بدون نظر
 
معاون عملیات سازمان بسیج:
حملات دشمن به سمت ولایت فقیه رفته است/حضور بسیج در صحنه محاسبات دشمن را بر هم زده است
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۳۹۸ در ۷:۴۱ ق.ظ
 
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر امروز می بینید که نوک حملات دشمن و منافقین به سمت ولایت فقیه رفته از آن جهت است که این انقلاب و نظام و ملت ایران به برکت ولایت فقیه و در سایه رهنمودهای امام و رهبری به این عزت و اقتدار رسیده و چنانچه در این مسیر انحرافی ایجاد شود قطعا سیلی خواهیم خورد.

سردار سالار آبنوش معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: امروز با یک بررسی اجمالی شاهدیم که نهادها و عرصه هایی که تحت چتر مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده به آن هدف و ارمان خود یعنی توانمندی و قدرت بازدارندگی لازم در برابر دشمن رسیده و همچنان به راه عزتمند خود با صلابت ادامه می دهند.

وی تصریح کرد: روزی در این دنیا غربی ها ادعا می کردند که امیر آسمانها و دریاها هستند و امروز بعد از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی و به برکت مجاهدت و تلاش های شبانه روزی متخصصان داخلی این فرزندان ملت ایران هستند که با افتخار مدعی امیر آسمانها و دریاهایند.

سردار آبنوش خاطر نشان کرد: روزی ایالات متحده و متحدانش ناوچه های خود را به دریا می انداختند و جنگنده های خود را در آسمان به پرواز در می آوردند و بر دنیا سروری می کردند اما امروز می بینیم ناوچه ها و زیر دریائی ها و جنگنده ها و موشک های نقطه زن جمهوری اسلامی ایران در منطقه خودنمایی می کند و دشمن را از این پیشرفت های فوق العاده و توان بازدارندگی به هراس انداخته است.

معاون عملیات سازمان بسیج از بهره برداری پالایشگاه ستاره خلیج فارس، بزرگترین پالایشگاه جهان بعنوان افتخاری دیگر در کارنامه انقلاب اسلامی باد کرد و افزود: روزی که متوجه شدیم ممکن است در آینده نزدیک به لحاظ اینکه بنزین ۱۰۰ درصد وارداتی داریم تحریم شویم بدون توجه به بی مهری ها با توکل به خدا و بهره گیری از توان متخصصان جوان داخلی و فعالیت شبانه روزی ۳۳ هزار نفر در سه شیفت این پالایشگاه را راه اندازی کردیم تا مردم در این حوزه مشکلی نداشته باشند.

آبنوش تاکید کرد: همه نخبگان و متخصصان جهان آخر علم فیزیک و شیمی را ساخت پالایشگاه می دانند و این مهم با تکیه بر توان متخصصان جوان کشور و به برکت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی محقق شد.

وی اظهار کرد: امروز حضور بسیج در عرصه های مختلف در کنار وحدت و انسجام ملی مردم، دشمن را بیش از گذشته مایوس و ناامید کرده و در حقیقت مخاسبات و معادلات نظام سلطه را بر هم زده است.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر امروز می بینید که نوک حملات دشمن به سمت ولایت فقیه رفته از آن جهت است که این انقلاب و نظام و ملت ایران به برکت ولایت فقیه و در سایه رهنمودهای امام و رهبری به این عزت و اقتدار رسیده و چنانچه در این مسیر انحرافی ایجاد شود قطعا سیلی خواهیم خورد.

انتهای پیام

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات