بدون نظر
 
رییس محیط زیست تربت حیدریه خبر داد؛
حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۶ ق.ظ
 
رییس اداره حفاظت محیط زیست تربت حیدریه گفت: صیاد پرندگان وحشی که چندی پیش توسط ماموران حفاظت محیط زیست دستگیر شده بود، با رای دادگاه به تحمل 270 ساعت انجام خدمت رایگان در این اداره محکوم شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، داوود نورمحمدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از این شکارچی، لاشه سه قطعه کبک، سه قطعه تیهو و 2 قطعه کبک زنده به دست آمده بود که بر اساس این حکم وی متعهد به بهسازی و انجام تعمیرات وسایل نقلیه موتوری متعلق به سازمان حفاظت محیط زیست بدل از شش ماه حبس شده است.

 

وی همچنین گفت: چنانچه محکوم علیه از اجرای مفاد حکم استنکاف کند، برای بار نخست یک چهارم تا یک دوم به مدت مذکور اضافه و در صورت تکرار، مجازات حبس برایش اجرا خواهد شد.

 

نورمحمدی خاطر نشان کرد: صدور آرای جایگزین بر اساس ماده 79 قانون مجازات اسلامی علاوه بر برخورد با متخلفان و تنبیه آنان می تواند کمک شایانی به حفاظت محیط زیست منطقه کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد