بدون نظر
 
رییس محیط زیست تربت حیدریه خبر داد؛
حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۶ ق.ظ
 
رییس اداره حفاظت محیط زیست تربت حیدریه گفت: صیاد پرندگان وحشی که چندی پیش توسط ماموران حفاظت محیط زیست دستگیر شده بود، با رای دادگاه به تحمل 270 ساعت انجام خدمت رایگان در این اداره محکوم شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، داوود نورمحمدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از این شکارچی، لاشه سه قطعه کبک، سه قطعه تیهو و 2 قطعه کبک زنده به دست آمده بود که بر اساس این حکم وی متعهد به بهسازی و انجام تعمیرات وسایل نقلیه موتوری متعلق به سازمان حفاظت محیط زیست بدل از شش ماه حبس شده است.

 

وی همچنین گفت: چنانچه محکوم علیه از اجرای مفاد حکم استنکاف کند، برای بار نخست یک چهارم تا یک دوم به مدت مذکور اضافه و در صورت تکرار، مجازات حبس برایش اجرا خواهد شد.

 

نورمحمدی خاطر نشان کرد: صدور آرای جایگزین بر اساس ماده 79 قانون مجازات اسلامی علاوه بر برخورد با متخلفان و تنبیه آنان می تواند کمک شایانی به حفاظت محیط زیست منطقه کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه