بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حماسه نهم دی، پایانی بر فتنه انگیزی سران فتنه بود
تاریخ انتشار : ۰۷ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به اینکه نهم دیماه ۸۸ روز شناخت نقشه دشمن و حضور همیشه در صحنه مردم انقلابی ایران بود، افزود: این حماسه انقلابی مردم، پایانی بر فتنه انگیزی سران فتنه بود

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: روز نهم دیماه برای مردم تربت خیدریه یادآور دو حماسه بزرگ و انقلابی است که وجه مشترک هر دو حماسه، حضور انقلابی، بابصیر و همیشه در صحنه مردم ولایتمدار این دیار را می رساند.

وی تصریح کرد: در روز نهم دیماه سال ۱۳۵۷ مردم انقلابی تربت حیدریه با قیام حماسه ساز خود و تقدیم ۱۰ شهید ضمن به زیر کشیدن نمادهای شاهنشاهی و بیرون راندن عوامل پهلوی از شهر، زمام امور را ۴۳ روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به دست گرفتند.

عصمتی افزود: دومین حماسه انقلابی مردم همزمان با سایر ملت ایران در حمایت از انقلاب و ولایت فقبه و محکوم کردن خیانت های سران فتنه بوقوع پیوست و مردم با بصیر این دیار دوباره به صحنه امدند و در پایان بخشیدن فتنه انگیزی فتنه گران نقش خود را ایفا کردند.

امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به اینکه نهم دیماه ۸۸ روز شناخت نقشه دشمن و حضور همیشه در صحنه مردم انقلابی ایران بود، افزود: این حماسه انقلابی مردم، پایانی بر فتنه انگیزی سران فتنه بود.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: در این فتنه مثلث استکبار جهانی متشکل از آمریکا و صهیونیست ها و ارتجاع عرب که میدان داری آنها در داخل کشور را سران فتنه مدیریت می کردند به بهانه تقلب در انتخابات به دنبال براندازی نظام برامدند که حضور مردم انقلابی این فتنه را خنثی کرد.

خطیب جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه فتنه های فتنه گران و استکبار جهانی سخت تر و پیچیده تر می شود، لازمه خنثی کردن آن را وحدت و بصیرت و تبعیت از ولی فقیه جامعه عنوان کرد و گفت: دشمن هیچگاه دست از سر ما بر نخواهد داشت مگر اینکه خار و ذلیل شود یا اینکه بتواند نظام و انقلاب را دچار انحراف و چالش کند که این آرزو را به گور خواهد برد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه