بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حمایت از جبهه مقاومت و قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست/مرتکبین جنایات فرودگاه جده باید به اشد مجازات محاکمه شوند
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۲:۵۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به مذاکرات هسته ای اذعان کرد: خطوط قرمز نظام توسط رهبر معظم انقلاب ترسیم شده و دشمنان این را بدانند که حمایت از جبهه مقاومت و قدرت دفاعی ایران به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: مذاکرات هسته ای باید با حفظ عزت و کرامت و مصالح ملت ایران دنبال شود، چرا که دشمن به هیچ وجه قابل اعتماد نبوده و اهل خدعه و نیرنگ است.

وی افزود: برگ برنده ملت ایران و گروه مذاکره کننده همدلی و همزبانی است و تا زمانی که این وحدت و اتحاد در بین مسئولین و مردم باشد تمام نیرنگ های دشمنان نقش بر آب می شود.

شریعتی تبار در ادامه با اشاره به تحولات یمن بیان کرد: حکام صعودی کاری را در یمن می کنند که صهیونیست ها ان را علیه مردم غزه انجام دادند و بزودی متوجه اشتباه بزرگ خود خواهند شد.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: جبهه غربی عربی استکبار پس از شکست در جبهه مقاومت در غرب آسیا این بار هم طعم تلخ شکست را در یمن خواهد چشید و دود این تجاوزات چشم آل سعود را کور خواهد کرد.

وی در ادامه از مسئولین خواست تا با پیگیری مجدانه و قاطعانه عاملان جنایات فرودگاه جده به اشد مجازات محاکمه شوند تا امنیت حجاج عمره در این کشور تامین شود.

شریعتی تبار به میلاد پر برکت حضرت فاطمه(س) و روز زن اشاره کرد و افزود: حضرت زهرا(س) محور و مدار خلقت است و زنان جامعه اسلامی با الگو برداری از سبک زندگی و ولایتمداری و بصیرت آن بانوی بزرگ اسلام در تربیت نسلهای آینده نقش بسزایی دارند.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: امروز دنیا به دنبال تکرار قصه اندلس است و قصد دارد با تمام امکانات و تجهیزات خود در بخشی از تهاجم فرهنگی بی حجابی و حیا را از جامعه اسلامی دور کند.

انتای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد