بدون نظر
 
رییس محیط زیست تربت حیدریه خبر داد؛
حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۶ ق.ظ
 
رییس اداره حفاظت محیط زیست تربت حیدریه گفت: صیاد پرندگان وحشی که چندی پیش توسط ماموران حفاظت محیط زیست دستگیر شده بود، با رای دادگاه به تحمل 270 ساعت انجام خدمت رایگان در این اداره محکوم شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، داوود نورمحمدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از این شکارچی، لاشه سه قطعه کبک، سه قطعه تیهو و ۲ قطعه کبک زنده به دست آمده بود که بر اساس این حکم وی متعهد به بهسازی و انجام تعمیرات وسایل نقلیه موتوری متعلق به سازمان حفاظت محیط زیست بدل از شش ماه حبس شده است.

 

وی همچنین گفت: چنانچه محکوم علیه از اجرای مفاد حکم استنکاف کند، برای بار نخست یک چهارم تا یک دوم به مدت مذکور اضافه و در صورت تکرار، مجازات حبس برایش اجرا خواهد شد.

 

نورمحمدی خاطر نشان کرد: صدور آرای جایگزین بر اساس ماده ۷۹ قانون مجازات اسلامی علاوه بر برخورد با متخلفان و تنبیه آنان می تواند کمک شایانی به حفاظت محیط زیست منطقه کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه