرصتی است تا مردم ضمن نگهداری هزینه های صورت گرفته در محله، خودشان موضوعاتی را که به شهرداری بر می گردد را نظارت و مدیریت کنند.

 

شورابی تصریح کرد: پرداخت مطالبات مردم به همراه خرد جمعی و مشارکت بخش خصوصی در حوزه های مدیریت شهری، شهر را توسعه و آباد می کند.

 

شهردار تربت حیدریه از افتتاح پارک بانوان و راه اندازی نمایشگاه بین المللی تربت حیدریه خبر داد و افزود: پارک مختص بانوان با تجهیزات کامل و بصورت محصور در یکی از مناطق زیبای پیشکوه تا دو ماه آینده راه اندازی می شود و همچنین تا 25 مهرماه امسال نیز نمایشگاه بین المللی شهر تربت حیدریه با 4 هزار متر مربع زیر بنا در محل پایانه مسافربری افتتاح خواهد شد.

 

وی یاداور شد: با هماهنگی اصناف و بخش خصوصی تا پایان امسال 8 بازار میوه و تره بار و ارزاق عمومی در مناطق مختلف شهر راه اندازی می شود.

 

شورابی درامد شهرداری در سال گذشته را 30 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: توقع ما از مردم این است که مطالبات شهرداری را پرداخت و در محله خود نیز هزینه و مدیریت کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد