بدون نظر
 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه:
حمایت ازفلسطین اصول راهبردی جهان اسلام است
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: روز قدس یادآور فریاد بلند امام روح الله در برابر امریکا و فرزند نامشروعش رژیم غاصب صهیونیستی است.

سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی در گفتگو با تابان تربت، افزود: روز قدس نشان از این دارد که مسئله آزادی فلسطین از زیر سلطه رژیم جعی اسرائیل بعنوان یک مسئله مهم و راهبردی برای امت اسلامی غیر قابل انکار است.

 

وی بیان کرد: آزادی قدس شریف هیچگاه از اذهان مسلمانان جهان فراموش نمی شود و بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت این ملت بی دفاع به همه ملتهای جهان می رسد.

 

گرایلی با اشاره به جنایتهای اسرائیل علیه مردم بی گناه لبنان و غزه افزود: رژیم غاصب صهیونیسیتی در جنگهای 33 روزه و 22 روزه علیه جبهه مقاومت از فرزندان مکتب روح الله لطمات جبران ناپذیری خورده و اکنون رو به ضمحلال و نابودی است.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه با قدردانی از حضور با شکوه مومنین روزه دار در راهپیمائی روز جهانی قدس افزود: مردم در این روز به تکلیف سیاسی و الهی خود بخوبی عمل کردند و با فریاد تظلم خواهی بار دیگر حمایت از مظلوم و انزجار از ظالمان عالم را فریاد زدند.

 

گرایلی اذعان کرد: جبهه استکبار برای تامین امنیت رژیم اسرائیل و مشروعیت بخشیدن به این غده سرطانی جنگ های نیابتی را در جهان اسلام به راه انداخته و با تفرقه و اختلاف افکار مسلمانان را به سوی دیگر منحرف کرده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه اظهار داشت: مسلمانان کشورهای اسلامی باید با وحدت رویه و در سایه همدلی و بدور از اختلافات قومی و مذهبی در ریشه کردن غده سرطانی جهان اسلام تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر جاده تربت حیدریه به مشهد مسدود شد/ اسکان اضطراری مسافران گرفتار در برف در محور تربت حیدریه به مشهد مهیاست