بدون نظر
 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه:
حمایت ازفلسطین اصول راهبردی جهان اسلام است
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: روز قدس یادآور فریاد بلند امام روح الله در برابر امریکا و فرزند نامشروعش رژیم غاصب صهیونیستی است.

سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی در گفتگو با تابان تربت، افزود: روز قدس نشان از این دارد که مسئله آزادی فلسطین از زیر سلطه رژیم جعی اسرائیل بعنوان یک مسئله مهم و راهبردی برای امت اسلامی غیر قابل انکار است.

 

وی بیان کرد: آزادی قدس شریف هیچگاه از اذهان مسلمانان جهان فراموش نمی شود و بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت این ملت بی دفاع به همه ملتهای جهان می رسد.

 

گرایلی با اشاره به جنایتهای اسرائیل علیه مردم بی گناه لبنان و غزه افزود: رژیم غاصب صهیونیسیتی در جنگهای 33 روزه و 22 روزه علیه جبهه مقاومت از فرزندان مکتب روح الله لطمات جبران ناپذیری خورده و اکنون رو به ضمحلال و نابودی است.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه با قدردانی از حضور با شکوه مومنین روزه دار در راهپیمائی روز جهانی قدس افزود: مردم در این روز به تکلیف سیاسی و الهی خود بخوبی عمل کردند و با فریاد تظلم خواهی بار دیگر حمایت از مظلوم و انزجار از ظالمان عالم را فریاد زدند.

 

گرایلی اذعان کرد: جبهه استکبار برای تامین امنیت رژیم اسرائیل و مشروعیت بخشیدن به این غده سرطانی جنگ های نیابتی را در جهان اسلام به راه انداخته و با تفرقه و اختلاف افکار مسلمانان را به سوی دیگر منحرف کرده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه اظهار داشت: مسلمانان کشورهای اسلامی باید با وحدت رویه و در سایه همدلی و بدور از اختلافات قومی و مذهبی در ریشه کردن غده سرطانی جهان اسلام تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه